CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: CARI-MAL

“Sudah 7 Tahun Dengan Dia..Saya memang sangat sayangkannya”- Rumah Tangga Fazura Didakwa Sedang Retak Menanti Belah? Ini Luahan Fattah Amin

Masukkeluar replied at 18-7-2024 10:52 PM
Aku rasa kalau dia improve design buat lagi cantik mcm ruffle mesti lagi masyuk sold out sbb tudun ...

Yang ni aku setuju. Ada design yang aku rasa serabut dan nampak tua. Aku lama tak beli tudung fazura sebab tak berkenan sangat design nya. Ni macam nak beli yang Boh tu. Yang tu nampak lawa. Yang design lama2 dulu ada yang aku kenan dan aku beli sampai skrg pakai. Sangat selesa dan mudah nak iron.

Realpeople17 replied at 18-7-2024 06:13 PM
Aku ada tgk video psl reveal harga beg tu.. part yg jah pnye laki tu sebut harga beg dia rm30k, fa ...

Benak mana boleh kalah. semua diaorang nak menang. Orang tu tak ada apa2 pun, diaorang je yang lebih.

Aku pun dah lama tak bukak TT. warga TT kalau menaip, otak dengan jari tak selari. Atau jari menaip laju sangat sampai otak tak sempat nak process

milafida replied at 18-7-2024 05:51 PM
Lepas tu ada satu lagi vtt pasal ckp english tak puas hati nk compare ngan lopak jauh bertiang faz ...

Ramai org puji pajura power speaking .. dan ramai yg perasan lopak asyik ulang u know u knoww je ... kat tt tu tak boleh ada yg memuji pajura benak2 akan masuk tunjuk bodoh .. bila bgtau kenyataan pusing plak ..padahal dorang yg mencirit kat situ ..memalukan ...

Masukkeluar replied at 18-7-2024 05:01 PM
tapi designnya lebih kurg sama dgn design sbelum ni...bunga still besar2.
faz, carilah designer b ...

Kena tau target market dia. Dia pnya target market bkn org gitu. Harga pun marhaen

Realpeople17 replied at 18-7-2024 06:13 PM
Aku ada tgk video psl reveal harga beg tu.. part yg jah pnye laki tu sebut harga beg dia rm30k, fa ...

Benak2 lopa kat tt tu memang next level punya bangang .. dorang tu yg toxic lepastu sembang mcm terpaling bagus ... dah masuk mencirit kat vtt pajura pastu meroyan ..

Kat fb tu pun ada article pasal beg2 pajura tu tapi netizen fb kaitkan dengan isu semasa AH AT je .. sampai kat tt benak2 lopa yg meroyan ..jeles

stingerbumpy replied at 16-7-2024 05:26 AM
Sebab itewww jika dari mula lagi ko dah amalkhen budaya bersederhana, termasuk dlm penampilan sert ...

Sbb pasangan2 tu xfofular. Keluar berita pun org xclick link nak baca

Follow Us
missHaidiD replied at 18-7-2024 09:53 PM
Moga benak dpt stroke sb asik mroyan smpai naik darah tinggi

Meroyan sesaje pun ..pantang la ada yg puji2 pajura sikit dtgla benak2 yg sama mencirit ..dlm fans punye tt pun dorang meroyan .. toxic giler .. dengan si amal tu pun dorang meroyan jugak nak kaitkan dengan lopak dorang ..giler2.. bila balas balik yg balas tu pulak dikatakan toxic... hbs yg benak2 ni mencirit kat tt yg ada pajura n amal tu nak panggil ape ?  giler ke ? Sewel

Gugucat replied at 18-7-2024 08:05 PM
Lps tu kata nye jah dpt free je sbb duta. Jah lebih dr mampu tp dia pandai invest kat property tak ...

Sebab benda memang dia takde pun ..kalau ada dah lama lopak tu tunjuk ... benda tak kompom pun merata alam dia canang .. benak2 ni mudah kene tipu..tu pasal lopak suke gunakan dorang

Tudungpink replied at 19-7-2024 09:37 AM
Ramai org puji pajura power speaking .. dan ramai yg perasan lopak asyik ulang u know u knoww je : ...

Ada sorang tu bolih plk compare muka sapa paling cantik original konon faz buat muka .then aku pi comment nk tutup kisah buah peach berair ke . Terus tak lalu dah kat tik tok aku

cmf_kikey replied at 19-7-2024 07:22 AM
Yang ni aku setuju. Ada design yang aku rasa serabut dan nampak tua. Aku lama tak beli tudung fazu ...

Kalau baca komen kt ig tudung faz tu ramai je komplen taknak design besar2 dan yg ada mtk buang bolder/frame kt tepi tudung tu. Tp tula tetap jgk di letaknya design cmtu. Ada yg ckp sbb target market faz bkn dr kalangan org muda, but still bg aku tak salah pn kalau improve design tu jd lebih cantik. Sbb kebanyakan design dia berulang ulang. Designer tepu idea dh kot.

ohsoyaya replied at 19-7-2024 09:38 AM
Kena tau target market dia. Dia pnya target market bkn org gitu. Harga pun marhaen

Tp tudung kekaboo/ leeyana rahman yg rege 29ringgit tu design lagi lawa. Act, aku ada singgah kt a few butik stokis yg suka ambik tudung2 femes ni jual kt kedai depa. Dulu byk tudung faz depa ambik stock jual, tp skrg dh tak ambik sbb diorg ckp tudung faz design kurang lawa & kurg permintaan. Tudung leeyana/ruffle/ameera/kekaboo maintain je depa jual kt kedai masing masing. Aku bkn haters faz tp hrp faz org sapa2 team faz dlm ni bleh bc komen aku ni utk improve next design kalau still nk maintain dlm bisnes tudung.

