CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Sarirsa

"Kalau Boleh Mak Cik Nak Pasangan Awi Lebih Muda Daripadanya"- Ibu Saf

haruslah replied at 9-3-2020 08:15 AM
sbb takut sumber kewangan makin tipis
atau xde langsung
i stuju cakap u yg atas ni, nak pompuan  ...

Selalu gitulaa iols dah byk kali dah jumpa hat gini.
Dolu2 penah kawan ngn sorang mamat ni, kak ipar dia kemain puji ckp adik ipar tu baik rajin blk kg. Anak yg baik n blablabla..
Yelaa baik ngn family je tp hubungan dgn manusia lain teruk terutama pompuan.

Dia layan anak dara org semua teruk mujur iols cepat2 angkat kaki.Apa igt tak perlu jaga hubungan sesama manusia lain ker? Takpe ke kalau mainkan perasaan org, rosakkan anak dara org.
Byk kan kes gini teringat ade satu kes iols baca kt fb mamat ni dah ngandungkan anak dara org leh lak mak dia xnk anak tu bertanggungjawab sbb nk menantu org baik2 yg masih suci. Tak sedar diri tul padahal anak sendiri duk rosakkan ank dara org boleh plak.

Sebenarnya byk je anak jantan hat gini, mmg ngn family baik benar mak nk duit laju ngulur padahal anak tu duk jauh dr dia Bkn dia tau pun pangai sebenarnya bukan helok pun.

Malas nk cite lebih sbb family mesti kata lebih kenal ank sendiri n blablablaa.Padahal bukan tidur sekatil pun ngan ank tu.Bukan tau pun anak tu punya fetish cemana.
Yg betul2 kenal luar dalam anak tu nnt bini dia yg tidur sekatil. Segala sisi hitam fetish pelik semua bini tu yg kena hadap.

Belum kawin lagi, Pawi tak perform main bola, TMJ salahkan Syifa.
Bila dah kawin nanti, Pawi tak perfom atas katil, Syifa salahkan TMJ.

tuduh menuduh la sampai abang jamil mampus....

moga dedua bertemu jodoh yg sesuai

pawi mesti merengsa tengok kawan kawan jdt nya bini semua hot and sexy

arffa replied at 7-3-2020 10:53 AM
Aku tak faham mak pak yg penting diri suruh anak lain sara adik dan tak bagi tentu hala tuju sbb ken ...

oh yes, kita sekapal. Pasal dia ckp kat sipah aku setuju je, tp reason xbg anak kawin sbb kena sara adik i was like ****. Aku xphm jenis yg tau diri susah, tapi sebokla beranak ramai2 pastu bila anak da besaq skit suh carik duit bela adik2 plak, lagi2 jenis bapak budak2 tu elok masih boleh tegak cari nafkah.

tipah89 replied at 9-3-2020 01:56 PM
oh yes, kita sekapal. Pasal dia ckp kat sipah aku setuju je, tp reason xbg anak kawin sbb kena sar ...

lagi kesian ada yg ketepikan keinginan sendiri demi keluarga, bila yang ditolong dah senang buat abang/ kaka mcm sampah

Follow Us
hady_vit replied at 9-3-2020 11:13 AM
Belum kawin lagi, Pawi tak perform main bola, TMJ salahkan Syifa.
Bila dah kawin nanti, Pawi tak pe ...

adoi lucu

oo baru dating. meols setuju sipah patut angkat kaki la. susah kalau mertua xsuka ni. lgpon bakal mertua pon ada sebut, anak org miskin macam diorang pon takpe mak pawi cakap. mak dia xberkenan kat ko sipah oi..  bawak bawakla angkat kaki

Suchi replied at 9-3-2020 10:40 AM
Selalu gitulaa iols dah byk kali dah jumpa hat gini.
Dolu2 penah kawan ngn sorang mamat ni, kak i ...

Apa igt tak perlu jaga hubungan sesama manusia lain ker? Takpe ke kalau mainkan perasaan org, rosakkan anak dara org.

DEEEEPPPP

nichiyoubi replied at 9-3-2020 07:29 AM
absolutely correction yach..  di dalam porem inih ingat makcik ituh adalah persis neelofa berhadap ...

oiiii. ekau teraso lobih lobih apa hal(?!!) topik isu dalam nih mak pawi bangang tolol baghallll. bukan diskusi tulisan ahli forom. eii tongong

tiap komen semuo teraso, topik tajuk pun dop tahu.

mu sekoloh ? diskusi tajuk tongong . eieiiei

arffa replied at 9-3-2020 02:45 PM
lagi kesian ada yg ketepikan keinginan sendiri demi keluarga, bila yang ditolong dah senang buat a ...

