CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: maxim

Nora Danish manja

Close [Copy link]
LDP posted on 21-11-2013 03:10 PM
rajanoora Sayang2 Tah tu. Payong sekejap dah besar @cholaholla @minramli @noradanish @rizalashramrn ...

waaa... so swett pix nii.. PS pun soooo gojesssssssss
bukan main Qal pelok Tah.. syg sgt tu yee...

leotazz818 posted on 21-11-2013 03:21 PM
waaa... so swett pix nii.. PS pun soooo gojesssssssss
bukan main Qal pelok Tah ...

aku tertinggal LRT nih

Tah dah pakai tudung eks?????

Nayzu posted on 21-11-2013 10:56 AM
Pelik betul dgn certain org yg ckp Ned byk berubah. Kalau sekadar tgk IG pastu boleh tau org tu da ...

tak mengapa la Nazyu.. tak salah kita mendoakan yg baik2.. kalau berlaku apa2 pun mereka jua yg tanggung.. mereka juga ada ibubapa & keluarga.. tak payah stress sgt nak fikir btol atau tidak mereka berubah... cuma jgn propa je.. ckp lain, tp buat lain... yg tak nampak di mata kita tu serah shj pd Allah Taala. kalau mereka nak tipu org, bukan dgn Allah.. lama2 akan tau juga... "serupa org itu"..
dan 1 lg.. kalau ko kata budak2 tu tak comel.. tak kisah la.. ko tak suka, ada org lain yg suka.. tak payah nak heran & pening... bukan nak menegakkan benang yg basah.. tp setiap org ada pilihan hati memasing.. jika bagi ko muka anak campo mat saleh yg cute miut.. ada org kata baby yg muka himdustan plg comel.. ada org lain suka baby muka mcm arab.. ada yg suka kpop/jepu/cina.... tak de paksaan nak suruh kata comel & cantik... cuma yg dok bertekak  kat sini sbb ada org yg begitu dendam kesumat dgn ND sampai sekecil2 hal & sebesar2 benda semuanya benci dimatanya... & tanpa segan silu dok mencerca, mengutuk, mencaci org lain.. tak puas caci ND, anak pun di benci.. tak habis dr tu ibu & adik beradik ND pun dia dendam kesumat.. mcm mana org tak menyampah, pd aku bukan la semua yg kat sini benci pasah.. tetapi bila org tu dok mencaci & mengutuk smp tak masuk akal... itu yg kat atas pagar & SR pun geram nak bash balik... sebenarnya apakah semua itu, kalau bukan penyakit hati yg sudah kronik.. renung2kan.. bukan ko je.. utk semua ni aku ckp...

apatah posted on 21-11-2013 03:25 PM
aku tertinggal LRT nih

Tah dah pakai tudung eks?????

dia tgh cuba2.. tp tak betul2 lekat lg.. in shaa Allah.. mudah-mudahan akan melekat suatu hari nnt

nmpk sgt gambar tah dan payong saling merindui...cam lama sgt x jumpa...

comel jer nengok pic 2 beranak neh.... sayang sungguh Tah kat Payong..

Follow Us
jap lg ada la gamba nowa yg comel2..

bossned_Still in recovery mode ,meeting Boys from Perak whilst waiting for #nncintahati to finish work

apatah posted on 21-11-2013 02:59 PM
nam wat cam ner

cikgu ajar bahasa melayu tapi depa cuma faham bahasa koliang

dalam maknanya tu noks.....

nk kemana tu???

leotazz818 posted on 21-11-2013 03:19 PM
budak tak cukup umur tu bukan dgn ND je dia bernanah hati.. PS pun dia claim terlibat sama kerejek ...

