CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: maleo

64 kali ronda di bumi anbia

Close [Copy link]
maleo posted on 8-1-2013 05:31 PM
yop mike jgn nak miskol2 teman mlm ni bye yop

dekyop

pelik ni dekyop

pelik

HunnYNunnY posted on 8-1-2013 07:58 PM
ooo... ok la kalau camtu! abg @Sagoo !! meh sini adik serbis belalai abg tu cukup2! nk sgt kan! ha ...

glup.... telan air lior d buatnyee

HunnYNunnY posted on 8-1-2013 08:05 PM
eeeee... marah sokmo!! bencikk!! period ke hape??

xla..tekanan perasaan...

tayar smer hapa tu nak kene tukar tiap2 bulan kah sagoo???

@camrey gen dah tgk vclip tuh

si wanna neh nyanyi lagu lepaskan la tu kan?

aku ckp sparepart...ikot ko la nk tukar tiap2 bulan ke tak...tu bukan masalah aku..
byk duit xde hal le nk pikir hal2 kecik tuik mcmtu..amik je la..
ko jugak yg mintak pendapat ttg mentenan dia...

haish susah betol....
lepas ni ko xyah tanye aku lg dah..g tanye org lain...
susah btol berckp dgn org kaya ilmu ni

Follow Us
kalau tuhan da bagi nasib ko bulan tu kene tukar tayar depan blakang, rantai buat hal dgn brek..baru ko ade akal nk carik duit celah mane....

takat beli moto simpan kt rumah, pagi2 start injin ...ko xyah le risau ape yg aku ckpkan tu....

Mohtip pepagi  lg dah emo x masal... Owang tanya jela... Owg xtaw tanya.. Hang jwb dah bgos sharing ilmu.... Hishhhh

Soklan owg tanye elok2.... Bkan tnya kekasar... Nk mrh mende lak?... Owg tanya sbb x taw.. Mana la taw kene tukar tiap bln ke hapa... Kta pki kapcai... Mana taw jrnis cmni kene lbh prihatin lg pnjagaan... Slh ke tanya...

Mohyip sgt pepagi da bad mud...

Melooo hang tgk kwn hang neh mrg x da sbb....

Dahla nk tgk vclip meri tepek tngkn hati

pas tu cite psl break la hapa la.. tak pasan pun kapcai yg bese tu dok tukar break rantai sgala

harus la aku ngat mende tu kene buat tiap bulan...

kapcai kalo tukar pun mgkn gamaknya aku tak taw la kan?? sbb tak prnh tgk sape2 tukar mende tuh..

yess mmg la aku neh buta ilmu psl mende2 neh

orang tanya pun nak mrh.. bukan kita sindir ke hapa? bgtaw saja kongsi ilmu kan bagos.. owang yg berkongsi ilmu dpt tmbh ilmu dia owang yg dikongsi dpt ilmu baru.. susah ke?

sapala cipta lagu neh k pop sgt...

dok bebeh bebeh bebeh you bagai

trasa kenyang plakkk

tenet bengap

cara kau bertanya soalan tu mcm dah abis bagus da,..aku share ilmu ko perlekehkan aku....
ko xde akal ke kalo semua bende nk tukar tiap2 bulan??

kita berckp pasal moto lain..yg ko nk compare dgn kapcai buat apa?
kang aku maki kang ko ckp aku tetibe nk naik marah..
nk berbincang pon biar la kene dgn isu..

kalo dorg x tukar semua tu..ko ingt sampai bila bole tahan? 40 taun ke?

pas tu cite psl break la hapa la.. tak pasan pun kapcai yg bese tu dok tukar break rantai sgala
brek tu bukan ke salah satu bende kt motor?? abih ko nk aku cita ape? isik minyak kt shell bila tank abis minyak je???
harus la aku ngat mende tu kene buat tiap bulan...

