CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: beloomberk

[Dunia] UPDATE: Pencarian Semua Kru Kapal Selam Argentina Yang Hilang 2 Minggu Lalu Dihe

Defcon2 replied at 5-1-2018 12:16 PM
errr.... tak nak komen ke pasal teori mengarut kau kononnya nak jatuhkan ottoman kena serang turki ...

tak yah nak konar pusinglah..buktikan dulu yg penjajah itali jajah libya sbb nak jatuhkan kjaan isle spt yg ko dakwa tuh

tripleid replied at 10-1-2018 07:14 PM
tak yah nak konar pusinglah..buktikan dulu yg penjajah itali jajah libya sbb nak jatuhkan kjaan is ...

Aku boleh jawab tapi dengan syarat kau kena jawab semua persoalan yang aku ajukan pada kau selepas ni.

Aku buat ni bukan apa. Sebab kau dan penyokong pengganas Kristian yang lain suka sangat konar dan mengelak dari nak jawab bila soalan tu tak memihak kat korang. Pastu suka maki hamun orang

Kau boleh bagi kepastian ni aku akan jawab.

Defcon2 replied at 11-1-2018 05:35 PM
Aku boleh jawab tapi dengan syarat kau kena jawab semua persoalan yang aku ajukan pada kau selepas ...

profesional sgt la ni konon.

deyyy, pro kalau nak jawab dorang jawab je la, takyah nak syarat itu ini.

pro konon.

pegidaaaaa

kasihantam replied at 11-1-2018 05:40 PM
profesional sgt la ni konon.

deyyy, pro kalau nak jawab dorang jawab je la, takyah nak syarat i ...

Soalan diaorang sebelum ni semua aku dah jawab. Diaorang je yang tak jawab-jawab soalan aku. Tapi asik konar je ke isu lain.

Memandangkan diaorang ada kecenderungan tinggi untuk mengelak dari menjawab, aku letakkan syarat.

Dan yang kau sakit hati sangat bila aku tegur kau maki-maki orang kenapa?

Kau nak maki orang, kau punya pasal. Tapi tolong jangan kaitkan dengan Islam atau cuba nak mewakili Islam. Kau tu memalukan orang Islam.   

Defcon2 replied at 12-1-2018 03:43 PM
Soalan diaorang sebelum ni semua aku dah jawab. Diaorang je yang tak jawab-jawab soalan aku. Tapi  ...

kau tui yang bahlol memealukan islam. muslim haprak cam kau la asik kena buli dgn kafirun online offline.

dorang pandang kau macam sampah, tapi pada kau kau dah habis pro.

bongok punya sarap kau ni

bahahhahaha

mewakili islam konon

pegidaaaa

tiap hari dorang pijak je kau ni

Defcon2 replied at 11-1-2018 05:35 PM
Aku boleh jawab tapi dengan syarat kau kena jawab semua persoalan yang aku ajukan pada kau selepas ...

malu latuhh takleh jawab.kehkeh

Follow Us
tripleid replied at 28-11-2017 12:55 PM
student2 libya ramai yg mati kena gantung  dlm kampus dgn askar gadafi  sbb rakyat mgelupur mahuka ...

Jangan dilayan orang bengap. Defcon2 itu. Menyampah. Kita Nak tahu info, kena layan pulak fakta bodoh dia. Blah hokay Defcon2.

kasihantam replied at 12-1-2018 04:40 PM
kau tui yang bahlol memealukan islam. muslim haprak cam kau la asik kena buli dgn kafirun online o ...

kihkih.sian betul @Defcon2 dipandang bak sampah oleh warga ci
selayaknyala beliau digelar demikian dgn post2 serta tread2 sampah sarap dia tuh

tripleid replied at 13-1-2018 04:34 PM

Alah berpuluh-puluh soalan aku yang sebelum ni kau tak jawab pun. Buat apa aku bagi muka kat kau lagi kalau dah terbukti penyokong pengganas Kristian macam kau selalu mungkir janji. Pastu nak berlakon jadi baik.  

Sharifah180175 replied at 13-1-2018 08:05 PM
Jangan dilayan orang bengap. Defcon2 itu. Menyampah. Kita Nak tahu info, kena layan pulak fakta bo ...

Cuba la bagi sumbangan dalam perbincangan dan bukan maki hamun orang.

Penyokong pengganas Kristian mempunyai satu persamaan iaitu suka maki hamun orang bila tak dapat jawab secara fakta.

tripleid replied at 14-1-2018 06:51 PM
selayaknyala beliau digelar de ...

Nampaknya kau keluarkan lagi ayat orang kalah iaitu 'kesian'. Dah ketandusan idea ke?

Dulu kau kata "kalu itali nak jatuhkan sgt gomen ottoman tu baik dorg gi serang turki jah.."

