CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: sailormoon90

Wedding of Shuib & Siti Sarah

Siti sarah ni yg paling aku igt exbf dia kokesyen yg hensem

Wow dasyat couple ni.

Aku dulu mmg terkejut bila sarah ni nak kawin dgn shuib. Asal berlaki dan berkonek jer aku rasa. Tapi sekarang baru aku tahu nape sarah pilih shuub, dan nape shuib pilih sarah.

Lps ni akan ada retis lain sanding semula nak buktikan hidup bahagia.

sarah ni meolss tak berkenan baju dia masa bday haritu

obvious sgt certain bahagian tu sarah oi. sbb baju tu design gitu gaya

aduhai.....benda mcm ni pun boleh jadi hencapan ke?

Follow Us
daiman replied at 8-2-2017 04:43 PM
Aku sorang je ke yg rasa sarah ni skang fefiling diri tu hot..?

U r not alone

ni kira macam omputeh buat renew vow lah ni kan
okeh2...better lah suib dari jep duk acah2 hensem suka perli orang tu

masa aku dengar ni, tergelak kejap, kalau 10 tahun ke , 20 tahun nak bersanding balik tak kisah la sangat kan, ala ala jubli perak jubli emas, ni 6 tahun jadahnya .. banyak sgt duit  ni huhu

dulu nikah simple2 je... tu yang nak rasa bersanding... ok la kan sekali seumur hidup nak merasa diarak ngan kompang sume bagai... lain feel sanding tu hehe

suka je tgk dorang ni...they compliment each other

Edited by sweetgirl at 10-2-2017 09:24 AM

Pembantu Rumah Terkejut Bila Tahu Shuib Nak Kahwin Lagi
8 Februari 2017. 2.06 PM
732,356
Hiburan
AddThis Sharing Buttons
Share to FacebookShare to Twitter
Pembantu Rumah Terkejut Bila Tahu Shuib Nak Kahwin Lagi
Pembantu rumah Shuib Sepahtu terkejut apabila pelawak tersebut menyatakan hasrat untuk berkahwin buat kali kedua.

Perkara tersebut diakui Shuib ketika ditemui pada sidang media sempena ulangtahun ke-enam perkahwinan mereka bertempat di Bora Ombak, Putrajaya pada petang Selasa.

“Ketika saya beritahu kepada pembantu rumah yang saya nak kahwin lagi, reaksi dia sangat kelakar. Memang dia terkejut tapi lepas tahu dia ucapkan tahniah.

“Begitu juga dengan Datuk Rosyam Nor. Reaksi dia sangat lucu ketika saya hubunginya untuk jemput dia hadir ke majlis perkahwinan kami.

“Dia terkejut sampai saya kena marah, selepas saya jelaskan perkara sebenar barulah dia okay,” katanya ketawa.

Dalam pada itu, mengulas mengenai perkahwinan tersebut, Shuib memberitahu majlis itu merupakan hadiah istimewa buat isterinya, penyanyi Siti Sarah untuk meraikan ulang tahun perkahwinan mereka pada tahun ini.

“Enam tahun lepas majlis kahwin kami hanyalah biasa-biasa sahaja. Waktu itu saya tidak cukup wang dan hanya mampu melakukan majlis akad nikah saja.

“Isteri saya tidak dapat merasa bagaimana perasaan untuk bersanding seperti wanita lain di luar sana. Jadi tahun keenam ini sedikit istimewa dan saya juga sudah mampu untuk mengadakan majlis persandingan.

“Jadi saya ambil keputusan untuk lakukan majlis ini sebagai tanda penghargaan kepada isteri saya yang sentiasa menerima saya seadaanya.

“Tidak kira waktu saya susah atau pun senang, dia sentiasa menyokong dan memberikan semangat kepada saya.

"Tak kiralah orang nak kata dah lambat ke, dah ada anak tiga ke, saya tak kisah. Bagi saya inilah masanya untuk tunjukkan betapa sayangnya saya kepada Sarah,” ujarnya.

Majlis persandingan Shuib dan Sarah akan berlangsung pada 26 Februari ini bertempat di Bora Ombak, Putrajaya.

Oo,baru tahu dorang tak sanding msa kahwin dulu. Patutlah aku just ingat masa drg nikah pakai baju peach tu je.

Anyway, congrats. Why not kan sanding lepas dah berderet anak sekalipun. Itulah tanda sayang tu masih ada/lebih lg dr zaman bercinta/baru2 kawin

p.s Aku tak faham kenapa org ckp Sarah gedik. Aku tak nampak dia gedik pun. Aku tengok dia jenis yg bubbly gitu . I like her but not as a singer la

Oklah tu bersanding sekali seumur hidup. Dulu x merasa. Sekarang dh ada duit lebih bolehlah buat grand sikit. Buat bkn utk org lain, utk bini sendiri jgk

Bagus Shuib..

semua orang ade impian perkahwinan.. kadang2 tak cukup duit terpaksa korbankan impian, buat ala kadar.. now da ade duit..apa salahnya buat majlis utk isteri dan anak2.. bermakna...

bukan mcm org zaman skrg.. duit takde.. selera bukan main.. sanggup pinjam duit buat loan demi majlis gemilang.. alih2 bercerai sebab tak cukup 5 tahun kahwin hutang menimbun.. owh lupa.. mana ade konsep perempuan terima seadanya n sanggup korbankan impian mcm sarah.. yang penting majlis harus vogue..

but still ade jugak yg condemn sarah.. sah2 shuib hadiahkan tanda appreciate her wife..

Ok je kan dia nak buat, rezeki Sarah suami dia appreciate...

Moga bahagia hingga akhir hayat.

Okay la tu dia nak appreciate wife... kalo dia dah senang pastu pasang lagi satu baru la boleh dihencap kot