CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: eddlisa_uyuk

[SBS] RUNNING MAN [HOUSE 2] -Every Sunday 5.20pm [KOREAN TIME]

Close [Copy link]
Nara_Gaara posted on 24-10-2012 11:12 PM
Wah, dah confirm choi min soo jadi guest utk filming 22 oct. Park bo young buat special apearance. A ...

choi min soo?? waahhh........confirm geng RM dah takut dgr nama dia kan..........

Lisa, clara,

Even ep 116 pun jae suk sebut psl choi min soo masa train mission tu. Nah, amek kau! Mmg wish granted la. min soo sure come out dgn konsep n storyline dia sendiri. Nara rasa la appearance bo young tu just nak cover min soo. Kirnya members tktau la actually min soo pun guest dlm ep tu. Sure depa terkejut giler nanti. Memikirkannya pun ku dah leh ketawa sorang2.

jaesuk mesti goyang gile.. yg lain tak berapa sgt kot...

Ep 116 menunjukkan kenapa runningman ni bole bertahan lama,pd die semua kreatif x kering idea. Main ddakji untuk turn back time, pastu semua kene berlakon x tau ape2 haha. Mana ade rancangan variety lain can pull out this kind  of stunt. Tapi rasanye kali ni Ace Jihyo cam pasif sikit x banyak air time nasib baik la die ade "Monday Couple theme" bole rely dgn Gary sikit. Cannot wait next week ade Suzy.

Kalo betul Cho min soo ade dtg balik, hopefully bukan theme grasshopper hunting lagi hehe

aku_ker posted on 25-10-2012 03:16 PM
Ep 116 menunjukkan kenapa runningman ni bole bertahan lama,pd die semua kreatif x kering idea. Main  ...

epi hunting grasshopper, terus teringat yg mula2 gary menang jawab kuiz individu tuh
semua terkejut "haaaaHH?? gary jawab betul??"

Ep118...min soo hyung KESAYANGAN derang dah datang...

Follow Us
aku tak kira walaupun epi 117 dah kuar aku nak cite gak pasal epi 116... bagi aku epi 116 antara episod running man yang terbaiiikkkk... kelako tak hinggat dari awal sampai habis walaupun lama tol lawan battle ddakji tu. mula2 dah gelak bila diorg risau pasal gary tak muncul2.. bila sampai ngan thema muzik yg sesuai mmg aku xleh blah gelak. Game sepanjang train tiptop best. situasi menyebabkan masing2 kuar pun aku rasa sgt kelako. terutama bila sukjin kena kuar. kalau ikutkan peratusan dia selamat sgt tinggi coz dia org 1st tapi camner ler takdir kata dia tetap antara org yang terawal yang kuar.. hahahahaha. Lagi satu bila lawan ddakjintu. sekali lagi suk jin wat kelako tak hinggat... patut ler tetiba bunyi gong bila diorg tgh main. rupanya suk jin dah wat hal2 awal2 bila dia guna ddakjin utk tgk masa depan tanpa sbb. sangat ler malang beliau nie. pe2 pun game see the future sgt kretip sesangat. aku pun duk terpikir mcm mana diorg nak wat diorg leh tgk masa depan. bila jae suk kena rip dulu dia guna ddakjin baru tahu camner diorg lakukan (klu ikutkan suk jin yg dulu gunakan tapi diorg tak tunjukkan awal2 sbb nak kasi gelak tak hinggat ngan apa yg suk jin wat huhuhu). Diorg kena lakon balik semua situasi yg berlaku sebelum tag sesorg yg ada ddakjin kena rip. Mmg kelako habis ler lg2 tgk Haha and Kwang Soo. Overall epi terbaik n antara yg terkretip pernah running man wat. Tapi yang tak best aku rasa sbb Ji Jin menang game kali nie. aku nmpk dia terdesak sgt gayanya nak menang huhuhuhu... nak jadi permanent member yek rasanya tak payah kot hehehehehe...

epi 117 aku xtgk RAW lagi tunggu sok kuar sub eng. hopefully part jaesuk, gary n kwang soo selamatkan member of wondergirl tu tak dipotong huhuhuh

Rate

1

ep 117 daebak.
suzy team nampak giler semangat tp last2 kalah plak

eps 117 best..paling gelak besar time game piggy back..hahaha.sian suk jin kena main dgan jeasuk...hahhaha

hyun posted on 29-10-2012 10:16 AM
aku tak kira walaupun epi 117 dah kuar aku nak cite gak pasal epi 116... bagi aku epi 116 antara epi ...

aku pon suke sgt ep 116 ni..best sgt. dah lama xtgk RM yg lawak cam ep ni. lg 1 aku suke ep 114 yg ade moon geun young. best lak tgk KJK ada love line baru.yela selama ni asek gosip dgn YEH je..ehehe

episod 117 ni kureng sikit lah....mini games semua tu kelakar jugak taetambah yg piggyback tu...gary sangat cool waktu game lompat2 yg last skali tu...hint tu semua dpt yg sama jer pun....tak kisah cepat ke lambat selesai mission...cuma final mission tu kalau sampai awal ada kelebihan la....simple sangat final mission neh....so boring sket...

together with Suzy! Meeting with Suzy! Suzy Jjang!!

best gak 117 ni..byk gak lawak2..part yg Yoobin jatuh men game lompat tu dorg dah cut kan sbb tu dorg tuka rule masuk kolam pon dpt score..dandan team dorg mng trus..hehehe..

xsaba la nx week..igt kan guest to MinAh, tp ok gak Bo Young tu..
Runningman Hunter Last Hunting cant wait!!

