CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: mat_toro

God(?) Save Our King

Reply #100 JUSTcircle's post

nak tergelak bile tgk baju tdo wolfram mcm budak pempuan...kekekek..yuri ni mmg raja iblis atau die tu medium utk raja iblis menjelma? i'm a bit confuse..almaklumla...selalu tgk lompang2...
bukan ke sepatutnya raja iblis tu kene jahat..iblis kan jahat...:hmm: musykil den

Reply #101 KatakPisang's post

sbb tuh kebanyakkan rakyat dia atau kebanyakan manusia tak suka raja iblis..bila dorg dah jumpa
baru dorg tau raja iblis nih baik...
tapi bila part yuri jadik raja iblis..ngan rambut panjang skit..pastu suara macho..aku memang suker..hehehe...

anak dragon ari tuh chomelz giler..

Reply #102 JUSTcircle's post

yg last episod yang pasal anak luar nikah yuri tu aku tak baper paham part last tu yg conrad kata lelaki tu kerabat diraja yang hilang? budak pempuan tu anak sapa? so, budak pempuan kata anak luar nikah tu bukan anak yuri la kan?!

aah..anak dragon tu comel..tak padan ngan mak die...kekeke

tak silap budak tuh dari negara yg xde air. negara yg yuri jumpe seruling iblis tuh. yg wat aksi goyang2 badan sambil tiup seruling. lelaki yg conrad lawan tuh kazen dorang Hube, ade hubungan ngan pompuan yg lari dari kawin ngan anak ketua kg. huhuh... die gak yg curi seruling ajaib.

mint_mean This user has been deleted
nak yuri ingat akak2 dia ada kepak!:siok:

Reply #104 acquiller's post

ooo..no wonder la...
hube tu bukan ke ade isteri yang tgh preknen kan?
yuri ngan raja iblis yang berambut panjang tu org yg sama kan?
tapi aku rase raja iblis yg berambut panjang tu lagi cool...yuri ni nampak clumsy sket...kekekek

Follow Us

Reply #103 KatakPisang's post

anak luar nikah yuri konon2 tuh laki x salah aku..sbb yuri ingatkan dia pompuan..yuri terkejut bila tau dorg laki..

yg part hube tuh pun aku x pasti..sbb aku bukan terror sgt citer nih..suka tengok jer..nak study lelebih malas...heheheh...

Reply #107 JUSTcircle's post

samalah kiter...aku pon tak baper paham sgt citer ni...suka tgk aje..tapi bile tak paham tu yg mula tak puas hati tu...
dlm citer ni, muka laki ngan pempuan lebey kuang aje..memula aku ingatkan so wolfram tu pempuan, rupa2nye lelaki...ceh...

Reply #107 JUSTcircle's post

terbalik la katak.. yuri ingat budak tu lelaki tapi sebenornyer budak tu pompuan nama greta..

Hube tu memang cousin diorang pun tapi dia dikenakan hukuman untuk mencari seruling raja iblis (bukan dia yg curik seruling raja iblis) so time tu la dia jumpak dan fall in love ngan nicola (pompuan ngandung yang Yuuri jumpak tu).

Yuri ngan raja iblis tu memang orang yg sama pun..

Reply #109 divasweet_77's post

ooo...yuri ngan raja iblis org yg sama...aku ingatkan yuri ni just perantara raja iblis utk menjelma...

so, kirenyer hube ni dah mati la kan lepas lawan pedang ngan conrad...?

Originally posted by KatakPisang at 18-1-2007 04:08 PM
ooo..no wonder la...
hube tu bukan ke ade isteri yang tgh preknen kan?
yuri ngan raja iblis yang berambut panjang tu org yg sama kan?
tapi aku rase raja iblis yg berambut panjang tu lagi cool ...

betul2.. raja iblis tuh mmg cool. lagi2 plak kuasa die tuh ade unsur2 air, mmg 'cool' pun

Originally posted by divasweet_77 at 19-1-2007 10:53 AM
terbalik la katak.. yuri ingat budak tu lelaki tapi sebenornyer budak tu pompuan nama greta..

Hube tu memang cousin diorang pun tapi dia dikenakan hukuman untuk mencari seruling raja iblis (b ...

ah, Hube ditugaskan carik seruling balik eh? mayb die di hukum pasal peristiwa yg awek conrad tuh mati kan div?

Reply #112 acquiller's post

aku miss la gamaknya time awek conrad mati tu..conrad pon penah ade awek ka? huhuhu...

Reply #110 KatakPisang's post

Hube mati..?? kena la tengok sambungan dier.. hehehehe

acquiler..

a ah.. hube kena hukum tu sebab tu la.. tapi katak.. diorang memang tak tunjuk pun lagi pasal awek conrad tu tapi sebenornyer bukan awek dia laa... tapi dia suka

Reply #114 divasweet_77's post

hmm..ari tu dh tayang sal 'awek' conrad mati tu...then bile hube nak serang yuri balik tu, aku tak baper paham..nape si hube tu nak bunuh yuri...ke hube tu mmg nak mati sgt2 sbb die dah takde semangat nak hidupp...
nampaknyer semo org kat istana mmg tak suka ngan hube...sian hube....

Memang ah dia dah x de smgat nak idup.. kan dia ada cakap kat Greta lepas kuar penjara tu yg dia nak mencari destinasi utk mati ajer... sian gak kat dier sbb dihantui rasa bersalah sebab dia Julia mati...

rase motif hube serang yuri tuh sebab nak suh conrad lawan die balik, lawan sampai mati kot.

Reply #117 acquiller's post

aku pon rase cam tu...
aku pelik sket arr.kata si hube tu dh 20 tahun tak balik ke istana, tapi camne plak si nicola leh peknen...mejik!!!:hmm:

mint_mean This user has been deleted
anime ni perlukan IQ n daya usaha yg tinggi utk memahami nye!
chayok2....

ala katak..

masa Yuri pegi carik seruling raja iblis tu kan dia jumpak si Nicola yang tak jadik kawin tu.. time tu nicola dah preknen dah pun

nak kata cerita ni mencabar minda tu tak der la pulak.. straight forward jer pun ..