CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: chowski

-: Gambar kucing dipersekitaran rumah #Update Page 4 :-

ala cayangggggggg...cumill ...i like yang candid nyorok bawah daun tuhh....nampak skit jek mate die...

Originally posted by hatemetoday at 6-12-2006 11:58 AM

rory kite nak yang mcm chowski paste tuh...kikikiki lom masok mesia le babe....

sama cam yg chowski...
tp kat malaysia...lain sket perkataan dia tu...
maybe cara packaging je yg lain kot....

sigenit This user has been deleted
eee..kita ni tak le suka sgt kucing..tapi bile tgk kucing2 ko ni chowski..aku memang teruja betulll...eeeee...cutenyerrrrr....especially...akira...namenye pun sesuai dgn dierr....iskkk sejuk aje mata tgk semua kucing2 ni hati yg panas bole jadi sejuk dan lembut beb...:love:

CUTE ARR CHOWSKI NYER KUCING............IOLS PUN BELA KUCING.....NAMA KUCING IOLS :FIONA,TOMPOK,LANUN,SENAH,HITAM...CURLAST KAN...IHIKS

chomel2 nye...
akira tu obesiti ker??
eekekeke..
akira plg cute!!
geramnyerrr kt sume kucing2 chowski ni!!

Originally posted by rorygilmore at 7-12-2006 11:20 AM

sama cam yg chowski...
tp kat malaysia...lain sket perkataan dia tu...
maybe cara packaging je yg lain kot....

Betul tu ..  . kaorang tak cuba kasi kucing kaorang makan SENSIBLE 33 dari royal canin tak silap ...kuicng suka sangat dng sensible 33

[ Last edited by  chowski at 7-12-2006 08:41 PM ]

Follow Us
akira suka posing ngan lidah tersepit

thanxs chowski sbb upload bnyk2 gambar yg comel2...kalo ade upload la banyak lg...tiap kali bukak forum..wajib masuk thread nih utk tgk gambar akira n kaum kerabat..hmm:love:...jatuh cinta aku ngan kucing2 nih..
oh ya...aku :geram: kalo tgk hidung kucing yg kotor or ade itam2 kt bwh lubang idung tu..mesti nak cuci tak kira la garang ke tak....kalo ajar dr kecik lama2 dia siap sua muka kt kite :pmuka:

Originally posted by wadec at 7-12-2006 09:19 PM
thanxs chowski sbb upload bnyk2 gambar yg comel2...kalo ade upload la banyak lg...tiap kali bukak forum..wajib masuk thread nih utk tgk gambar akira n kaum kerabat..hmm:love:...jatuh cinta aku ngan ...

Thanks wadec......!!!

Tapi berita yg menyedihkan hari ..SI toki telah memindahkan kesemua anak-anaknya ketempat lain ......jadi aku tak boleh ambik gambar diorang lagi .......harap-harap dia bawa balik anaknya tu secepat mungkin

Ni gambar akira ketiga dia baru aje belajar keluar dari rumah....jakun aje tengok kereta dan org  sehari suntuk sembunyi bawah katil bila bawa masuk dalam ...

Thanks hobbit kena masih simpan gambar tu lagi .....aku puyna entah kemana aku letak

Originally posted by chowski at 7-12-2006 08:38 PM

Betul tu ..  . kaorang tak cuba kasi kucing kaorang makan SENSIBLE 33 dari royal canin tak silap ...kuicng suka sangat dng sensible 33

takpe..dah check dah ingredient die sumer..memang tak sama...my cat is on RC..nanti aku cuba sensible 33 nih...

Originally posted by chowski at 8-12-2006 01:16 AM
Ni gambar akira ketiga dia baru aje belajar keluar dari rumah....jakun aje tengok kereta dan org  sehari suntuk sembunyi bawah katil bila bawa masuk dalam ...

Thanks hobbit kena masih simpan g ...

eiii si gemok dah keluarr...tu lidah tu asek le tekeluar..rase nak tarek jek..kekekekke gerem ...dopod sunggoh akira nih...

