CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: siputsedut

Himpunan Kisah Seram [Update: Kumpodot(pg 36), XBB(pg37), siput sedut(pg 38)]

maner ader citer baru sipukk... last citer cikdot jer....
apakata kou tepek citer kou keserama ...
xbrapebaik Post at 14-12-2010 11:44

dah karang half..tp tetibe busy...sampai ke mlm kang kot busy

Reply 888# sweetmi09

kalau iols mintak tido ngn setazah jahh

Reply 890# sweetmi09

harap tabah ye darling..uols kertu nnt baru ade kot post baru

Reply  sweetmi09

harap tabah ye darling..uols kertu nnt baru ade kot post baru
siputsedut Post at 14-12-2010 16:21

iols ada post cter baru

dah taip panjang2.. tetiba pc hang lak.. nyampah...
sweetmi09 Post at 14-12-2010 15:46

xper... slow2 yer....

dah karang half..tp tetibe busy...sampai ke mlm kang kot busy
siputsedut Post at 14-12-2010 16:20

cian nyer dierrr.... gamaknya xsempat ler nk baca citer sipukk....
ni aku plak nk nangessssssss.... ....

Follow Us
wokehhh aper... lawooooo tuuuuu.....
xbrapebaik Post at 14-12-2010 11:53

kannnn..cute sangat..rasa nk lempang2 je

MOTIPPP cputtt change nama benang...
ai menggagau cari benang u td

Reply 906# xbrapebaik

percaya la sgt sipukk tu sebok yg hamat..
ntah2 cam aritu.. sebok moyan kat sinun jah rupanya..

ni citer masa aku kecik2 giler.... aku rasa time tu aku umur 5 ker 6 tahun....
masa ni ada keramaian kira kenduri kahwin ler tu..... masa ni ramai lagi yg buat gotong royong ni... jadi mak ngan bapak aku gi ler menolong aper yg patut malam tu.... xjauh pun rumah orang kahwin nyer... selang 2 lorong jer.....

aku pun follow ler mak ngan bapak aku... sebelum gi dh janji dh nk duduk diam2 tp bila sampai kat sana mula ler buat perangai. buntut tu dh cam menyondol jer ngan meronta-ronta nk bangun gi main. malam tu budak2 memang ramai. jadi sedap ler main2. ader yg main bunga api lak time tu. lagi ler aku teruja.... dulu best.... bunga api xharam agik. bleh beli mana2 dan bila2 masa. sekarang jer nk kena seludup.....

aku duduk sebelah mak aku jadi dia dh mula dh rasa yg ader dok nyondol2 dh..... dia senyum kat aku pastu cakap.... dahler tu.... giler main.... elok2 tau.... aku pun aper lagi. kasi cargas ler. dh xnmpk dh aper dh trus jer nk mintak bunga api kat budak depan tu.... lepas tu pranggggggggg.... beterabur abis semua barang yg dia orang dok siang.... punya ler hebat penangan bunga api tu..... hihihihihihi....

aku dh tersadung dh time tu.... yg melatah pun ader.... aku plak bleh buat muka kesian kat mak aku masa toleh kebelakang..... mak aku cuma bg isyarat jer suruh aku gi.... yesssss.... trus jer aku gi kat budak2 yg main bunga api tu..... selamba jer aku mintak sikit.... sebabkan xbnyk jadi kongsi2 ler semua main..... bunga api pun abis.... patah hati aku... baru jer main 4 batang.....

pastu ader ler cadangan yg best dari member aku.... kita main nyorok2 nk????  semua budak2 aper agik.... jommmmmmm...... tp semua kena lalitamplom nk tau siapa yg kena jadi tukang cari.... nasib baik aku xkena malam tu.... kalu xmau aku balik rumah pasal kawasan tu memang gelap nk carik memang satu hal ler.... sesi menyorok pun bermula...... member aku start kira.... 1...2....3....4. dah ker blum???

blummmmmm.... semua jawab.... pastu dia sambung balik.... aku plak dh pakat ngan member aku nk nyorok kat belakang sikit pasal budak tu mesti xcarik kat situ.... hihihihihi.... aku ngan member aku pun gi ah kat tempat tu..... cissssss.... ader yg dh amik dulu.... gi lagi satu tempat.... pun dh kena rembat..... aku tanya member aku mana nk nyorok ni..... butam dh nk abis kira tu.......

haaaaaaaa.... jerit member aku.... kat belakang tempat buat batu sempadan tu ader tempat nyorok... cepat2 ler kitaorang gi kat situ..... time tu pikir nk nyorok jer..... xnk kena tangkap..... tengah kita orang dok nyorok tu dengar bunyik..... aku ngan member aku pun pelik ler.... maner ader org buat batu tanda sempadan malam2 buta ni.......  

