CariDotMy

Forgot password?
 Register

123
Return to list New
Author: EJALTI

[Tempatan] Di Bukit Mertajam: Wanita pandu kereta lawan arus, rempuh tiga kenderaan

cina OKU lembam langgar orang sampai mati pun baru kena penjara 5 tahun...
setakat yang ini mangsa semua hidup apa sangat lah hukumannya...
waktu macam ni wajar lah kita menyumpah pemandu tak guna ni mati dilenyek treler..

nazzse replied at 15-2-2021 09:09 AM
Terlelas exit kot, pusing nak ke exit tu balik.. Biasa motor selalu buat mcm ni

biasa kalau motor buat macam tu, dia hon2, lampu kelip2 hi beam, angkat lambai tangan, dan paaaaling side tepi dia lalu, itupun slow slow (khusus bukan lari dari roadblock)

kes kereta, banyak dah berlaku, video pun ada, boleh selamba jalan pecut macam tu jalan dia..

harap2 sangat time tu ada lori pasir lalu, hentam je..

Sempit oi jalan tu. Dgn ada kona baikkk punya. Kira cakkk seprais la kalau ada malaun lawan arus. Eww mintak jauh betembung ongila ceni. Sesat pakaila waze. Tgk kereta bukan calang2

pxlbb replied at 15-2-2021 10:20 AM
Ban lesen seumur hidup & masuk penjara.

Bukan ... Tu ringan je ...
Lain kali babi macam ni kita dah tahu dia akan lepas kan ..
Mau ambik stereng lock bantai kat muka cukup2 .. baru ada akai

batmana replied at 15-2-2021 09:12 AM
Kalau smpai lawan arus.tk reti nk lalu mana . batalkan aja lesen memandu tu.suh dia naik basikal aja

Ni kelakor..

Sekarang ni makin ramai lawan arus. Yang tiba2 masuk ke simpang kiri dari lorong paling kanan pun banyak. Bebal sangat nak baca dan ikut arahan gps. Padehal kalau terlepas, boleh je reroute balik. Bila kena hon panjang, nak marah pulak. Sialan.

Follow Us
Flyover mana nih... Yg nak ke Taman perindustrian ka?
Kalau flyover nih sebelum touch n go

Bebal. Byk dh kes cmni. Kalau bahayakan nyawa dia je xpe jgkz ni org lain terpalit sekali

Gilalah si betina sund kari pariappa ni. Jalan sempit kot. Dgn ada curve mcm tu, mana abang Myvi tu nak nampak kau oncoming mcm tu. Sial ah betina ni. Aku tgk video2 tu, aku membayangkan aku nak henyak je muka betina ni dengan kasut aku. Abang2 lelaki tu mesti rasa tak patut pukul perempuan kan. Hah meh, aku henyak betina pariappa ni. Hidup menyusahkan orang. Dan2 lah buat acah2 meracau2 mcm mental. Dasar sund. Kalau aku kat situ, mmg aku henyak dia ni.
Org mcm gini, bagus dia mampos bertembung bas biru kat blkg abg Myvi tu. Bior mampos muka dia berkecai

Carcosa replied at 16-2-2021 12:04 AM
Gilalah si betina sund kari pariappa ni. Jalan sempit kot. Dgn ada curve mcm tu, mana abang Myvi tu  ...

Ntah2 achi keleng tu dh call sedara kerja lawyer sebaik saje lps accident tu n lawyer tu dh pesan siap2 kalau ada orang rakam buat2 gile meracau gitu supaya senang claim sakit mental nanti. Sikit pun aku tak percaya kaum pyro ni

matchstick replied at 16-2-2021 12:29 AM
Ntah2 achi keleng tu dh call sedara kerja lawyer sebaik saje lps accident tu n lawyer tu dh pesan  ...

Susah plk nak mampos celaka2 yg drive melawan arus ni. Org yg bertembung plk terima padah maut. Mcm si pariappa ni, nmpk ok je. Aku doakan ada pendarahan dalaman, biar dia mampos di kemudian hari. Dah mampos, digilis pula treler 8 tayar

ramai yang suka reverse kalau terlepas exit. membahayakan pemandu lain. banyak kali kena gini. geram je..memang panjang hon aku bagi