CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: tupaiterbang

[Tempatan] VIDEO: Gelagat Upline MLM Empunya BMW MLM5 Update Kereta Sambung Bayar ?

afira replied at 3-3-2015 09:29 AM
geng kelab keta tuh slow sket sebut..sbb aku pn join...wakakakakakakakak

aku pun join. sbb tu aku tau

Pengalaman dengan MLM: kawan aku beriya ajak buka puasa dekat area Pavilion(aku igt dapat la makan buffet hotel). Dia suro aku datang opis dia (katanya opis). Business dia sgt bagus masa tu. Income kencang.
Aku sampai je, kawan dia dok explain bole beli kereta mewah bla bla bla.(aku x tau product apa pun). aku kelentong balik aku baru byr deposit vw golf. Senyap kwn dia. Masa buka ramai2 pegi makan set nasi tomato kat kedai lorong je. Cerita kejayaan masing2. Lepas makan Bayar Sendiri. Phuiiii smp sekarang aku x tegur dia dah.

Lolalala replied at 3-3-2015 09:38 PM
Pengalaman dengan MLM: kawan aku beriya ajak buka puasa dekat area Pavilion(aku igt dapat la makan b ...

Makan tepi lorong aje?

ehhh aku setuju la...tak de geng2 NGO yang kasik hempuk sikit kepala mamat nihhh...geram betul aku tgk bidio ni..tak abih pon aku tengok..malu beno rasanya ada anak bangsa yg tepekik telolong cerita paei kete jadian dia tu haishhhhh...malu anak bini...malu mak bapak...malu bangsa...malu agama....

yg tak tahan tu ramai pulakkk yang manyokong tepuk tangan bagai....

aku pon pelikla....aku pn ramai kawan MLM...tapi sekor badak pon tak de try pomot MLM deme pada aku...aku teringin jugaaa kut deme nak ajak aku pegi talk ke...aku nak tengok nauuuuuu tahap keacidan kencing upliner2 korang tuuhhh sedap sangat ke kena kencing ...tapi alhamdulillah la..sampai la ni aku tak ponah kena approach ngan mana2 MLM walopon ada kawan2 aku pangkat dah beso katanya...

ada sekali tu my good friend ( nih mmg tarap dewa punya MLM) dtg umah aku....bawak konco2 sekali la datang melawat....aku dah kena sound ngan memebr2 yg lain...ko besiap sedia laaa...mmg ko lah mangsa seterusnya...aku standby je...borak2 mcm biasa...aku nmpk macai2 dia dah tekuis2 dia...( akakkkk bila nak ckp??? aku dengo deme bebisik)...aku pon dengo dia bisik ..( dia ni tak boleh la...)...last2 aku tanya je direct...APA KOME NAK CAKAP TADIK??? terus menikusss ubah topik.....aku selamat buat kesekian kalinya....hahahhahaha

Baik jantan betina sma naik bodo piang.ni nmanya bodo xblh diajar.ap ke bangang nya dok tpekik2 tgu keta lalu.org sedap kna ekon,hampa sanggup kena hujan krn MLM menyesatkn. Sedar la melayu.smpai bila nk kna tipu...

bmw tahun berapa dah tu....

Follow Us
xpayah la kamu bongkak kerana apa yang kamu miliki bukanlah milik kamu..itu hanya pinjaman dari ALLAH

menipu je semua MLM ni..

Suke benoo geng MLM ngn kete BMW..

melayu ni ramai buduh...tidak tak la pula pangkah BN...

raxief replied at 3-3-2015 09:04 PM
aku pun join. sbb tu aku tau

tettttttttt...patut laaaaaaaa heheheheh

akubest replied at 3-3-2015 10:13 PM
ehhh aku setuju la...tak de geng2 NGO yang kasik hempuk sikit kepala mamat nihhh...geram betul aku t ...

mintak diperturunkan ilmuuuuuu.. xlarat la nk layan msg2 bongok diorg ajak join mlm nih..kang aku maki putus sahabat plak ahahha

MLM dan kereta mewah berpisah tiada........

afira replied at 4-3-2015 11:10 AM
mintak diperturunkan ilmuuuuuu.. xlarat la nk layan msg2 bongok diorg ajak join mlm nih..kang aku  ...

hahahhaha.....idak le mampoooo ahkak nak perturunkan ilmu...
mungkin gaya ahkak ala2 lara croft the tomb raider katanyaa...
angiejolie wannabe le katakannn...

apa barang lara croft nak main MLM...

dah agak dah keter sewa

kat min 3.15 dia tepuk keter tu sambil cakap: ini hanya besi buruk tau pun...very the jakun ko ye....my freind kat uk takat bmw ni dorang buat recycle besi buruk je...depa beli keter terpakai kasi bukak habis  scrap jual part asing2 kat ebay lagi banyak hasil dari jual kete ni sebijik2.dia kata audi is the best maksud dia audi lebih tahan lasak

mcm terrorist nak bakar embassy building je...
lawak aaa...! dia ni bwk gaduh pun ok.

geng pensil = geng skor A kenshido
(dua2 k.o)