CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: hhhhh

Hana Kimi - Ella, Wu Chun & Jiro Wang [PART 1]

Close [Copy link]

Chun , Jiro and Ella @ Korea (random pics)

\
suka tgk keakraban diorang

Chun caring for Ella MV

kebanyakan scenes dalam ni diamik dari BTS My Personal Angel MV ..so sweet..sebab Chun ni mmg caring kat Ella masa diorang shooting MV ni ..nanti korang tgk Chun lindungi Ella dr angin , Chun lindungi Ella dari terkena bulu2 ayam tu dengan teruk , lepas tu siap pegangkan tangan Ella masa Ella pekup mulut dan hidung dia  tak nak bagi Ella bersin teruk sgt disebabkan bulu tu , time diorang nak landing lepas terjun , Chun pegang tangan Ella kuat2 takut Ella tercedera..huhuh..so sweet..and aku suka dedekat last tu diorang tunjuk beberapa kali takes for kissing scenes utk MV tu ..bila tgk tu , nampak sangat kebahagiaan diorang offsceen ..adess..tetambah laks background music lg ni ialah Mahal Kita , lagu yg dicipta oleh Ella berdasarkan rasa cinta dia terhadap seorang lelaki dari luar Taiwan . (ehem!) .ekkek

[ Last edited by  myst_leen at 1-11-2007 01:27 AM ]

Fahrenheit receiving the awards on behalf [email protected]

ehehe..tgk pada minit ker 2:15 ..Chun berucap bagi pihak S.H.E..ekeke..ramai yg ckp masa nak gi terima award utk S.H.E tu , Chun was exceptionally very happy and high ..terutama ms dia berucap tu ..memula dia berucap dah sket..lepas tu dia pandang ke depan , fans ckp tercari2 fans S.H.E ..then perasan dia buat hands gesture dia tu ..lepas tu dia berckp balik kat mic ..and diorang ckp , ucapan Chun kali ni nampak lebih daripada masa dia terima awards lain utk Fahrenheit sendiri ..hehee..aku tak tau sebab aku tak tgk klip2 Chun terima awards lain ..but then yes , for this awards..mmg nampak Chun hepi and all of Fahrenheit are proud with their seniors ..satu lagi , Chun tak bahasakan S.H.E sebagai shi jie (seniors) dia kali ni ..padahal yg lelain semer ckp on behalf their shi jie , Chun sorang je tak ..eehehe..lepas tu time S.H.E bg ucapan dalam video tu ..cute jer Ella masa tu ..

Reply #19492 myst_leen's post

tahniah utk SHE n FRH...kerana menang besar mlm tu...tapi tak bestla...she tak pi sama...kalu she pi mesti gempak...suka tgk masa chun komen tu...hehehe...nampak sangat chun masih lagi respek kat senior dio...hehhee...

Reply #19493 errasazza's post

tuh laa..leen pasti la kalau S.H.E pi sama..rerasanyer ade chance Chun duk sebelah Ella je malam tu ..pasal time tu mmg Tank dan Fahrenheit pun duk bersebelahan jer...kalau S.H.E pi ..percayala..sure nyer suasana malam tu jadi gamat giler..kita pun tau camner Ella ni mmg pandai menceriakan suasana ...yerp ..mmg Chun hormat kat senior dia..ahli Fahrenheit yg lain pun sama..tp leh perasan Chun lebih hepi dr yg lelain masa pi amik award tu kan .ehehe..

more CE pics..

all of them are so cute in here..tgk muka Jiro pun cute gak ..and ..leen tak pernah tgk   Chun tak senyum kalau bergambar dengan Ella..dalam setiap gambar dia dengan Ella, sure dia senyum ..dan senyuman dia tu pnh bermakna je..huhuh..

yg ni rasanyer pernah letak ..tp nak jugak letak lg sekali ..tgk camner Chun tgk kat Ella masa ni ..dah la peluk Ella..tgk Ella cenggitu laks..adess...renungan Chun ..iskk ..indesribable .. uhuks..cair..cair..

tgk yg ni ..huwaa..erat giler pelukan diorang...sebab Chun yg peluk Ella dulu ..Ella peluk Chun balik ..aku terasa cam intim pun ade bila tgk gambo ni ..mcm biasa, senyuman Chun tu penuh makna ..ehehe.. tak pernah tgk Chun peluk artis wanita lain camni offscreen ..Ella sorang je yg dapat peluang cam ni ..

Follow Us

latest CE FANMADE MV ...

It's Gonna be Love Between Chun and Ella

OMG!! lepas tgk klip ni aku jadi makin angau kat CE ..huhuh..takkan kebah dah demam CE aku yg dah setahun ni ..uhukss.ade byk lagi CE moments yg aku tak pernah tgk dalam ni ....Chun mmg bebetul suka kat Ella..nannti korang camner caring nyer Chun kat Ella..camner Quan layan Rui Xi dalam Hanakimi , camtu la jugak Chun layan Ella..ade satu part tu , masa tgh hujan ..Chun payungkan Ella, lepas tu tak semena2 ..Chun pegang rambut Ella..dia alihkan rambut kat dahi Ella..agaknyer risau rambut tu tutup mata Ella kuts..that's just so sweet .. lepas tu ade part yg Ella jerit Chun sebagai kissing monster..tetiba Chun meluru ke depan seolah2 nak peluk Ella..huhuh..ade fans yg ckp masa ni , Chun attempted to kiss her sebab Ella duk ckp dia kissing monster..and we'll get to see lots of touchy2 scenes..ekeke..Chun dan Ella ni sokmo ade skin contact ... adess..sweett!! tak tau la..tp memang perasan Chun suka sentuh2 Ella ..ekeke..

