CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: GhostWalking

[Tempatan] Mak Nyah: Kem Pemulihan Takkan 'Normalkan' Kami

My hb dulu pnh citer ada gayah ni hampir nk kena belasah dgn p arab.. Ms dia study dulu..Rupanya bila siasat umah gayah ni nak goda p arab ni... Bilik bertentang bila p arab ni duk study depan tingkap sbb meja depan tingkap.. Dia pon mula pasang lagu dia menari2 depan tingkap bilik dia... Menari tu gaya lucahlah... Takan nk tutup tingkp 24 jam..dahla bilik hostel tu tau jerlah...

P arab ni berbuln gaklah sabar tp si gayah ni xputus asa....   mmg lawak time tu my hubby ni cerita dia igt misi dia berjaya.. Sekali p arab tu dtg ngamuk..tp geng2 gayah ni kdg2 tu mmg over... Ada yg berani gi raba kt bhgian sulit laki lain... Cth cam ms naik tangga.. Sj tepuk punggung..or duk beratur....or masa org mandi dorg duk melepak dlm toilet tu nk tgk laki bkemban pas mndi...gurau2 nak sentuh bhgian depan tu..Berani dorg ni....

KAUM LGBT mkin membiak di malaysia....

mommymonster82 posted on 19-7-2014 05:35 PM
My hb dulu pnh citer ada gayah ni hampir nk kena belasah dgn p arab.. Ms dia study dulu..Rupanya bil ...

ini kelakar hihi..so daring..

STONER posted on 18-7-2014 04:15 PM
mesti la tak. ingat aku gay ke.. aku rasa nk pecahkan je pintu bilik dia. lepas tu selam kepala  ...

tapi ada gak jantan straight yang boleh keras layan pondan tu pasal aku tanya...

kira ko ni 100% hetero lah... atau sebab tak cukup sound effect

syukurlah ko normal...

InVendeTTa posted on 19-7-2014 07:03 AM
aritu aku jalan2 sopin raya kat chow kit,prasan nampak banyak lak pondan tua...kesian tgok.kita tgok ...

dalam dunia ni pondan siam ja yang boleh dikatakan happy dlm erti kata pasrah dengan keadaan diri. Ini kerana budaya mereka tidak menekan golongan ini dan mereka co-exist freely dalam mainstream.

pondan tempat lain semua miserable, especially malaysia.

seriously, ada ka orang suka nak jadi pondan...

sekngucing posted on 18-7-2014 09:45 PM
gay, lgbt ni semua dicipta tuhan memang takdir mcm tu
samala dgngolongan pembunuh, perogol, sebab g ...

nak ulang kata ko ada killer gene ke kuceng...? ok noted.

ingat membunuh is a crime so tak payah nak bunuh orang. bunuh cicak je lah kalau dah gian sgt...

menggayah is a crime kalau ko nak jadi PM jah... otherwise kalau sama2 sedap, sama2 sakit, sama2 suka, it is not

Follow Us
GhostWalking posted on 18-7-2014 12:29 PM
Setakat ni yang kawan dengan aku jadi makin lemah lembut ada la

Baguslah lah kaka.... kalo dlm dunia nie manusia semua lemah lembut sopan dan santun pasti aman dunia dan dipenuhi dgn kasih syg...

Decaffeinated posted on 19-7-2014 10:51 PM
nak ulang kata ko ada killer gene ke kuceng...? ok noted.

ingat membunuh is a crime so tak paya ...

aku ketar2 ni nak bunuh orang
tapi undang2 sekarang tak benarkan
kalau la membunuh dibenarkan aku nak bunuh pompuan2 melayu dgn cara menuang asid ke muka mereka

nagapompuan posted on 17-7-2014 08:31 PM
Ramadhan kareem yek? Ambo kurang minat bab gigih menyumbang ke arah arabization bagai ni, selamat  ...

Sis dragon-ista

Saya banyak kawan middle eastern, jadi Ramadhan jer dorang Ramadhan kareem kat saya, saya pun apa lagi Ramadhan Kareem ya Sheikh jugak walau tak faham makna hehe sebab selalu dapat hadiah dari dorang. Nanti raya dorang Eid mubarak saya pun Eid mubarak gak. Flexible gitu.

Lama tak masuk forum sis, baru balik holiday.

Betul sangat sis orang Melayu islam ni suka sungguh kontrol orang lain. Apesal yer? Penyakit dengki ke? Kalau dia posa, orang lain kena posa. Klu dia tak gay, orang lain tak leh gay, sila pulihkan. Pendekkata hak mana dia buat, dia tak leh duk diam, orang lain pun kena jadi macam dia. Akhirkata orang lain yang tak moh buat ni, dah selalu di tekan jadi meluat ke dorang dan akhirnya jadi meluat ke orang islam in general.

