CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: achik2009

Aidil fail pindaan tuntutan hak penjagaan anak

kalau personal attack layak la kena report, kalau setakat post royan oren pun ada yg nak report ka? lol

maxim posted on 21-9-2013 05:19 PM
apa benda yg korg tekan report pn aku xtau..tulis la reason elok2 len kali

tp kalau takat gado,ng ...

Ngutuk pasal retis, OKlah juga, pada aku ni.
Masih tak off topic.
Tapi bila masok bab personal attack, ni dah kira masok golongan PPRT.
Kalau kat bod CI tentu dah kena report.
Dah kena HAMMER, memang padan muker.
Sib baik aku & oren yang kena. Kami dah lali dengan personal attack korang.
Kalau orang len, memang padan muker, jadi  jangan  nak salahkan orang pulak.
Tak sume baik macam aku dengan oren.............

lor siap report mod?
sapa yg kena kutuk? sapa yg report nih.....

btw, nmpk lam pic semua tu edel ni masih budak baru nk naik...

oren selebet

nat11 andartu

klakarr

perembes posted on 21-9-2013 05:36 PM
oren selebet

nat11 andartu

Dah lama dah, aku dapat title ni.
Tak taw dari mana datangnya. Title andaratu ni kira manis lah jugak.
Kat benang mekiti, aku dapat title,  'Pondan Lorong'..............
Yang bagi title ni bukan calang-calang foromer. Ada yang tahun registernya
2003!!!!!....................
I am amble & onered uuuuuuuuuuuu............. Last edited by NAT_11 on 21-9-2013 05:58 PM

Santeira posted on 21-9-2013 04:53 PM

Untungglah bakal bini Aidil nanti, badan ketak2 hoccaeyyy, patutlah ada yg beraaattt nak lepaskann. Last2 terpaksa menyeselll sana sini dgn mana2 jantan pun jadi. semoga Aidil dpt hak dia utk bersama dgn anak2 tersayang. Maknya pulak sibuk menggelettis dgn jantam rupanya selama ni, takde dlm skrip dibuatnya sendiri, ya ampunnn. Tak malu dgn status ibu dia yg over pegang2 jantan walaupun takde dlm skrip....hermmm rupanya dgn mana2 hero pun dia mengggelettisssss.. Sol lariiii solll, pak usop baik2 ada yg duk menyendel anak pak usop, jgn le bagi masuk family pak usoppp... Kucar kacir jadinyaaaa. Aidil mintak masa byk skit dgn anak2, sbb maknya sibuk menggelettisss.

Rita pasrah, Syamsul malu-maluOleh KHADIJAH IBRAHIM
[email protected]
Gambar RASHID MAHFOF

