CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: isif

what's a wonderful world..satu hikmah

Close [Copy link]
2lah...mgkin winter bz kot...

搘hat? Sambung..alal mai sambung dgn abang jer laa卥ita baru nak kenal hati budi tau卍ah nak tinggalkan abang

thanks isif smbg yerk...
makin best citer ni

Maisarah buntu, siapakah lelaki ini, terlalu cemburu. Nasib baiklah dia memberi keizinan. Benar kata orang, cinta itu bahagia tetapi adakalanya cinta itu menyeksa jiwa raga. Desah nafas suaminya menggamit suasana malam. Walalupun Maisarah bahagia tetapi hakikatnya maisarah rindukan juga kebebasan, suami ini semua mahu mengikut, rimas maisarah, nih baru 2 minggu kalau selama-lamanya. Aduhai bagaimanalaa rasanya tp maisarah pasti suaminya itu hanya anggau bersifat sementara. Sebenarnya maisarah bersyukur, suaminya itu amat menyintainya. Tak apalah, aku juga menyintaimu Kamala Akram!. Maisarah mencium ubun-ubun suaminya, membelai rambut suaminya. Lingkaran pelukan Kamal di pinggang Maisarah memang tidak pernah renggan. Lena sungguh Kamal dalam dakapan Maisarah.

攎ai...kenapa nih..

besar pengorbanan dia...thanks isif...isif wat aku berfikir smula...mgkin mcm ni gak laki aku nanti kalu aku nak smbg stdy...

tul la...baiknya mai ni.....
smbg lagi isif

Follow Us
tapi kan thah...lelaki ini sebenarnya terlalu cemburu...adakah kita perlukan cemburu yang keterlaluan? semput jugak kan kalau berdepan dengan lelaki ini...sebab tuh org kata cemburu berpada barulah kasih sayang tuh akan tersemai dengan subur tetapi kalau cemburu keterlaluan, ia akan membawa padah. sama konsep dengan siram pokok cam tuh,"kalau siram pokok terlalu banyak air, pokok akan mati sebab akarnya reput tetapi kalau pokok tidak disiram cukup air maka akarnya tetap mati kekeringan!", so where is our love state about..is it too much or is less..jeng jeng jeng.. come teruskan membaca kay.. i try my best utk rungkaikan the meaning...

搆amal tak rasa bersalah?...

揅ik, I have an appointment with datuk卪y name抯 Ariffin

ntah lah isif...kdg2 aku takut gak nak wat keputusan ni...aku takut nanti bnda ni membeban kan kami nanti bila dah kawin...

alahai...susah nya

takder laa.. you know what thah, isif sambung lagik study lepas kahwin, then dapat fisrt baby..masa tuh isif belum habis study lagi..erm..takper teruskan usaha tau.. teruskan untill end.. finish...waa habis lega hilang beban!! i can do that baby.. also you can do it too...our realtionship still fine just fine tambahan pulak ada baby baru...tuh laa penyinar hidup kami...untill now, our second baby born and our happiness blust again and again..jgn takut hadapi realiti, manisnya perkahiwnan sekiranya dicampur dengan rencah hidup yang pelbagai..ibarat masakan, tak sedap kalau manis sahaja kan, kena ada masam sikit, masin sikit barulah enak dimakan!! jgn takut tau...!!

2lah isif...aku beruntung bakal laki aku ni jenis memahami...aku bertuah coz dia bkn seorg yg cmburu buta n wat keputusan ngan nafsu n hati tp ngan akal...cuma aku takut aku xdpt bahagikan masa antara stdy n fmly....actually dia ada amik anak angkat...masa g amik baby 2 dak 2 dlm brapa bulan jer...skrunk dak 2 dah 2tahun lebih...tp tiap2 blan kami akan bwk dak 2 blik kg dia jmp fmly dia...takut aku...dak 2 dah besar...msti susah aku nak futher stdy nanti...

macam tuh ka...kronik jugak masalah hang nih thah...dah discuss dengan dia ker about your future and please be honest when telling your feeling...ok!

dah...dia kata no hal kalu ibu nak smbg stdy...baby abah leh jaga...slama ni pun abah yg jaga baby...tp ntah lah isif...mcm aku nak lari dari t/jwb aku le plak...syg aku nak tggl baby kami 2....nanti aku rndu kat baby 2 mcm ane...2 baru anak angkat kalu anak aku sndiri mcm ane nanti

Tak tahan aku gelak guling, bila  Usop nyanyi lagu Pencinta Wanita... har har har

Originally posted by isif at 29-3-2007 10:38 AM
mana leh cerita thah...kang kena delete kang cerita nih, sebabnya isif tulis.."biru" sangat...bahaya..heheeheheh...

tukang tulis tak ler nampak kaler birunya..
ni yg baca nih.... jelas sangat kaler birunya ha ha , dok nyengih memanjang ni hah...

hehehehe...yer ker.. biru ek...memang biru pun.. mampus kang kalau moderator tahu..ekekeke

isif...smbg le lagik

nak lagi...nak lagi...nak lagi....