Ella talks and sings in Malay

biasa kita dengar Chun ckp Melayu kan  ? now dengar Ella laks ckp Melayu ..ekeke..actually clip ni ms Ella dan Selina buat rakaman Guess3x..time ni diorang berdua borak2 dengan para penonton yg hadir sebelum rakaman bermula..tetiba ade fans ckp dia datang dr Malaysia.. Ella dengan sporting nya ckp , "Apa khabar kamu??" ekekeke..comel je pelat dia ... lepas tu dia sebut lagi Apa khabar dengan Aku cinta mu. ehehe..lepas tu nyanyi lagu rasa sayang he bersama2 dengan fans kat situ ..huhuh...serius ckp , aku rasa kalau lama2 Ella belajar bahasa Melayu ni , dia bole jadi fasih ..sebab sebutan dia walau pun pelat sket jer , bunyi sebutan tu sedap .bunyi R dia jelas..dia sebut aku cinta mu pun .. "Aku cinte mu" , macam org Melayu sebut ..ehehee..

[ Last edited by  myst_leen at 3-11-2007 07:22 AM ]

same pose again??

ade gambo jiro , ella dan chun dalam ni ..walau pun kecik ..ehehe...

chun ni mmg suka ruffle rambut ella even in real life pun..

antara gambo S.H.E yg terbaru ...aaa..suka outfit ella dalam ni ..

aku yg sedih tak dapat nengok ce fan made mv tu...huhu

tapikan aku suka nengok ella ngan chun...bilalah nak tahu ada sambungan atau tak cite hanakimi 2...

baca kat thread romantic princess...wartawan dah gossipkan chun ngan angela...
siap tunjukkan gambar kemesraan antara chun ngan angela kat indonesia lagi...huhhu adakah ella akan terluka disebabkan gossip2 nie??

aku yg sedih tak dapat nengok ce fan made mv tu...huhu

tapikan aku suka nengok ella ngan chun...bilalah nak tahu ada sambungan atau tak cite hanakimi 2...

baca kat thread romantic princess...wartawan dah gossipkan chun ngan angela...
siap tunjukkan gambar kemesraan antara chun ngan angela kat indonesia lagi...huhhu adakah ella akan terluka disebabkan gossip2 nie??

cutenya CE masa ni...same pose tu....

Reply #19551 babyface76's post

baby ..aku ade baca.memula rasa gak terluka sket..tp lepas tu bila baca satu lagi berita yg mention pasal tu semer ade lah rumours dan chun lebih suka wanita yg fillial  , tak sombong ,baik hati dan sbg ..yg mmg merupakan Ella punyer ciri2 sebelum ni ...aku dah tak rasa apa2..walau pun diorang nyatakan org yg Chun suka sebenarnyer adelah Ariel ..pihak wartawan ni pelik2 betul la..dah lama giler takde berita ttg Ariel ..tup2 Ariel laks yg diorang ckp wanita pilihan Chun ..huhuh..

btw..korang tau tak yg majalah Play edisi November publish balik gambo2 Ella , Chun dan Jiro dalam mag diorang..huhuh..

ekekek.heran tak ..dah setahun citer ni berlalu ..tup2 kuar balik gambo2 CE dan Jiro ..siap ade interview lagi laks tu ..gambo2 Chun peluk Ella laks tu .. .

PLAY November 2007

kiut kan diorang bertiga ?? ehehe..tgk cara Ella pose dengan Chun dan cara Ella pose dengan Jiro ..berbeza kan ?

baby ..aku dah convert salah satu mv CE kepada WMV ....cuba ko download boleh tak ..kalau dapat , nanti aku convert dan uploadkan yg lelain utk ko ..

CE ..love forever fanmade MV

http://www.mediafire.com/?4vdylqywdyx

msyt....aku dah dapat d/load link yg kau uploadkan...terima kasih...

kalau ada lagi mv CE yg best2..kau uploadkan tuk aku ye...
dalam mediafire ye...

thanks myst...

la tak bolehlah myst...masa aku pm kau aku sedang d/load..tup2 kuar window katanya yg cannot be found...cengginilah lebih kurang...
kau boleh dload dari link tu??

baby  ... nj ade second link ..aku try guna filesend laks..cuba download dapat tak...

Chun crazy for Ella fanmade MV

http://www.filesend.net/download ... 2adf8f5c095c260701a

Ella ni seorang yg penyayang ..tu yg suka sesangat kat dia ni ...

gambar ni diambil pada 22/10/2007 ..tgk baby tu dah tido kat pangkuan Ella..ehehe..she can be a good mother..

aa..kiutnyer dia masa niii ..

Ella with a fan.... ehehe..fan ni remaja lg ..tp tgk Ella kat sini pun cam remaja jgk dengan beg selempangnyer..kiut!

gorgeous indeed!!

Reply #19558 myst_leen's post

YAHOO MYST...MV GUNA FILESEND AKU LEH D/LOAD...
NANTI KALAU ADA LAGI GUNA FILESEND YE...