CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 19869|Reply: 123

Sedih, Saya Tak Pernah Cakap 'Anak Kau Hodoh' - Nana Terkilan Anak Dicemuh

"Ini bukan kali pertama pun. Malah, dia pernah digelar macam tupai. Saya marah juga, tetapi suami kata jangan buang masa untuk fikir perkara sedemikian. Katanya, kalau tidak suka, sekat atau jangan komen apa-apa."

Penyampai radio Nana Mahazan mendedahkan ia bukan kali pertama penampilan anak sulungnya, Althea, 8, dipersoalkan pihak yang tidak berperasaan.

Memetik Media Hiburan, Nana mengakui dia terkilan dengan pihak berkenaan yang tidak sensitif mengaibkan fizikal anaknya.

"Tidak kisah nak kata dia selekeh, sebab rasanya kita pada usianya pun macam tu juga. Saya faham, masing-masing akan ada pendapatnya sendiri. Mungkin anak-anak mereka kalau nak keluar kena pakai itu ini. Ia terpulang.

"Macam anak saya, dia ada caranya sendiri. Macam dulu, dia gemar mengenakan baju yang bercorak pelangi dan sebagainya. Tapi, sekarang dia lebih gemar kenakan baju longgar, sweater dan sebagainya.

"Anak yang sedang membesar ni ambil masa untuk mengenali diri, fesyen dan sebagainya," jelas pemilik nama sebenar Nurul Hana Che Mahazan itu.

Ibu mana tidak kesal dan sedih apabila penampilan dan rupa paras anak mendapat kritikan dan komen negatif.

"Saya okey saja, tapi saya sedih sebab ada yang tak sensitif mengenainya. Komen pun melampau, jahat.

"Kenapa ya masih ada yang macam tak ada rasa hormat. Saya tak akan pergi ke akaun orang yang tak dikenali dan cakap 'anak kau hodoh'," ujarnya terkilan.

Kredit foto: IG Nana

Kebanyakan yang suka mengutuk orang lain sebab mereka cemburu. Tak begitu? - CARI

awat yang celopar sangat mulut netizen pon..
adoiii

Biasalah tu budak2 masa nak membesar. Kalau terlampau bergaya sakan mcm org dewasa.. korang pun mengata jugak tak padan la dgn umur.. mcm pokok krismas liplap...

anak che ta tu elok je dari kecik grooming. memang tak terbanding la

Manusia mmg gini lah kan tk semua sempurna..ada yg cantik sgt...ada yg biasa2 sgt....tp perlu ke nak mengata bdk2 kecik ni....nanti dewasa lawalah..mcm nana jgk lah makin berumur makin gojes....tp ada gak makin tua makin tak gojes...

Jahatnya mulut

Follow Us
apo la jahat nau mulut.... budak lagikan tu...hishhhh

lok jer sempurna tgk kan...  Org xlawa x berhak hidup ko...  Jahat nya

kesian... ok je anak dia..

Bab gigi tu apa nak heran. Mak bapak dia  pun dulu pakai braces. Biasa lah budak2. Iolls dulu sama jugak mcm ni. Orang ckp gigi rabbit. Tapi hujung2 iolls paling manis, tak perlu braces pun. Nana boleh tutup komen, no problem. Mmg sbgai anak seni, kena tunjuk yg cantik2 sajork.

ok je budaknya, belum baligh lagi kan? apa la benci sgt sampai caci rupa budak tu?

biasanya buck teeth akan kurang ketara bila dah besar sebab features muka orang dewasa akan balance out balik gigi yang besar tu. apa susah, kalau still nampak tak elok boleh pakai braces hape. keji la nak kutuk direct anak orang huduh. cuma anak nana ni kadang2 nampak x "kemas" walaupon mak dia bergaya sakan

dah tu x yah expose sgt anak2 tu

kot ye pon kemaskan rupa anak tu. Awak slalu dikategorikan fashionista di kalangan artis tapi anak direkodkan dlm keadaan comot sebegitu. Pilih la gambar selari dgn imej fashionista u. takde sape yg mengata kalau u tak xpose anak dlm keadaan comot.  Nasib la jadi fashionista. Kalau biashe2 tak pe la.

nitizen ni kan...
suka mengeji la...

comel jek aku tgk anak si nana tu...betul la style dia budak2....ok la tu dia x gayakan anak dewasa seblm usia...

dia biarkan anak dia seronok  jadi kanak2....

aku pun suka anak2 aku pilih sendiri...asal x melampau2 pilihan anak2...shud be ok..

nitizen ni kan...
suka mengeji la...

comel jek aku tgk anak si nana tu...betul la style dia budak2....ok la tu dia x gayakan anak dewasa seblm usia...

dia biarkan anak dia seronok  jadi kanak2....

aku pun suka anak2 aku pilih sendiri...asal x melampau2 pilihan anak2...shud be ok..

fealefea replied at 24-12-2018 02:44 PM
kot ye pon kemaskan rupa anak tu. Awak slalu dikategorikan fashionista di kalangan artis tapi anak d ...

betoi. saya sokong pendapat anda.

Edited by bLuEsKy at 24-12-2018 05:21 PM

anak dia mmg hodoh selekeh..

tp nnt besaq...cantik vogue..

percayalaaa.. aunty nk tgk... hahaha...

laa ni biaqq dulu mcm tu...sbb Nana pun hudoh gak dulu...
abaikan nista netizen yg hudoh perangai tu...

mmg buruk penampilan anaknya ,rupa xkisah sgt

selekeh tu yg jadi isu.

Kecik lg memanglah nmpk kepam n x cantik

Asalkan cukup sifat cantiklah tu