CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: Hana_Hirokawa

ONLY YOU - Han Chae Young & Jo Hyun Jae

hero ni x tetap pendirian la...kejap marah giler kat ej..kejap kang kesian lak..nanti nampk ej dgn 2nd hero jeles lak...x paham aku dia ni...

geram kat ji yoon.tak kan tak pasan lagi mase eun jae cakap dia tak malu dgn ji yoon dan buleh angkat muke dgn dia lagi.:ketuk: eun jae dah siap menangis lagi.aigooo....lepas tu buleh nak hina lagi.aigoooo...sesak nafas den semalam dgn ji yoon.tambah dgn 2nd heroin tu.muka bertalam2...:geram:

[quote]Originally posted by ayie77 at 22-8-2006 08:54 AM

yg tak tahan tu kan siap cakap pompuan hina tuh...amboi2 molot takdak insuran nampak gayanyerr

Reply #629 Hana_Hirokawa's post

ckucin pun biler tgk 2nd heroin tu.. dok fikir dari citer mana minah nie pernah berlakon...

biaselah d all berdue tu .. kejap baik kejap bergaduh!!!
tp dlm hati siape yg tahu kan... :cak:

Reply #639 dang_anum's post

demi faktor keselamatan naik beskal plaks.. ekekekekkeke

Follow Us
msLollie'z This user has been deleted
Hero tu cam dah tau yg dia bapa pd anak c heroin kan... tp c heroin ni masi jg nak cover2....

Parents c heroin mmg suka heroin p sama 2nd hero kan... tp derang tak tau keh yg c hero tu bapak pd anak c heroin???

spoiler...spoiler...apa akan berlaku arr masa heroin dah keja kat restoran tu semula??

ada nengok sedutan tuk ari nie....hero jumpa dah ngan anak dia ye?
sebab nengok ji sol tidur kat kaki yj....

dan apa bapak yj akan kata pada ej bila makan pasta yg serupa ngan mak yj punya??

tapi aku kelakar ngan bapak ej...masa nampak yj berlegar kat rumah dia tanya kemain marah..siap sound kenapa nak suruh dia ulang cakap..hehe tapi bila yj kasi kad pada dia...nengok title manager terus kemain baik...
dapat naik keta...terus senyap...balik rumah kemain puji lagi keta yj sama harga ngan rumah yg dia duduk nie...hehe terasalah hs bila dengar...hehe

kayla nie yg berlaku malam tadi..sori ye kalau tak lengkap...aku nie tak berapa reti sangat bab cite2 nie...

-lepas kena hina ngan yj...ej gi restoran kemas barang.pekerja semua senyap nengok ej kemas...pengurus tanya ej dah bincang ngan yj tapi takde respon.

-kuar dari restoran bertembung ngan yj...yj pandang dan nak berlalu...dan ej panggil...masa nie dia kata pasal tak dapat angkat muka tu(lupa apa dia kata)...lepas tu ej panggil yj lelaki jahat

-mlmnya ej kipas anaknya sambil termenung...dan masa yg sama yj sedang membetulkan kerusi kat restoran...(untungkan wat keja 2dalam 1 nie..heheh)..terus teringat kata2 ej dan twerfikir itu anak dia ke..

-minum arak pagi2...maknya join sekali..(ada berbual2)lepas tu kena marah..

-famili ej ajar hs cara nak ambil ati ej...

-ej dapat keja kat restoran tapak pembinaan...permintaan masakan ej kat restoran dapat permintaan yg tinggi.yj terfikir nak panggil ej balik semula.

- pergi kerumah ej...ternampak hy kuar rumah..menyorok dari hs...masa berlegar2 bapak ej nampak...bila tahu yj nie manager tetus bawak ke tempat ej keja

-yj nampak ej keja dan pujuk ej...dia kata kesian nengok ej keja kat tempat begini,...tapui tak kena layan....
sambungan nie kemudiann ye

Reply #650 babyface76's post

thanks babyface .... ingatkan ko dah lupa ..... :tq: :bgrin:

so yi joon belum tanya bapak eun jae sapa bapak kepada anak eun jae? ko paham ke soalan aku ni .... aku baca lagi sekali pun cam pening je ayat aku ni .....

apa yg 2nd heroin buat smlm ..? sampaikan budakbaru tensen tengok dia senyum tu.....