SEMENJAK berkahwin empat tahun lalu sehingga mempunyai dua orang anak, kisah rumah tangga Rita Rudaini Mokhtar, 36, dan Aidil Zafuan Abd. Razak, 25, sering menjadi tajuk utama akhbar.
Selain cerita tentang kebahagian pada awal perkahwinan, kini kisah pergolakan rumah tangga mereka kerap menjadi bahan berita. Lagi pula cerita pasangan suami isteri yang dikurniakan dua anak, Airit Rayyan Rizqin, 3, dan Airit Qaqa Arjuna, setahun itu telah menjadi kes mahkamah.
Biar seribu dugaan datang melanda dan sering naik turun mahkamah, ia tidak pernah mengugat tumpuan Rita dalam kerjaya.
Rita yang ditemui di set penggambaran drama Ameera di Subang Bestari, baru-baru ini berkata, apa yang dilalui adalah sebahagian daripada kehidupan.
“Nak kata apa, saya perlu harungi juga. Takkan saya nak bersedih dengan apa yang berlaku dalam rumah tangga. Hidup mesti diteruskan kerana berlakon adalah kerjaya, ini periuk nasi saya.
“Selama ini pun saya tidak pernah mencampur aduk hal rumah tangga dan kerjaya. Bila berada di set, saya memberi tumpuan pada kerja," katanya yang mementingkan kualiti dalam berkarya.
Bila ditanya bagaimana dia berhadapan dengan masyarakat kerana sebagai public figure, setiap apa yang berlaku pasti menjadi perhatian, Rita terdiam sejenak.
Selepas dilihat berfikir, Rita memberitahu tidak ada apa yang perlu dimalukan kerana baginya, dia adalah manusia biasa dan apa permasalahan yang berlaku ke atasnya turut dilalui oleh lain.
“Beza saya dengan wanita lain, mereka orang tidak kenal sedangkan saya dikenali. Bila tiba kes saya semua orang sibuk nak tahu sedangkan orang lain pun lalui pengalaman itu.
“Kalau saya asyik fikirkan malu sampai tak mahu keluar rumah, macam mana nak cari rezeki. Anak-anak takkan dapat makan. Pendek kata susah senang, saya kena berusaha sendiri melawan apa juga masalah yang datang," katanya yang melakonkan watak Ameera dalam drama tersebut.
Dalam drama arahan Murali Murat itu, dia berpasangan sebagai suami isteri dengan Syamsul Yusuf yang melakonkan watak Ameer.
Bila diusik mendapat suami muda dalam drama 25 episod untuk slot Samarinda itu, Rita sambil tersenyum berkata, kebetulan sahaja dia berlakon dengan pelakon muda.
“Ameera bukan berkahwin dengan lelaki muda, cuma watak Amer sahaja dibawa oleh orang muda. Sebelum ini pun saya pernah berpasangan dengan pelakon muda, Aqasha tapi dia nampak matang.
“Berbanding Syamsul yang berwajah babyface ni, takut tidak serasi bila berlakon bersama. Sebenarnya saya risau memikirkan tentang lakonan kerana kami tidak pernah digandingkan," akuinya.
Rita yang bakal menunaikan umrah buat kali kedua dengan keluarga termasuk anak-anak pada 23 Mei ini berharap kehidupannya akan kembali tenang selepas menunaikan umrah.
Bercerita lanjut mengenai kerjaya, Rita berkata, agak sukar berpasangan dengan Syamsul yang baru saja tampil dengan filem arahan Bohsia 2 - Jalan Kembali.
“Kami berlakon sebagai suami isteri yang sudah berkahwin selama lima tahun, mesti nampak kemesraan itu.
“Masalahnya, Syamsul pemalu sangat. Saya kata padanya, kita perlu nampak mesra semula jadi bukan dibuat-buat sebab penonton boleh perasan.
“Mula-mula Syamsul terkejut bila saya pegang dia sebab dalam skrip tidak diarah berbuat begitu.
“Bukan saya nak ambil kesempatan cuma ingin menunjukkan kemesraan sahaja agar lakonan nampak hidup," perjelasnya agar tidak disalah erti.
Namun Syamsul pada pandangan Rita masih lagi seorang pemalu dan sebab itu juga dia gemar mengusik pemuda itu ketika di lokasi.

Follow Us
Innrukia posted on 21-9-2013 05:35 PM
lor siap report mod?
sapa yg kena kutuk? sapa yg report nih.....

Ha'a itulah aku terkejut gak mmbaca, siap report tu. Aku yg kena teruk pun sekali tak pnh report.

perembes posted on 21-9-2013 05:36 PM
oren selebet

nat11 andartu

Itulah, kenal pun tidak jumpa pun tidak.

Orange1 posted on 21-9-2013 05:49 PM
Ha'a itulah aku terkejut gak mmbaca, siap report tu. Aku yg kena teruk pun sekali tak pnh report ...