tu la kaka. bkn apa.. tgk dia ni kalau komen melampau2. agak2 la. ko benci dgn org lain,org lain pun kena sekali. dh tu org lain yg kena tu budak2. apahal sampai budak kecik tu ko ckp muka nmpk mcm pembuli..hanya sbb bapak dia org pernah cop sbg samseng. duhhhh!!! komen mcm org xde otak. bila org ckp tahu pulak keluar ayat..."Selamba je korg kata aku b***h la, g**a la..xpe pahala korg dpt kat aku"...pandai pulak ckp pasal dosa pahala.

rajanooraSayang sangat Payong ni. Sayang2 Payong Tah ni

dazzlingDentist posted on 21-11-2013 04:11 PM
tu la kaka. bkn apa.. tgk dia ni kalau komen melampau2. agak2 la. ko benci dgn org lain,org lain p ...

ko jangan.. kat threat ND ni budak kecik tu pernah keluarkan hadith tau!!! sampai sekarang aku terasa kelucuannya

LDP posted on 21-11-2013 04:19 PM
rajanooraSayang sangat Payong ni. Sayang2 Payong Tah ni

perggghhhh byk nyeeeeee perkataan SAYAAAAAAANGGGG....mmg tah sayang payong sangat2

PS mmg dah berhijab ke nok?? Ke sesaje berturban??

Selama ni aku SR je tapi aku dah tak larat tengok komen2 mengutuk2 ni. sampaikan rupa budak yg belum akil baligh ni pun dikutuknya. aku masuk dlm thread ni nak tgk gambar2 kecomelan dan kemesraan diorg satu family tp jadi medan kutuk pulak. bila dia kutuk budak yg tak berdosa, tak nakla cakap psl dosa pahala tp bila org kutuk ko balik tau pulak nak sebut dosa pahala.

Mata org, suka hati diorglah nak puji ke nak apa ke. pendapat memasing. kalau kau tak suka, blahla dari thread ni. pegi masuk thread yg ko suka je. aku igt lg, masa kat thread nd yg lama, kata taknak lgi msuk thread nd tp still lagi masuk. cakap tak serupa bikin je..bak kata org jawa, mangan berutu tau tak. kalau kita cakap anak org tu comel secara tak langsung bdk tu membesar dgn doa org yg kata diorg comel. so besar nnti btlla jadi comel. kang aku kutuk anak ko kang, mesti marah punya.

dah2, nak masuk cni dok diam2, SR je. kalau nak banyak bunyi tu,blah dari thread ni. ingat dosa mengutuk org. bersihkan fikiran tu dgn fikir2 benda yang positif.......amik kau panjang tazkirah aku.

murasaki posted on 21-11-2013 04:37 PM
perggghhhh byk nyeeeeee perkataan SAYAAAAAAANGGGG....mmg tah sayang payong sangat2

PS mmg  ...

rasanya blom sepenuhnya..baru nk mencuba cuba..katanyaaaa...

LDP posted on 21-11-2013 10:22 AM
minramli missing them two.. #sikecik dan #sicomel #love

Aikkk...min lupa ke dia ade sorang lg anak buah??

Ohh maybe min jarang jumpe budak 2 ni kot...yg paling kecik tu slalu jumpe

LDP posted on 21-11-2013 04:53 PM
rasanya blom sepenuhnya..baru nk mencuba cuba..katanyaaaa...

Ohh ye ke...ok laa tu...slow2...semoga lebih baik pemakaian hijabnya itu

OT - pesah dan jejai dah x private ig dia dah...sentap jap je...bagus le..

tgh tgk ulangan melodi..ada nowa la...comelnya.. Last edited by LDP on 21-11-2013 05:14 PM

cikanggun posted on 21-11-2013 02:40 PM
tak kan sama kalo korg tak start mengutuk ND yg bebukan....
sbb tu org kg aku ckp,

Curlastt org kg ko, cakap omputih...tapi org2 tu tak paham gak...

LDP posted on 21-11-2013 05:13 PM
OT - pesah dan jejai dah x private ig dia dah...sentap jap je...bagus le..

tgh tgk ulangan  ...

LDP..mana boleh tahan, org lain berselfie...kita berprivate...x boleh jadi..x boleh jadi...