CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: CARI-MRO

Masuk Jari Dalam Kemaluan- Suami Bersubahat Bersama Tukang Urut, Lakukan Seks Luar Tabii Dengan Isteri

CiliPadiSedap replied at 30-7-2023 02:51 PM
muka dia mesti pecah rumah cm friska kan

Hahahahaha memang muka pecah rumah pun!

Mcm bodoh je porumer cuckold he hulu ke hilir. Ini sexual abuse. Kalau cuckold husband n wife mesti willing gaytohhh

Astaghfirullah......

mawardia replied at 29-7-2023 02:37 PM
Aku kan sejak dpt Grab rider weirdo dulu, aku x berani dah nak naik Grab sengsorang. Serious weii. ...

Aku ni kekdahnya ternaik teksi eksekutip yg biru tu masa kat mid valley nak balik umah. Time tu lak peak hours. Grab ngan In Driver pun memasing men harga. Memula aku terjah je ada satu e-hailing car masa dia drop off. Kot la nak amik aku. Last-last mamat ni panggil aku naik. Aku nego tambang dia kata ok. Naik je aku tgk tingkap belakang tinted. Aku pun snap nombor plate kat seat tu ngan muka dia sekali sesiap. Sambil tu borak la just nak beli jiwa en. Tu yg teybeh kuar kesah benar. Siap offer nak urut aku FOC. Memang idok le. Ko ingat senang nak makan aku berbekalkan zakar xxl ko tu. Masa drop-off tu aku saja je suh dia turunkan kat umah jiran aku. Dia dah blah baru aku masuk umah. Cuak gak doh.

Alhamdulillah Allah lindungi sepanjang perjalanan. Seriau duariau suma la ada..

Tinot7 replied at 29-7-2023 02:56 PM
Lelaki jadi tukang urut pompan?

Yeszaaa...memula ingat dia urut geng kunyit. Mana la tau kot dia gayah gak sementelah bini dah meninggal. Mungkin jugek bi en. So kesahnya dia masa lockdown teksi dia sendu. Member dia pun offer ko nak keje tak. Keje apa katanyer. Urut pompuan. Tapi dia xde pengalaman. Takpeh tu suma boleh ejas. So member dia pun introduce la kat tokey sorang ni. Dia pun diberikan latihan intensif gitu. Dah pass apa semua dia pun mula lah menyervis. Seriau tau bila dia ceta dia urut badan siap urut kat bawah tu. Aku doa jgnlah ko kuarkan senjata sulit ko masa tengah driving. Banyak ah client dia. Mak janda, datin gersang, bini orang. Biasalah bila start network bertambah masyuk la. Tapi dia memilih gak. Dia tak suka indon, cainis or kelis. Suka urut meleis je.

Ayat killer dia tu sampai mati aku ingat. You keje aircond, selalu byk duduk mesti mau urut. I kasi u free saja. Tak payah bayar. Selalu org keje mcm tu dia mesti sakit belakang itu area kepala..katanyer. Maksud dia tengkuk la. Dlm hati aku cam uihhh betul la jugak..aku selalu lenguh kat situ. Kalau dia caj 1hr RM250. Kalau main, harga lain. Xpelah..setakat nikmat 5 seploh minit tu aku rela babaikan je. Takut azab doh. Mana la tau tengah servis tu dia rekod aku en. Tak pepasal masuk xhamster. Ah celaker. Tak duduk Malaysia aku dah. Mana nak tadah muka. Puncanyaaaa? Dijari oleh Paki sampai lupa ada laki. Awassss...!

Follow Us
mawardia replied at 29-7-2023 04:13 PM
Dia bawak laju2 pastu tetibe brek. Pastu tekan minyak lagi pastu brek. Smbil pandang blakang tanya ...

Hebat x saya? Acik ko. Kalau tercium seat depan, tak memasal jadi flowerhorn. Gila babeng punya driver. Kalau aku dah soheh kena rekod tu. Pastu aku call CS and email video tu. Biar dia kena ban.

Sazreena replied at 1-8-2023 09:24 AM
Yeszaaa...memula ingat dia urut geng kunyit. Mana la tau kot dia gayah gak sementelah bini dah men ...

Member offer keje??? Maknanya mmg ramai la wat keje ni??? Ramai la wanita2 gersang amik servis ni???

Latihan agresif sblm start keje???? Kursus amender ni nak ajaq menda2 mcm ni???? Apooo???

Sakit blakang ka tengkuk ka mmg la sbb keje opis.. tak heran.. dia caj mahai tu.. iols pi refleksologi pun murmur rm25 utk 30 minit.. kalau urut head, neck shoulders 15 mins rm30.. hat tu dah cukup, acik cainis yg urut..

Gersang la mamat tu.. iols speku dia nipu tu.. offer free tapi ekceli nak cari kekasih gelap utk servis diri dia sendiri.. tak wujud keje urut pompan tu.. datin2, janda sumer cari anak ikan wehh.. mana la nak cari paki busyuk..

Tinot7 replied at 1-8-2023 09:36 AM
Member offer keje??? Maknanya mmg ramai la wat keje ni??? Ramai la wanita2 gersang amik servis ni? ...