tempat buat batu tu kena tutup ngan zink jer dan dh belubang-lubang pastu cuma ader satu jer lampu spot light yg xberapa terang nk kasik terang tempat tu. aku ngan member aku pun mengintai ler kat celah2 lubang zink tu. first kali ngintai xnampak aper2. dan2 pastu ader benda duk golek kat ngan lampu tu..... aku peratikan betul2..... pastu aku gosok2 mata aku pasal masuk abuk.

biar betul ni...... kawan aku ngan aku dh sama2 pegang tangan dah.... tp mata tu tetap gak tengok celah lubang tu..... kedudukan benda tu masih agik terbaring..... aku cakap ngan kawan aku.... batu tu kot jatuh bergolek..... tiba2 dia picit tangan aku....

tu...tu...tu... dia golek balik..... aku ngan dia dh cuak masa tu.... pastu benda tu golek agik.... kekiri dan kekanan..... makin lama makin laju..... kita orang pun dok perati ler aper yang nk di buatnya...... pastu trus benda tu jadi tegak..... mula2 xperasan aper dia benda tu pasal dia golek jauh dari lampu..... then tiba2 dia ader kat bawah lampu..... macam magik..... ker dia dengar aper aku cakap dalam kepala aku. bleh plak tup2 terus ader kat lampu tu......

niat masa tu nk larik tp kaki cam kena paku kat tanah..... nk xnk tengok jerlah..... benda tu tegak jer bawah lampu tu dan aku mula nampak kepala dia bergerak-gerak. seolah nk menoleh tp tertahan oleh sesuatu..... dan balutan muka dia mula terbukak perlahan-lahan....
jeng...jeng..jeng... maka ternampak ler muka dia yang xberapa cute tu...... cute agik burung unta......

benda tu cuba jatuhkan badan dia balik dan masa tulah tiba2 kepala dia tercabut. bleh plak kepala benda tu berguling dekat ngan tempat kita orang menyorok...... masa tu nampak benda tu memang dah xder kepala bawah lampu yg suram tu dan cuba menjatuhkan sekali lagi badan dia...... benda tu trus guling kearah kita orang...... punyalah takut time tu.......

apalagi..... kasi cabut ler...... lari memang tak kira aper dah ader kat depan.... main redah jer.... abis semua pinggan mangkuk aku pijak. sampai member yg cari kita orang tu jerit pasal jumpa kita orang dulu pun dh xkisah dah..... aku trus lari sampai kat mak aku.... tercungap-cungap tu jangan kater ler..... mula ler mintak simpati ngan mak aku pasal nampak benda tu....

mak aku tenangkan aku pastu melekap jer kat badan dia..... member yg nyorok ngan aku sekali tu dh redah trus balik umah dah..... pastu mula ler datang gangster nyorok2 jeling2 xpuas ati pasal aku dh kena tangkap tapi xnk jadik..... dia orang stok jerit2 tp aku buat xtau jer.... baik aku melekap kat mak aku lagi beshhhh..... hihihihihi....

Reply  xbrapebaik

percaya la sgt sipukk tu sebok yg hamat..
ntah2 cam aritu.. sebok moyan kat s ...
halimi78 Post at 14-12-2010 17:44

xcayer pun me.... sajer dok nunggu ni

ni citer masa aku kecik2 giler.... aku rasa time tu aku umur 5 ker 6 tahun....
masa ni ada keramai ...
xbrapebaik Post at 14-12-2010 17:53

aduhai..baca cter pakcik time nih..dah la sensorang kat umah

Reply 910# xbrapebaik

... kepala beliyau.............

seb baik pastu leh cabut.. xleh imejin apa agaknya jd kalo taim dia dtg rapat tu kaki dok keras lg..

aduhai..baca cter pakcik time nih..dah la sensorang kat umah
KumbangPolkaDot Post at 14-12-2010 17:58

baca jer ler.... xder skeri nyer pun.....

Reply 911# xbrapebaik

ntah2 mlm ni sebuk ke satay station lagi si sipukk ni..

baca jer ler.... xder skeri nyer pun.....
xbrapebaik Post at 14-12-2010 18:00

skeri hokeh

anyway, benda tu apa? gula2 ke?

Reply  xbrapebaik

... kepala beliyau.............

seb baik pastu leh cabut.. xleh imeji ...
halimi78 Post at 14-12-2010 18:00

kepala tu xsampai kt aku pun me.... pasal terhalang ngan zink tu.....
kalau tidak mau aku pitam dh time tu......

Reply  xbrapebaik

ntah2 mlm ni sebuk ke satay station lagi si sipukk ni..
halimi78 Post at 14-12-2010 18:00

padan ler busy memanjang.... gi makan satay yerrr..... :@
mana nk sempat buat citer.......

Reply 897# xbrapebaik

huwaaaaaaaaaaa baru abes keje kekdahnye..sat nk off tepon..then iols taip sket

skeri hokeh

anyway, benda tu apa? gula2 ke?
KumbangPolkaDot Post at 14-12-2010 18:02

yappp cikdot.... gula2 bessshhhhh......