CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: Cari-Saiful

"Ibu Mereka Ditinggalkan Kerana Perempuan Itu, Laknatlah Hidupnya,"-Ibu Syamsul Yusof Kata Ira Kazar Perempuan Kejam!

matjerk replied at 14-1-2023 01:06 PM
Aku salute sama poremer2 yg begitu kental membayangkan klu mereka di tampat mak sol..mereka x kan bu ...

Kann… biarla dia nk marah tu kat IGS dia… ckp psl hal family sendiri…. Hak dia lah
org lain yg repost bagai… and amik buat news…

missHaidiD replied at 14-1-2023 01:21 PM
Aku kalau kt tmpt mak sol aku meroyan wei
Penat aku sek kn ank aku pastu dia belakangkan aku. Aku  ...

Betul. Frust tin timah...dulu Yol sakit jiwa filem kena leak...mesti mak dia jaga susah hati anak aku ni nak jadi mereng ke..lepas tu recover...pas tu jadi camni.
Bukan mak dia minta balasan but the hurt ...ps kan ckp dia tak tahan tengok parent in laws dia sedih psl Siol...dia sendiri takpe boleh heal slowly...

Ckp2 mcm ni x semestinya makbul.tambah2 tgh marah.kalo x silap mak mentua ke mak kandung sh.aini penah maki tok pah isi neraka,alif bukan anak ali.bukan la aku nak ckp tok pah tu masuk syurga tapi pengakhiran hidup tok pah tu kelihatan baik.xde merempat.alif tu mcm anak yg solih.elok je belajar agama.acik2 kepam xyh menjustifiedkan marah tu.sbb Allah  Maha mengetahui x memakbulkan doa ikut nafsu.walau sebagai ibu sekalipun

bolamata replied at 14-1-2023 02:00 PM
mak iols pernah cerita, yusuf haslam dgn ex wife bercerai tak ada anak.. pastu jumpa datin ni... tak ...

Tin timah pun kahwin dari yh pelakon biasa.  Bukan berduit mcm sekarang ...  

edayildiz replied at 14-1-2023 02:43 PM
la faizal tu bkn ank toksop ngn ex wife ke..selalu tgk nama dia kalai tgk gerak khas dulu kalam.
s ...

Datin janda anak sorang, faizal. Kawen ngan tok selam dapat sol, syahmim ngan syafiq. Tapi tokselam selalu sebut Faizal anak sulung dia.

Sekarang kekrul antara yg shooting dgn shamsul kan... Banyak ke dia up? Skrang org tgh panas kes sol. Siapa lg yg berlakon
filem original gangster dia yg berskala besar tu... Dulu dia diam tak kate apa time mat kilau sampai boxoffice. Filem ni kalau laku nnti dia lagi berlagakla.. dia tak rasa yg lain melemahkan dia lagi...walaupun mak ke siapa2 menentang dia bernikah baru ni...

Follow Us
cm_vungtau replied at 14-1-2023 02:42 PM
DD ni menyibuk aje. Ko jaga laki ko yang tak hensem tu sudah la

lighter Ronson ....ps stay away from that woman....you can manage on your own.
exes are also a reflection of us..so sudahlah tak yah duk exchange notes...change and move on

korg nk pngkah datin datok ps korg pangkahlah, aiol dri mula kesah smpi ke bila2 lah, aiol pangkah sol sajer. datok datin ps smua manusia ada perasaan so meroyan ka merempan ka itu mmg tmasuk, mangkok mcm sol tu mmg spisis nyorok dan mdiamkan perasaan org lain. spisis entitled. kajar tu skendel siape??? skendel he kan?? apesal he tak handle minah tu dri mula?? siap melebih2 harass bini n family. he buat ape? nyorok acah bizi sgala. dah huru hara still dia buat kering ,org lain kena usaha naik trun mahkamah nk setel taik dia, dia buat ape? pantang dicabar lah, apa la. taik dia dgn birah org lain yg kena cuci, bila kita kotor sbb cuci taik dia, ada dia nk ckp terima kasih ka sorry berak merata rata ka ada??