Originally posted by hatemetoday at 8-12-2006 09:11 AM

eiii si gemok dah keluarr...tu lidah tu asek le tekeluar..rase nak tarek jek..kekekekke gerem ...dopod sunggoh akira nih...

aku tak tahan tgk pic dia kuar rumah tu.. :lol comel tembam...... lidah tersentil..

Originally posted by chowski at 8-12-2006 01:13 AM

Thanks wadec......!!!

Tapi berita yg menyedihkan hari ..SI toki telah memindahkan kesemua anak-anaknya ketempat lain ......jadi aku tak boleh ambik gambar diorang lagi .......harap-harap dia b ...

chowski.. dah dpt kesan ke mana toki gi?

Originally posted by fairy_hobbit at 8-12-2006 05:42 PM

chowski.. dah dpt kesan ke mana toki gi?

Warrrrrrrrrrrrrrrgggghhhhhhhhhhhhh Tak dapat kesan  semua semak samun aku intai ,,,,,ingat mungkin dia bawa pergi jauh dari rumah aku ....Si Toki ingat tak betul sikit dulu pun macam tu juga  .bawa anak dia jau hdari rumah aku lepas bila datang baling tinggal sekor aje yg lain entah pergi mana  mula le gila merian ambil anak kucing lain jadi anak angkat dia ....!!

Kepada semua yg mengikuti thread ni aku dng rasa sedih dan sebab memaklumkan TOKI mati kena langgar dng kereta ..!!

Pagi ni macam biasa aku banggun bagi makan Akira ..kebiasanya bila aku buka tingkap nerina dan toki dah dok tunggu dng lahap kat luar nak makan ...tapi hari ni hanya tinggal nerina aku. aku ingat perkara biasa aje sebab kadang-kadang toki datang lewat sikit .aku sambung tidur bila aku bangun sebelum mandi dengar bunyi bising kat luar aku tengok anak-anak toki dok menaggis aku heran apasal toki tak ada dekat dng diorang ekkk bila dia balik anak-anaknya ....masa aku bangun pagi tadi tak ada lagi pun .aku dua dari anak oki jatuh dari tembok tempat sembunyian diorang aku dng baju tidur lari keluar tengok kalau dua tu cedera ke apa ..tapi dua-dua ok ...lepas tu aku dengar jiran sebelah jerit cakap dng jiran aku kat tingakt atas ..dia kata anak kucing tu lapar diorang nampak ibu kucing tu mati kena gilis ....kasi le susu ke apa ke kat diorang .......aku terkejut betul  aku macam tak caya sebab toki kucing pandai dan bijak bergelaman pun kena langgar dng kereta juga ....heran macam-macam anak-anak kucing tu dalam balik ketempat persembunyian diorang  migkin toki bawa diroang sebelum mati atau nerina yg pergi ambil ...aku kesian kat anak-anak kucing tu masih kecil baru satu bulan setengah aku takut diorang pun dapat hidup lama tanpa ibu ....aku hari ni bagi susu harap diorang akan biasa hidup tanpa ibu ....I miss u toki ...RIP

Gambar kenangan

[ Last edited by  chowski at 8-12-2006 09:27 PM ]

Reply #76 chowski's post

sedihnyaa... baru jer bersalin dah meninggal.. tak dapat dia berkasih syg dgn anak2 kandung dia sendiri...   tal sangka aku ajal dia cepat.. n kesian sgt kat anak2 dia yg baru lahir tu..

RIP toki......

Originally posted by fairy_hobbit at 8-12-2006 11:07 PM
sedihnyaa... baru jer bersalin dah meninggal.. tak dapat dia berkasih syg dgn anak2 kandung dia sendiri...   tal sangka aku ajal dia cepat.. n kesian sgt kat anak2 dia yg baru lahir tu..

RI ...

Aku pu ntak tau apa nak buat dng anak-anak ..harap diorang mimum susu lembu tu  skg ni musim sejuk aduih ....macam mana diorang nak panaskan badan diorang tanpa toki

siannyer toki..dah ajal dia kot...:cry:

sedihnyer..:cry::cry:
cian kat anak2 die tu..:cry:
RIP toki..
i'll be missing u