Iyee betull.. jenis xkenang budi..tengok jela kes arwah aba*, masa hidup pulun tulung adik beradik.. Dah xde tgok jadi apa.maknye pon sussah ati xtau sapa nak bagi makan kan.

matjerk replied at 9-3-2020 09:36 AM
Cikki klu dpt bf yg selalu up mak dia.. Up adik2 dia.. Up family dia..
Nanti cikki kata..  "baka ...

Ye baguslah ko dapat memahami komen aku itu.

Spesis up mak  napa ,adik-beradik akan aku  PANGKAH  besar-besar.

tipah89 replied at 9-3-2020 01:56 PM
oh yes, kita sekapal. Pasal dia ckp kat sipah aku setuju je, tp reason xbg anak kawin sbb kena sar ...

Aku pun rengsa...  Klu suka ngeseks sekali pun pakai lah protection....  Ni x... Dia x mau sbb x sedap pakai protection...  Anak2 tido ramai2 bergelimpangan atas papan kayu rumah...  Dia dok ngeaeks kat bilik... Anak2 dgr plak tu...  Pastu bila beranak.. Suruh anak2 jaga... Jaga yg new born.. Jaga yg masih kecik2... Anak2 disuruh belajar sungguh2 sbb nak suruh keje cari duit utk tanggung adik2... Tu bagus lah yg suruh belajar..  Ada yg x kisah pun bab belajar.. Siap suruh berenti pun ada.. Sbb x de duit nak bayar fee...  Tapi suruh keje... Cari duit...  Bila anak2 tu smpai keinginan nak kawen...  (in fact nak lari dari keserabutan keluarga)  ... Dah di warning suruh tanggung adik2... Aku mmg x suka parents mcm ni...  

set2 pantai timur ni... cari jela set2 sana walaupun anak sendiri hauk buaya.
kang jadi mcm pijo/mawar, nabila/nanaih pulak...

yang pempuan pun.. dah2 la. Usah tersorong sorong. Mak ayah bf dah kata gitu, seronok lagi ke nak hadap muka2 ni time kenduri, time raya... belum sedara mara bertandang dok sok sek sok sek lagi.
Banyak buruk drpd baik... lagi2 hang bukan jenis yg lemah lembut cakap bebaik. Macam sengaja cari nahas je.

ziggystar replied at 9-3-2020 03:33 PM
oiiii. ekau teraso lobih lobih apa hal(?!!) topik isu dalam nih mak pawi bangan ...

who this? MN yang mana satukah inih ..
haruskan kena menggelabah tetek bak kata kiah ...

hahahahahahahahahahahahahahahahahaha

njirrrr loh.

husna_amal replied at 9-3-2020 10:16 AM
pawi kena sedar perempuan macam SM tu tak bagi manfaat baik pada dia pun. Buat bazir duit ada lah.

Mcmlah pawi tu elok sgt perangai.

matjerk replied at 9-3-2020 04:47 PM
Aku pun rengsa...  Klu suka ngeseks sekali pun pakai lah protection....  Ni x... Dia x mau sbb x s ...

bla ade breadwiner(BW) yg single dlm family, kebarangkalian utk family members rasa insecure sgt la tinggi
sebab risau punca pendapatan akan berkurang (nak2 dpt pasangan yg mmg GD)
pasangan akan dianggap mengabiskan rete (harta) si BW
byk contoh dah berlaku

tipah89 replied at 9-3-2020 04:02 PM
Iyee betull.. jenis xkenang budi..tengok jela kes arwah aba*, masa hidup pulun tulung adik beradik ...

ter tengok mahligai cinta episod arwah abam. lepas nikah, wartawan interview mak nye..dialog mak die 'lepasni tinggal makcik sorang2' aku mcm..eh, anak2 lain tak ade ke. ni bile arwah abam tak ade, mak nye bg ucapan same jugak. eeee rengsa aku.

black_handbag replied at 9-3-2020 02:50 PM
oo baru dating. meols setuju sipah patut angkat kaki la. susah kalau mertua xsuka ni. lgpon bakal  ...

bace statement emak nye..sah2 lah org tua tu x setuju.

munchkin: Apa masalah perempuan berumur. Nabi saw pun kahwin wanita berumur. Hmm makcik ive got my own personal opinion on u and your husband. Sure kena hentam  ...

{:sing mak dia saja la ckp mcm tu berlapik nk reject cara lembut. Bila tiba masa sesuai tuk kawen aku rase mak dia tak kisah umor pmpuan tu.