Kalau ikut teori merepek kau ni, maknanya kalau Jepun nak kalahkan US diaorang kena serang Washington lah ye. Tak masuk akal langsung. Nampaknya makian 'bodoh' tu sekali lagi berpusing dan kena batang hidung kau sendiri.... nah kau kantoi lagi di situ... hehehehehe

Defcon2 replied at 15-1-2018 10:20 AM
Nampaknya kau keluarkan lagi ayat orang kalah iaitu 'kesian'. Dah ketandusan idea ke?

Dulu kau ...

kahkah.lobai bahalol asyik kantoi ni nak konar babitkan jepun pulak nmpak sgt dah desperete dah takleh pusingorg dok ckp psl isu lain dia gi pusing jepun us bagai..ko ingat jepun beperang dlm ww2 sbb nak jatuhkan kristian ka?

tripleid replied at 15-1-2018 03:55 PM
kahkah.lobai bahalol asyik kantoi ni nak konar babitkan jepun pulak nmpak sgt dah desperete dah  ...

Jadi kalau tak boleh pakai untuk jepun, maknanya kenyataan kau "kalu itali nak jatuhkan sgt gomen ottoman tu baik dorg gi serang turki jah.." pun tak betul dan tak masuk akal.

Nah kau kantoi lagi ni buat teori ntah hapa-hapa.

tripleid replied at 14-1-2018 06:51 PM
selayaknyala beliau digelar de ...

Tak apa pun nak dimalukan. Aku tak maki hamun orang, tak buat andaian membuta tuli dan hanya sampaikan kebenaran melalui fakta yang ada.

Aku rasa kau tu yang patut rasa malu sebab suka maki hamun orang, tak cakap berasaskan fakta, tak boleh bezakan antara bandar dan negara, yang cakap tak serupa bikin serta suka buat andaian ntah hapa-hapa.

Orang yang buat perbuatan keji macam kau patut berasa malu kan.   

tripleid replied at 13-1-2018 04:34 PM

terima je laa syarat yang orang letak tu. bukan payah sgt pun.  ke kau pun jenis lempar baru sembunyi telor mcm zionis2 laknatullah yang lain dalam forum ni?

Edited by tripleid at 24-1-2018 03:16 PM
Defcon2 replied at 22-1-2018 12:51 PM
Jadi kalau tak boleh pakai untuk jepun, maknanya kenyataan kau "kalu itali nak jatuhkan sgt gomen  ...

haha.dah 2minggu baru nak reply..gugel-gugel tak jumpa ke dekk
dah takleh konar ka??mmglah kalo itali nak sgt jatuhkan sgt kjaan islam mcm yg ko tuduh tu dorg akn gi serang turki dulu sbb situ pusat gomen uthmaniah.jgn bebal sgt boleh dakk

tripleid replied at 24-1-2018 03:13 PM
haha.dah 2minggu baru nak reply..gugel-gugel tak jumpa ke dekk
dah takleh konar ka??mmglah ka ...

Ini teori kau yang ntah hapa-hapa:""kalu itali nak jatuhkan sgt gomen ottoman tu baik dorg gi serang turki jah.."

Jadi kalau kita ikut teori kau yang ntah hapa-hapa ni, kalau jepun nak jatuhkan amerika mereka kena serang washington dc.

Atau contoh lain kalau Melaka nak kalahkan portugese dulu mereka kena serang Lisbon? Gitu kan?

Keh keh keh.... Aku rasa kau pun tahu teori kau tu tak logik. Tapi bak kata orang Melayu terlajak kata dah tak boleh undur... hehehehehe

p/s Nah sekarang baru kau tahu kat mana tahap kepandaian kau berbanding budak sekolah macam aku.

Edited by tripleid at 24-1-2018 09:02 PM
Defcon2 replied at 24-1-2018 04:40 PM
Ini teori kau yang ntah hapa-hapa:""kalu itali nak jatuhkan sgt gomen ottoman tu baik dorg gi sera ...

kahkah..malu kan dek bila dah takleh bagi bukti.ujung2 spin statement org utk kaver malu.

tripleid replied at 24-1-2018 08:57 PM
kahkah..malu kan dek bila dah takleh bagi bukti.ujung2 spin statement org utk kaver malu.

haaaa... dah kantoi le tu buat teori ntah hapa-hapa.

Merepek betul teori kau "kalu itali nak jatuhkan sgt gomen ottoman tu baik dorg gi serang turki jah.." hehehehe

Defcon2 replied at 30-1-2018 11:44 AM
haaaa... dah kantoi le tu buat teori ntah hapa-hapa.

Merepek betul teori kau "kalu itali nak j ...

so mana bukti yg konon itali jajah libya sbb nak jatuhkan gomen islam tuh..gugel2 tak jumpa ke dekk