Ep 117 pada nara x best sket. Finale tu tak umphh. Stakat main osom je. Tapi lumrahla, x kan tiap2 minggu best. Apapun, banyak juga scene yg menarik, first of coz la wakeup mission tu. Sian suzy kna baling bantal. Ji sung lak muka mmg fresh, maintain hensem wlau baru bgn tdo. Mission moring exercise tu mmg lwk giler part jaesuk knakan sukjin. Jongkook pulak moody, suka ati je tengking teammates dia. Sian tul kt chang ui. Lain2, suka ji jin hee. Dia mmg aktif, n bersungguh2 bila main. Mmg boleh jadi member.

gary nih byk hidden talent kan...
kalau games yg individu je dia mesti akan menang atau at least masuk final
buat apa2 pun mesti boleh je cth main lompat hoop kat epi. 117 tuh....

ok aku dah tgk epi 117 semalam. selepas kita disajikan dengan epi 116 yg mmg mantap bagi aku epi 117 kureng ummpp sikit. tiada moment yang betol2 aku ingat kecuali bab sukjin kena pedajal ngan jaesok. itu mmg tak leh blah bila dia gigih dipermainkan.nampak cam semput sukjin dokong jae suk yg dia ingatkan jihyo. pas tau xleh blah gaya dia kejar jaesuk huhuhu.. tendang yg sangat menghampakan. aku pun kecewa gak babak diorg selamatkan yoobin tak disiarkan. Ok wat klu jadikan diorg super hero jap huhuhu.. sbb benda tu pun dah jadi isukan  huhhuh...

Lagi satu epi nie kira kreatif gak sbb klu dia bagi nombor dan jawapannya mmg logik. main gunting batu kain semua. mmg teruja ngan jawapannya. yg aku nampak team suzy dulu dapat jawapan si Haha dapat pikir awal. Gary pun makin menampakkan talent beliau yg mmg bijak tu bila dapat menjawab kesulitan tersebut. Ternyata jae suk leh bangga lak ngan jongkok yg beliau sekarang raja main kaibaipu(tol ke eja hahaha).. xler beliau tertekan lg bila jongkok bangga ngan kehebatan ddakji dia tu hehehehe.

Apa pun tunggu epi 118 yg kompom mmg gayanya menggemparkan. daebak

Rate

1

haah gary ni bukan jenis team player...kalau dlm team tak menyerlah sgt...nampak 'laih' jah... tp kalau game individu mmg hebat la dia...athletic jugak....baca biografi dia sebelum neh main boxing segala...dan gary selain jongkook antara rm member yg aku respek sgt sebab main game telus dan straightforward je takde nak khianat or bend the rules sangat cam yg lelain....well mentaliti orang yg involve dgn sports kan....walaupun member lain tuh buat jahat for the sake of variety show tp attitude cam gary neh wajar dipuji...

dah la sy mmg minat Ji Jin Hee.. tengok dia dlm ni laaaggggiii bertambah minat. diapun harap sgt dpt jd permanent. harapnya doa dia dimakbulkan. gantikan dia dgn Big Nose Hyung tu... buat semak jer

eddlisa_uyuk posted on 2-11-2012 08:44 AM
gary nih byk hidden talent kan...
kalau games yg individu je dia mesti akan menang atau at least ma ...

Batul3x. Iouls pun perasan yg Gary ni athlete org nyer. Lari pun laju. Kebanyakan game seua dia terror. Mmg dah dilairkan berbakat. Lagi sorang Sparta Kook. Tu mmg tak dinafikan lah. Boleh dia dukung Ji hyo sebelah tangan sambil lari. Mmg takde dibuat org. Kecuali mmg org tu betul2 kuat kederat lah. Kalau siapa jadi isteri Kookie ni untung badan. Terasa diri dilindungi selalu dan rasa selamat.

buahcinta posted on 2-11-2012 01:17 PM
dah la sy mmg minat Ji Jin Hee.. tengok dia dlm ni laaaggggiii bertambah minat. diapun harap sgt dpt ...

Iols pun harap kalau JJH dapat jd permanent member RM ni. Tp RM dah ada karakter masing2. Even Suk jin xde pun dah rasa lain. Masing2 dah ada kekuatan dan aura masing2. kalau seorang keluar rasa sgt lain. so harap2 member RM ni kekal. Kalau nak pun tambah lagi seorang dua ke. mungkin ok kot. masukkan JJh nih.

wanzulina posted on 2-11-2012 05:33 PM
Iols pun harap kalau JJH dapat jd permanent member RM ni. Tp RM dah ada karakter masing2. Even Suk ...

aku pun setuju..xde sesapa pun yang dapat gantikan tempat diorg semua. masing2 ada karektor masing2. sorg xde  macam tak cukup garam running man. walaupun sukjin teammate paling lemah n tak banyak part tapi karektor dia mesti ada gak. tgk cam epi 116, kita tak perasan langsung sukjin xde taim ramai2 kena tutup mata. kita pun tak tahu gak sebab pe tiba2 gong berbunyi sampai ramai makcik2 keluar. tu semua sukjin punya angkara. benda nie jadi kelako sgt atas sbb sukjin punya hal. so aku tak setuju mana2 artis ganti member running man nie.

Rate

1