kapcai kalo tukar pun mgkn gamaknya aku tak taw la kan?? sbb tak prnh tgk sape2 tukar mende tuh..
x prasan kapcai tukar brek, rantai segala?? ni la aku ckp ko KAYA ILMU...ko x sedar2 lagi...ingt semua dah tau...ckp mcm bagus je..
yess mmg la aku neh buta ilmu psl mende2 neh
dah buta ilmu kalo org bg pendapat jgn tunjuk bagus...aku mengaku mmg aku x pandai pon bab motor2 ni..at least mana yg aku tau tu aku share dgn ORG KAYA ILMU mcm ko tuh...
orang tanya pun nak mrh.. bukan kita sindir ke hapa? bgtaw saja kongsi ilmu kan bagos.. owang yg berkongsi ilmu dpt tmbh ilmu dia owang yg dikongsi dpt ilmu baru.. susah ke?
ko rabun ke ape? kan aku dah share ilmu yg x brape nk ilmu sgt bg ko... org nk share ilmu lenkali jgn bodoh sombong blagak bagus gen.... sedor2 la diri tu sket... jgn ingt ko pi carik sumber kt gugel lepas tu ko balas kt sini nk nunjuk ko dah tau sgt selok belok segala...

mintak maap la aku ckp mcm ni... aku direct... lepas ni ko nk benci aku ke xnk kawan aku ke aku x rugi ape2....

kalau nk kene bagi 100% ilmu kt ko sampai bila pon x abis.....
jgn nk harap d suap je dgn org...balik bukak buku tgk internet check balik ape yg aku bgtau sbelom tu kt kau...
baru otak ko tu mampu hadam bende2 yg aku ckp...

mod aku pagi ni mmg x brape nk elok sket....mane2 yg aku maki tu sendiri bole pikir la ye...

ko nak emo sgt kenapa? aku tanya aje.. mane la taw.. skurang2nya ko jwb saja tak payah tukar tiap2 bulan mgkn 3-4 bln skali ke sengah taun skali ke ikot keadaan cara ko bwk.. susah ke jwb camtu

aku tanya sbb aku nak taw n paham betol2 sbb yess aku mmg bodo tak taw.. mgkn cara aku tanya tu mcm budak2 tak taw apa2 slh ke?? aku tanya dlm keadaan baik dan bergurau dgn ko.. mcm slama neh aku sntiasa dlm keadaan seriyes dgn ko??

kalo ko lembut hati ko takkan nak besarkan isu soklan aku tu??/ soklan aku tu sebaris aje... aku tak taw aku dan takde kaitan dgn aku gugel atau tak.. smer yg aku taw smer yg aku tanya owang kt sini.. aku taw aku ckp.. aku slh kowang yg lbh pandai betoikan.. sllh ke??

mendenye simple je sagoo.. nape ko nak besar2kan?? kalo ko trime dgn hati yg terbuka soklan aku yg sebaris tu ko takkan nak emo cam gini.. ko takyah nak perli kata aku kaya ilmu.. aku mmg tak taw.. sbb tu aku tanya dari A-Z... dan kalo ko rasa ko tak bleh nak jwb.. sbb ia memeritkan hati ko.. abaikan... lupekan..

aku tanya secara baik cam ini ko jwb.. seolah2 aku menyusahkan ko .. aku malas nak lebih2 la .. aku tak suke nak gado2.. tu bukan diri aku.. cemana pun aku ttp akan ok jugak..

kalo ko rimas aku tak tanya kt ko lagi... soklan aku smer soklan bodoh.. sbb aku tak phm... bila apa yg kowang cite tuh.. phm tak?? aku tak phm..nape nak tukar break napa nak tukar itu ini.. aku tak phm sbb aku tak prnh lagik tgk owang tukar2 mende tu smer... aku bandingkan kapcai sbb aku taw moto tu jah pak aku bwk dulu... phm..

ko jgn sempitkan hati ko.. aku ckp mende yg aku taw.. kalo aku slh ok aku mintak maaf..