Tok selam dgn bekas isteri raja nor tu, ada sorang anak angkat lelaki. Masa sol kekecik, tok selam selalu bawak sol jumpa anak angkatnya kat rumah pengasuh anak angkatnya itu.

Gitulah cerita yg disampaikan.

pocongkiutss replied at 14-1-2023 12:30 PM
Kalau aku jd makcik ni..aku takkan cakap pasal laknat si IK ni

Aku tunjuk je semua bukti gangguan d ...

Setuju.. buat macam ni netizens nampak Salah mak sol aje. Diaorg tak tahu sebelum PS bising2 ni,apa IK ni dah buat. Org cuma nampak tak salah Sol ni kawin lain.

IK pun monggok,kau nak jantan tu tpi kau g kacau isteri,mak ayah jantan tu. Hadap la berapa lama mak mentua marah.. mungkin akan berbaik tp amik masa la. Kalau Masih menganjing macam bapak kau,mmg smpi bercucu la kau dgn sol,mak mentua marah lagi.

Ira : kezahh pula aku dgn org tua ni..bagus la tiap tahun boleh raya rmh makpak aku je.tak pyh balik rmh ko..ank ko doplohpat jam dgn aku je..peduli apa ko tak restu janji sol dah jadi milik ku

Agitchuuu ira kata

Kita semue tgok je... Xyah nak pihak sape2.. Bukan kita tau hal sebenar pun..  Yg korang kate aib ni.. Baru 1 persen je korang tgok...!  Jadikan intibar je... Xyahla kecoh2 nak jadi team sol.. Team sarah..!   

harap tin timah bnyk baca Quran, berzikir dan bersalawat, sibukkan diri dgn benda bermanafaat

jgn sampai jadi mental kerana anak tagune dan menantu baru tagune

dunia tak kiamat jus becos sol kawin IK

Aku seriau bab mak2 doa buruk ni...
Kita yg terbuat hati mak kecik ati sikit je pun, rasa tak aman dah hidup. Serba tak kena hidup selagi tak mintak maaf.
Dedulu masa kecik, dimomokkan dgn citer urban legend, anak derhaka dapat balasan cash kt dunia, di telan dek bumi lepas mak doa laknat kt anak.

she replied at 14-1-2023 12:57 PM
Tapi bukan dulu TinTimah rampas TokSop dari bini first ke?
Sampai merana ex wife tu

Mana pulak sempat bermadu. Tarikh cerai dgn kahwin lain tu

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

Tin...sol tu yg problem..mmg ira tu slh..tp kene gak tgk keslhan anak sndri

ntah2 dia dah penat marah Sol tu
ntah2 Sol pun tak angkat bila mak call
ntah2 Sol tak jawab pun mesej2 mak nya
ntah2 Sol pun x balik jmpa parent
ntah2 Sol backup IK dan cerita keburukan PS

ntahlah

apa ye perasan kazar anak kena laknat dgn mertua sendiri?
skang ni boleh la senyum sampai telinga sbb baru kahwin
belum betul2 mengalami alam perkahwinan itu sendiri

kalau senang trikut angin, mmg smpai sudah lah sol tu tak ngaku salah dia, nyorok smbunyik belakng sentimen. kang mak dia bsuara org pangkah mak dia, bapak dia bsuara org oangkah bapak dia, ps bsuara org pangkah ps. pastu korg hairan mcm mana boleh tahan 4 tahun tggu ja kata ps bodoh la ape lah. mak pak bekap anak lah apa lah. kluar lah ape stetment pun, yg berak merata pastu suruh org cuci skrg adelah sol. sol sol sol!!

MademoiselleZan replied at 14-1-2023 06:03 AM
Sol  ingat dgn dia kabo dgn bangganya yg dia dah kahwin dgn birah tu , umpama letak titik nokhtah  ...

Sekufu pun kan sol dgn ira... Bukan mengaji tinggi pun sol pun kan ..memang bodolaa

miss_strangers replied at 14-1-2023 06:16 AM
Ira kazar patut goda kerabat...xdela netizen berani nak cerca...Paling tidak pon kerabat tmj, ira pa ...

Tak dpt kerabat tmj, pemain bola jdt yg tersangkut... Tu pon kecoh ????