CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: Raline

TERGEMPAR!! MESTI BACA!!! Tiga wanita paling bermakna dalam hidup Engku Emran

Peliklah Kak Nab dengan Merang ni. Padahal Aleesya dengan Jebat tu dah kira adik beradik. Tapi takde pulak gambar sama2 ke apa. Macam anak kau anak kau, anak aku anak aku.

Terpaling kesian LCB. Dhla dulu dia tk jdi kawin dgn ex tunang dia, sekali kawin dpt laki mcm merang ini. Tkthu la apa yg merang ni cari.

kalau bekas-bekasnya baca adakah mata keatas dan tangan di bahu?
Saya tak pernah keluar mencari mereka atau merancang untuk mengahwini mereka, namun mereka hadir ke dalam hidup saya

bole rasa mcm2 perisa ..eleh jwpn skematic sgt

dah la tu merang, toksah la berbini lagi klu 3 perkahwinan sebelum ni pun ko fail as a husband..

Sejenis jantan cepat bosan dan takda common sense kot
Dia ikut kepala dia sendiri je
Time nak bersungguh. Dah dapat bolayan..jemu. takda sparks. Takda rasa cinta. Orang laki kalau dia sayang , dia usaha la sama2 give n take.
Meran ni takleh hadap masalah rumah tangga ckit,.terus nak lari. Terus diam tak tau nak Setel. Bodo..cmtuu kau sampai bila2 xyah adà pasangan. Hidup nak mudah je. Tak bersyukur. Mak ko salah dalam mendidik ko. Lupa nak hargai dan sayang isteri. Ko tengok apa orang buat kat anak tunggal ko.

Follow Us
Bila dah 3 kali cerai ni...wanita2 yg lain yg berangan nak kahwin dgn merang ni lupakan jer lah. Dia tu dah jadi mcm bohjan tua. Aku langsung tak percaya dia bagi kaknab 10k nafkah bulan2. Most probably sekali jer dia bagi tapi kaknab malu nak cakap sbb lagi teruk dpd 500 yg nanaz bagi.

Harap alesya tu jgn la ingat kawin cerai2 ni perkara biasa...

Meran bg kaknab 10k sebulan,nanas 500 sebulan..keje apa meran 10k sebulan tuh?kaknab meran sama je lah,elok dua2 xpyh berlaki berbini lain pas ni..keje kumpul kote jelah..sundal jgkla kaknab klau dlm jd bini org pon masih brskandalan,knp x kwen aje dgn skandal tu???

silampumeja replied at 25-9-2023 02:23 AM
Dia sejenis ambil isteri sebagai trofi diri. Setakat meiliki sahaja...Tp tak pernah nak jaga ister ...

narcissist terpaling, yg si bella tu cepat sgt terpedaya kawin tu apahal. patut kenal2 la dulu, tgk ada common values ke tidak. dua2 bengong

Manusiabesa replied at 24-9-2023 07:03 PM
Nth la aku hrini nape nmpk jenab sbrnya nk balik kt sanaz. Byk plk post dia letak pic sanaz

Aku rasa nab tu rasa tertampar. Sb kali ni meran yg nk cerai. Bkn dia. Slalu kan dia yg tendang laki..

cm_vungtau replied at 25-9-2023 08:05 AM
Peliklah Kak Nab dengan Merang ni. Padahal Aleesya dengan Jebat tu dah kira adik beradik. Tapi takde ...

Ko tak ingt raya pun baju wati sembilu tah apa2 kaler lari jauh dr nab meran dan jebat.

Tu tntu salah stu faktor yg meran menyampah kot. Wati sembilu tu buah hati pengarang jntung. Tp watie sembilu.dgn mak dia kemain lawa.mak dia siapkan

Diamondmoney replied at 25-9-2023 10:57 AM
Aku rasa nab tu rasa tertampar. Sb kali ni meran yg nk cerai. Bkn dia. Slalu kan dia yg tendang la ...

Btol gk tu. Buku betemu ruas.

Aku tak sabar nk tgk antara meran nab dan shuringai siapa kawen dulu

Yg nmpak nau meratib nk laki ramai terkesima tgk si shuringai. Yg nmpak dah start usaha mencari laki si nab. Yg jodoh selalu dtg bergolek si meran

Kita nantikan..bakalan meriah nti

gempar!!!