Edited by codenamedream at 19-7-2024 11:44 AM
Masukkeluar replied at 19-7-2024 10:58 AM
Tp tudung kekaboo/ leeyana rahman yg rege 29ringgit tu design lagi lawa. Act, aku ada singgah kt a ...

Meols teringat kat Twitter dulu, Ada yg komen suruh improve design.
Then Ada 1 staff Fazura, X silap meols yg badan tembun2 pendek. Reply, org lain X komplen pun.

Harap sekarang dh ada kesedaran.
Jgnlah buat design bunga2 je aim nak jual kat acik2 gomen and Acik2 meniaga pasar.
Acik2 gomen pun ramai juga yg ranggi nak design muda2.
Awal2 dulu iyalah orang beli tudung sebab brand FAZURA.
Sekarang dh byk saingan, hirelah new designer.

ohsoyaya replied at 19-7-2024 09:38 AM

ada sekali aku pergi majlis khatam Quran

tuan rumah bagi tudung fazura dan manisan sbg door gift

baguslah.....mampu milik bagi yg income sederhana, boleh jadikan door gift bagi yg have have

codenamedream replied at 19-7-2024 11:39 AM
Meols teringat kat Twitter dulu, Ada yg komen suruh improve design.
Then Ada 1 staff Fazura, X si ...

Ye aku ada baca jgk kt X. Dlm hati aku “eh sombongnya dia ni”. Pdhl yg komen tu elok je xde kutuk pn..tp aku mmg tak xbuat cerita ye psl stokis butik tu. Sbb aku slalu pegi beli tudung ruffle kt situ tiap bulan. so mmg aku slalu tnya staff diorg psl tudung2 viral ni..dan ada jgk a few butik lain aku pegi. Jwpn diorg cmtu la…syg la if faz x improve design baru sbb mmg tudung dia kualiti best bila aku rs kain dia lg better dr kain bawal jenama lain..bab design je out

Masukkeluar replied at 18-7-2024 10:52 PM
Aku rasa kalau dia improve design buat lagi cantik mcm ruffle mesti lagi masyuk sold out sbb tudun ...

ada design yg tak sesuai dgn kain yg Faz guna

kalau corak kecik penuh mcm monogram lagi cantik guna satin

harga pun mesti mahal lagi

Masukkeluar replied at 19-7-2024 10:53 AM
Kalau baca komen kt ig tudung faz tu ramai je komplen taknak design besar2 dan yg ada mtk buang bo ...

Design besar2 ni bukan semua org akan nampak cantik pakai. kadang2 jadi penuh je kepala macam kereta berhias. Lain la Fazura, pakai guni beras ke, guni bawang ke, guni potato ke...tetap juga cantik. Dia kena explore design lain juga. Sebab tudung dia kain best sangat. Yang berbunga ke, yang kosong ke....semua berkualiti kainnya.

Tudungpink replied at 19-7-2024 09:37 AM
Ramai org puji pajura power speaking .. dan ramai yg perasan lopak asyik ulang u know u knoww je : ...

teringat lagi jah  tersebut ' apa tu'  masa tgh interview kat NY

pastu lain org tanya, lain dia jawab

kalau exam lisan IELTS dapat gred D

cmf_kikey replied at 19-7-2024 11:54 AM
Design besar2 ni bukan semua org akan nampak cantik pakai. kadang2 jadi penuh je kepala macam kere ...

Ye betul..kalau faz pakai mmg smua lawa. Tp dia nk jual pd rakyat marhean, jd kena la lawa lawa sbb kita ni x selawa dia kalau pkai yg corak besar2 mmg nmpk buruk la. Kdg design yg abstrack/monogram pn dia buat corak besar besar..sampai aku rs designer dia mmg suka benda bsr2 kot haih.
Dulu tudung kekaboo pn buruk2 jgk design depa, lg buruk dr tudung faz, tp skrg design dia dh level2 ruffle lawa gila..tp harga maintain 29ringgit lagi sm mcm dulu..aku pn dh start beli sikit sikit kekaboo pdhl dulu xprnh beli sbb design buruk

Masukkeluar replied at 19-7-2024 12:10 PM
Ye betul..kalau faz pakai mmg smua lawa. Tp dia nk jual pd rakyat marhean, jd kena la lawa lawa sb ...

Iya kekaboo punya design buruk2 gaklah. Dalam satu set, adalah 1-2 yg lawa.

Sampai meols rasa.. Ada ya org pakai design camni.

Skrg upgradeee

codenamedream replied at 19-7-2024 12:30 PM
Iya kekaboo punya design buruk2 gaklah. Dalam satu set, adalah 1-2 yg lawa.

Sampai meols rasa..  ...

Kitanya minat tudung bawal so mmg selalu la compare compare ni..sory la if ter OT dari topik sebenar