Originally posted by dang_anum at 22-8-2006 08:38 AM

:abe mana lak ni hana....ko jgn wat spekulasi...kalau ada karang aku wat press conference ek....lps tu tunang dan akad nikah ari yg sama gak....lps tu teringin lak nak naik kuda...tp atas fak ...

:setuju:
:lol ...sempat lagi tu mengenakan org yg dah nikah smlm tu ....
so mmg tak jadi naik kuda yea .... ? tak sampai hajat di hati nak jadi cinderella ......

dang .... agaknye hana terconfuse ko ngan arbae yg baru naik pelamin tu ..... :lol

busy betul ko ekkk .... mmg sekarang ni ada beautiful days kat ntv7 (dah separuh dah) .... crite ni lak kat 8tv ....

Originally posted by babyface76 at 22-8-2006 10:34 AM
spoiler...spoiler...apa akan berlaku arr masa heroin dah keja kat restoran tu semula??

ada nengok sedutan tuk ari nie....hero jumpa dah ngan anak dia ye?
sebab nengok ji sol tidur kat kaki yj.. ...

dia memang jumpa tapi dia masih x tau budak tu anak dia...nanti bapak hero cuba rasa masakan ej & dia terus suruh amik ej sebagai tukang masak restoran tu sebab masakan ej sedap..bengang giler tukang masak lelaki tu dgn kakak hero...diaorg x boleh bantah sebab itu keputusan bapak dia..

smlm 2nd heroin tu kasi tau hyun sung tu yg die suka kat hero.....tapi kan kalo dah aku nyampah kan wpun die tak wat apa2 aku tensen gaks

Reply #654 budakbaru's post

oooo .. gitu ke budakbaru (nama kau panjang sgt lah ... aku singkat jadi bb boleh tak? )
maknanye ko tensen bila muka 2nd heroin ni kuar lah yea ..tak kisahlah dia buat apa pun .... hehehehe

Reply #653 sarahsofiyah's post

sarah ..crite ni pun ko dah tengok ekkk???? berehat lah ko skrg ni yea .... tengok BD je ....

bole no problem....

bila  dah tau die suka cucuk sana sini kan....aku asyik pk negetif jer lah...even kalo die ikhlas pun aku mesti mcm ini mesti ada apa2....jahat kan...tapi still tgk scene 2nd heroin & 2nd hero tak leh skip2  nanti tak paham

Originally posted by kayla at 22-8-2006 11:13 AM

:setuju:
:lol ...sempat lagi tu mengenakan org yg dah nikah smlm tu ....
so mmg tak jadi naik kuda yea .... ? tak sampai hajat di hati nak jadi cinderella ......

dang .... agaknye hana ter ...

hahahahah....tak der niat aku nak ngenakan dia....cuma pg2 ni bila masuk jer opis...akak2 opis aku ni sibuk duk citer psl siti...terus aku tulis...

hahahaha....yer kot hana tersilap aku ngan arbae....dia dah naik keje ker...:pmuka:

aku ni bkn setakat tak sempat tgk tv...masuk soap opera ni pun tak sempat....hehehhe....bz yg dibuat2 tu....:nerd:

beautiful days aku pernah tertengok dulu2...so tak ler rasa terkilan sgt....cuma only u ni jer....aku lansung tak perasan...sib baik tertukar channel....

Originally posted by kayla at 22-8-2006 11:37 AM
sarah ..crite ni pun ko dah tengok ekkk???? berehat lah ko skrg ni yea .... tengok BD je ....

a'ah...tapi dah x ingat sgt dah sebab dah lama dah tgk cite ni...cd pun dah export kat kg hehehe..skang ni mlm aku rehat sket sebab cite ni dah tgk jadi xle kelam kabut sgt nak ngadap tv kul 8.30..skang ni aku tgk cite samson kat cenel s'pore lak...tapi clash dgn cite BD lak...yg jadi mangsa remote aku ler ekekeke..

sarah...kiranya nanti js ngan yj kiranya rapat jugak ye...kalau dah ada pertalian mesti akan mesrakan...

semalamnya sedutan gak ada tunjuk tukang masak lelaki tu minum ngan lelaki yg keja kat opis yg yj..apa yg mereka akan buat ye...

eh lepas ayah yj terima ej keja kat situ apa berlaku arr??

oh ye korang perasan tak masa sedutan paling last tunjuk semalam...betul ke tunjuk ej..yj dan js kat restoren..dan 2nh hero ngan heroin masuk restoran kan??