Memang ramaaai..kalau tak takkan la bodoh-bodoh leh cecah 10k. Tu pun kira paling bangsat la. Latihan intensif..bukan agresif. Maknanya dia tunjuk cecara ngurut, point mana nak tekan lebih. Don't be suprised sbb keje ni mmg wujud. Asal boleh buat duit. Tak semua janda, datin suka bela anak ikan or gigolo. Lain orang, lain napsu nyee. Setakat swingers tu, berpuluh group ada. Org mesia ni bukan kira paki ke tak. Janji muka cam sarukh, salman semua jalan.

Sazreena replied at 29-7-2023 01:28 PM
Tukang urut lelaki menjari si bini lelaki atas izin lelaki tu. Tu yg aku paham. Baru semalam aku nai ...

jantan urut ppuan? yg ppuan pun redha? giler lah...

midori888 replied at 1-8-2023 10:04 AM
jantan urut ppuan? yg ppuan pun redha? giler lah...

Sama-sama gersang..

Sazreena replied at 1-8-2023 09:59 AM
Memang ramaaai..kalau tak takkan la bodoh-bodoh leh cecah 10k. Tu pun kira paling bangsat la. Lati ...

Kalau latihan intensif, subjek yg diurut tu pompan ka laki?

Gaji cecah 10k vodow2 dgn ngurut org ka sbb dia pi urut bahagian sulit sekali? Tak tatut hiv dan penyakit kelamin ka? Takkan la datin2 vodow2 nak serah body kat pelacur lorongan mcm ni?

Iols takazut sbb iols dok kat ivory tower.. nun ataih sana mana nak tau kat bawah tu wat apa..

Tinot7 replied at 1-8-2023 01:58 PM
Kalau latihan intensif, subjek yg diurut tu pompan ka laki?

Gaji cecah 10k vodow2 dgn ngurut org  ...

Dah yg nak diurut pompan..takkanlah latihannya jejanzzz..
Uolsss...10k tu urut luar dalam ler...pakej main sekali. Kalau takut hiv takkanlah offer servis. Baru kuar gua ke..tak semua datin level tatler. Janji barang lagi padu drpd tok laki punya. Laki dorang pun makan luar. Takyah nak takazut dan takasima sangat. Nothing is aneh-aneh when there's demand. Skali skala kena la turun mencemar duli..gitueww.

Sazreena replied at 1-8-2023 04:25 PM
Dah yg nak diurut pompan..takkanlah latihannya jejanzzz..
Uolsss...10k tu urut luar dalam ler...pa ...

Iols tak minat nak tgk menda2 mcm ni..
10k tu iols speku masuk poket takde bayaq cukai..

Drp iols pi selidik org2 mcm ni, baik iols pi cari bini halal.. duit poket extra dpt, enjoy pun dpt.. hahaha

Sazreena replied at 1-8-2023 09:01 AM
Aku ni kekdahnya ternaik teksi eksekutip yg biru tu masa kat mid valley nak balik umah. Time tu la ...

Memang cuak. Bijak u ols turun rumah neighbour.

Aku perasan zaman skarang ramai jantan buat servis urut pompuan. It means ramai je pompuan yg ok diurut jantan. Ada demand adalah supply nya.  

Sazreena replied at 1-8-2023 09:27 AM
Hebat x saya? Acik ko. Kalau tercium seat depan, tak memasal jadi flowerhorn. Gila babeng punya dr ...

Dlm kepala aku masa tu aku nak smpai je ke destinasi aku. Aku text details dia kat laki aku, kat kawan2 baik aku and kat adik beradik aku in case apa2 jadi. Aku tak berani nk rekod dia takut dia rasa aku provoke dia and things became worse.

Tinot7 replied at 1-8-2023 04:56 PM
Iols tak minat nak tgk menda2 mcm ni..
10k tu iols speku masuk poket takde bayaq cukai..

Takde keje iols nak selidik. Org ceta, kita dengar je la. Dia nak membongak ke apa lantaklah. Janji iols selamat sampai umah.

Edited by Sazreena at 1-8-2023 05:18 PM
mawardia replied at 1-8-2023 05:03 PM
Memang cuak. Bijak u ols turun rumah neighbour.

Aku perasan zaman skarang ramai jantan buat serv ...

Iols selalu baca kes stalker/jantan saiko so mana yg leh diapply tu iols apply la. Sebab dah hantar ke umah en, turun je la kat umah jiran. Dia suh amik nombor pun iols amik je acah-acah nak sep padahal iols x tekan call pun. Mmg tak la nak cari pasal.

Zaman ni ummah kita makin rosak. Tinggal lagi nak tunjuk terang-terangan or pandai makan pandai simpan. Dgn zaman socmed suma benda nak tunjuk terpaling, tak heranlah benda yg aib dan dosa jadi kebanggaan.

mawardia replied at 29-7-2023 04:13 PM
Dia bawak laju2 pastu tetibe brek. Pastu tekan minyak lagi pastu brek. Smbil pandang blakang tanya ...

Wah kaka tu bukan weirdo itu gila. Bawak secara membuta tuli tu show off dengan customer. Kalu nak mati accident pun bior le dia mati sengsorang. Bukan bawak orang lain

mawardia replied at 29-7-2023 08:22 PM
Ofkos aku dah report dah. Tp tetap lah aku tak naik Grab sengsorang pastu. Dah 2 tahun.

Aku paling tak suka naik grab. Aku sanggup drive sendiri and kutip kawan2 walau jauh mana sekalipun.. trauma naik grab driver bau ketiak busuk weh aku terus migrain seharian murung!