Pedih baca komen hang psl rr ni....
Nasib aku bukan peminat mana2 retis...so no hal sesapa nk kutuk pun...
Aku amik yg mana betoi jer...mana tak betoi aku bangkang...

waaaa anak2 depa dua ni nama kan main...urban...tp comei la..ya la mak bapak ensem & lawa

Orange1 posted on 21-9-2013 05:48 PM
Untungglah bakal bini Aidil nanti, badan ketak2 hoccaeyyy, patutlah ada yg beraaattt nak lepaskann ...

mmg pedihh karangan ko oren...

menyiat hati...

tula psl sanggup report

Orange1 posted on 21-9-2013 05:48 PM
Untungglah bakal bini Aidil nanti, badan ketak2 hoccaeyyy, patutlah ada yg beraaattt nak lepaskann ...

masa dalam gambar ni gelap, skrg nampak edel mcm putih sikit sejak jd other half si zarema ni. lol

tp badan ketak menten.

aku sokong edel dri rita..rita tu umo je tua..tp otak bodoh x semenggah.mlt longgang..aku pcaya edel ckp rita ske buka aib umhtgga..sbb mslh dorang aku dgr dr mlt rita je.tu pn direct die story kat melodi..laki mna la blh tahan..bgus la jgk edel cerai..go edel go..dpt kn hak penjagaan ank..edel cme xsuke kn rita..die still syg ank2 die..cehhh...camtu tu skali aku sokong edel..

perembes posted on 21-9-2013 06:05 PM

menyiat hati...

kannnnn....mau tak meratap hiba & report
tersiat luka berdarah

Santeira posted on 21-9-2013 05:01 PM
haruss. esp kalau dia tgk pic ni:

Wakka ni zakuan bkn edel

Pic ni le sb org tuduh zakuan gayes
Zakuan ada tahi palat eh tahik lalat kt pipi

mixed posted on 21-9-2013 06:11 PM
Wakka ni zakuan bkn edel

Pic ni le sb org tuduh zakuan gayes

oh zaquan ka? lol. pic ni amik kat facebook fan edel. dorang kata itu edel.

perembes posted on 21-9-2013 06:05 PM

menyiat hati...

Rupanya si sol pun penahh jadi mangsaa, berapa ramaiii lagi retis lelaki yg penah jadi mangsa moless si pompuan menggeletiss ni?

Santeira posted on 21-9-2013 06:13 PM
oh zaquan ka? lol. pic ni amik kat facebook fan edel. dorang kata itu edel.

Mmg ni zakuan masa ni kecoh psl dia gayes
and baru kapel dgn ayu

aku sokong kalo edel dpt hal lawatan lebih dan bermalam dgn anak2 dia. ok la tuuuu anak2 dia pun untung merasa laaa makan masak lomak cili apiiii dr tiap2 hari pekena western mekdi keepchiiii je. dpt la anak2 dia tukar selera sikit dr makan nugget & frozen foods jah. hahaahhahaa. rita tu pun untung.. dpt la melebihkan masa utk cepatkan proses bermesra dgn pelakon lelaki & crew2 nye. aku tak ckp ehhh dia yg kata.... edel untung, rita untung, anak2 pun untunggggg

Santeira posted on 21-9-2013 06:05 PM
masa dalam gambar ni gelap, skrg nampak edel mcm putih sikit sejak jd other half si zarema ni. lol ...

Kesian Aidill, kalaulah dia tahu dulu bini duk menggelettis moless jantans. Aidil dapatkan hak bersama anak2, takut jugak dgn perangaii si emak tu. Malu anak2 bila dah bsr skit n paham psl ni, emak bagi 'extra' kat jantan walaupun takde dlm skrip siap bercerita kat paperr... ya ampun.

Last edited by Orange1 on 21-9-2013 06:23 PM

lil_bratz posted on 21-9-2013 06:21 PM
aku sokong kalo edel dpt hal lawatan lebih dan bermalam dgn anak2 dia. ok la tuuuu anak2 dia pun unt ...

Betul noks, semua akan untunggg, so Rita bagi je Aidil jaga anak2 sama n ko pun ada byk masa lagi menggelettis memoless sana sini.