Guano tu? Contoh yang dah meluat gila kat orang melayu islam ni: ambo.

truly posted on 19-7-2014 11:37 PM
Sis dragon-ista

Saya banyak kawan middle eastern, jadi Ramadhan jer dorang Ramadhan kareem k ...

hik hik...deme memaksa mengontrol orang lain soh ikut deme kerna....deme sendiri terpaksa..udahlah terpaksa, kena hypocrite berlakun seronok pulak

buat apa yg deme terpaksa buat tuh...itu lah pasalnya pun. tak aci ler deme jah kene buat, orang lain rileks jah...

nagapompuan posted on 20-7-2014 12:16 AM
hik hik...deme memaksa mengontrol orang lain soh ikut deme kerna....deme sendiri terpaksa..udahlah ...

Hahahahaha kena hypocrite berlakun seronok tu yang tak boleh belah.

And I still dont understand what do they have against gay people? Kalau betui Tuhan tak suka sangat kat gay ni, biar la Tuhan turunkan bala, kena langgaq kereta ka, kena sambaq kilat ka, macam macam la.

Apasal kita marah sangat ke gay sampai nak pulihkan depa? Kalau depa mau pulih depa tau la cara aihh.

Teringat pula kes Clesea Manning (Bradley Manning)..26 tahun hidup in denial dan dgn gah mengharungi hidup sebagai laki2..masuk askar lagi...last2 dah tak larat denying...trus tukar jadi Chelsea Manning..*grin*

http://en.wikipedia.org/wiki/Chelsea_Manning#Gender_transition

Decaffeinated posted on 19-7-2014 10:34 PM
soalan....

mak tulen bole....

.......... sekilas ikan di air .. sudah kak lid tahu jate tino nya  ...  

p/s .. tersilap dan terlebih beli daaa .... rambang bijik mata ...  mak nak ke?  ... euro690 jer ... buat isi duit jajaan ....  

Last edited by sayawifenikmie on 20-7-2014 06:48 PM

terfikir kalau maknyah sanggup amik hormon jadi perempuan..kenape tak nak amik hormon jadi lelaki??

sayawifenikmie posted on 20-7-2014 05:52 PM
.......... sekilas ikan di air .. sudah kak lid tahan jate tino nya  ...  

ishh... salah orang kot Kak Lid...

walau pun mak tulen, mak sebenarnya tak berapa nak layan beg tangan ni...

beg kaki ada...

mizsela posted on 20-7-2014 05:55 PM
terfikir kalau maknyah sanggup amik hormon jadi perempuan..kenape tak nak amik hormon jadi lelaki??

sebab hati dia perempuan...

gila ka pompuan nak build muscle berketul2...

sekngucing posted on 19-7-2014 11:20 PM
aku ketar2 ni nak bunuh orang
tapi undang2 sekarang tak benarkan
kalau la membunuh dibenarkan ak ...

aku baru tengok one Italian movie sorang minah tu kerja dia tolong orang yang dah nak mati kasi mati cepat... tapi kat Italy benda tu still illegal. Tak silap aku kat Belanda dah legal.

Cubalah migrate, US pun ada. tapi sebelum tu google lah dulu.... it's called euthanasia. I'm sure you know.

Decaffeinated posted on 20-7-2014 07:03 PM
aku baru tengok one Italian movie sorang minah tu kerja dia tolong orang yang dah nak mati kasi ma ...

simptom saya bukan euthanasia
saya nak mematikan yg hidup yg segar2 dan sihat

GhostWalking posted on 16-7-2014 01:07 AM
Aku rasa ada gak movies yang portray macam ko cakap.Macam cite kite flyers tu ada la unsur2 gitu.y ...

ot jap

aku try google kite flyers tapi yang keluar the kite runner... so which is the tajuk...?

aku tanya sebab aku nak cari buku tu

Prayer for bobby pun ok juga   https://m.youtube.com/watch?v=Ys5TyY8RaxI.  Sedih gile. Family dia kuat agama tak menerima gay. Macam Islam lah. Akhirnya dia bunuh diri. Siapa yang nak menyusahkan diri tapi diri dah terpilih.

Klik bawah tu full film
https://m.youtube.com/watch?v=Ys5TyY8RaxI Last edited by MOONGOD on 20-7-2014 10:12 PM