Raline replied at 24-9-2023 06:10 PM
skng i dah faham kenapa BELON.....

Maksud nya apa cuols BELON tu? Bella, Erra, Lcb kah?

jargon replied at 25-9-2023 10:39 AM
Meran bg kaknab 10k sebulan,nanas 500 sebulan..keje apa meran 10k sebulan tuh?kaknab meran sama je l ...

Kaknab sendiri ke bgtau dia dpt 10k sebulan tu?

sudah2 la keluarkan thread pasal lelaki tak guna, lelaki yang kawin 3 kali tapi tanak ngaku kat his side pun ada kelemahan nya, lelaki tak bertanggungjawb, lelaki yang rela di kejar oleh penyondol. ini semua contoh tak baik utk dibaca. berita sampah.

"Saya Tak Pernah Keluar Mencari Atau Merancang Untuk Mengahwini Mereka,"Engku Emran Luah Perasaan Tentang Erra, Bella Dan Nabila

Engku Emran tampil memberi penghargaan terhadap tiga wanita penting yang pernah hadir dalam hidupnya.

Katanya dia bersyukur kerana takdir Allah telah mempertemukannya dengan tiga wanita hebat yang akhirnya menjadi menantu kepada arwah ibunya, Salmah Abu Bakar yang meninggal pada Julai lalu.

Foto: IG

Di Instagram, Emran mengakui bekas isterinya iaitu, Erra Fazira, Laudya Cynthia Bella dan Noor Nabila begitu memberi makna dalam kehidupannya.

“Saya selalu bertanya kepada Allah kenapa dia mempertemukan saya dengan ketiga-tiga insan hebat itu untuk menjadi menantu kepada arwah ibu saya.

“Saya tak pernah keluar mencari mereka atau merancang untuk mengahwini mereka, namun mereka hadir ke dalam hidup saya dalam proses kerja dan jatuh cinta.

“Seorang daripada mereka (Erra) berikan seorang cahaya mata. Seorang lagi (Bella) perkenalkan saya kepada orang-orang hebat di Indonesia dan menunaikan haji bersama saya.

“Dan seorang lagi (Nabila), menjadikan saya anak yang lebih baik untuk Mummy. Jadi, itu semua takdir pertemuan kami,”katanya.

Emran juga memaklumkan, dia kini berada dalam keadaan baik selepas pelbagai spekulasi timbul berkenaan dirinya termasuklah kisah perceraiannya bersama Noor Nabila.

“Saya terima banyak mesej daripada orang luar, kawan-kawan, rakan sekerja dan keluarga yang bertanyakan sama ada saya okay.

“Saya tahu anda semua risaukan keadaan saya mengenai ‘sampah-sampah’ yang bertebaran di alam siber. Saya tahu, ia kadang kala tak dapat dielakkan kerana cerita-cerita ini muncul tanpa anda cari.

“Apapun, saya ingin maklumkan bahawa saya okay dan begitu juga Aleesya."

Dalam hantaran sama, Emran turut berkongsi mengenai arwah ibunya yang sentiasa dirindui sekaligus memaklumkan mengenai keadaan dirinya dan anak perempuannya, Engku Aleesya.

“Saya nak beritahu kepada semua, saya okay  begitu juga dengan Aleesya.

“Seperti yang selalu saya beritahu Mummy (ibu), kita tak dapat kawal orang menulis apa-apa mengenai kita, tapi, kita boleh kawal apa yang kita baca.

“Satu rahmat apabila Mummy tidak lagi dapat membawa cerita-cerita itu kerana dia sudah tidak ada, sebab saya tahu, dia akan sangat kecewa kalau masih ada dan membaca mengenainya.

“Sepanjang hayat Mummy, dia sentiasa membantu mereka yang memerlukan dan menyelamatkan banyak nyawa kerana dia pernah bekerja dalam bidang kesihatan."

Terdahulu, pada Jumaat, Noor Nabila dilaporkan bakal bercerai dalam waktu terdekat, selepas dua tahun mendirikan rumah tangga bersama Engku Emran. -CARI

Rate

1

Tudiaa.. mcm pompuan yg hegeh hegeh nakk.. pompuan top pulak yg hegeh hegeh tuu.. sian kat hangpa tiga org