CariDotMy

Forgot password?
 Register

12
Return to list New
Author: lavendernovella

Venustraphobia - fobia perempuan cantik

Blue_Flare posted on 27-11-2012 02:45 AM
normal ko cakap  , ada sekali member aku kenakan aku kata awek mana tah suka kat aku menggigil2  ...

Oh sampai mengigil. Itu memang macam tak normal. Well, selamat overcome masalah tu ye.

PostBanhammer posted on 3-12-2012 12:48 AM
Oh sampai mengigil. Itu memang macam tak normal. Well, selamat overcome masalah tu ye.

apa boleh buat. tapi syukur jugak lah elak daripada maksiat yang berleluasa skrang ni

masa sekolah dulu ada la seorang mamat ni bila bercakap ngan aku je gagap... tapi dia budak pandai tau masa sekolah.. aku ingat dia memang gagap... lepas habis sekolah dlm 2tahun gitu, dia ada terjumpa adik lelaki aku, lalu suruh kirim salam la kat aku ni dan suruh pas no phone.. adik aku kenal mamat ni..so aku kata la mamat gagap ni ke? adik aku ckp xgagap la... aku tanya member sekolah yg kenal mamat ni, pun ckp dia xgagap... heran aku... so dah ada no phone dia,aku pun call la... saja tanya khabar..tp mamat ni still gagap je ckp ngan aku.. iskk pelik aku...

aku rasa kalau seseorang tu minat kat pompuan/lelaki tu yang jadi gugup@nervous

fobia pompuan cantik ni sbb xde confident/ xde pengalaman berkawan dgn pompuan tu je...

Rate

1

aku bese berdebar debar je @ darah gemuruh bila jmpa pompuan cantik ni

Blue_Flare posted on 26-11-2012 07:29 AM
baru umur 16 ...

16... mudanya....

aku masa sekolah kecik2 dulu, orang kata bulu bru tumbuh gitu... kalau xde apa perasaan kat perempuan masa zaman ko ni kira normal lagi lah sebab muda lg, aku pun mcm tu jugak dulu2....xde rasa nak bergelpren pun masa kicik2, ala2 inesen boy gitu... tapi aku xde lh gagap @ takut bila ngan pompuan...ok je aku kwn dgn diorang...selalu je kena kacau dgn pompuan..... bila msk zaman U bru lah ada rasa cintan cintun kat pompuan....

ko ni kena banyak bergaul dgn pompuan... biasa kan diri, kalu diorang kacau ko....ko kacau lh diorg balik...lama2 dari xbiasa jd mesra... zaman skolah lah paling syok... nilah masa ko nak belajar mengenal berlainan jantina...jgn ko buat benda xsenonoh dh la..

rilek arr.... belum sampai masa lagi.... jgn ko jd Aseks dh le...

Blue_Flare posted on 23-11-2012 06:06 PM
aku x da interest kt pmpn tpi aq bkn gay , macam mana plak ?
lebih suka menyendiri

Ko mcm kwn aku.dh umur 25..xnak ada gf,aku tanya gak..dia cakap leceh ar..dia hobiny lepak depan pc,main game,tgk movie.aku tanya gak ada minat songsang ke,dia ckp x.pernah ada org minat dia,dia bg no perempuan tu kat org lain.

Follow Us
turboturtle posted on 3-12-2012 06:05 PM
16... mudanya....

aku masa sekolah kecik2 dulu, orang kata bulu bru tumbuh gitu... kal ...

kebanyakkan perempuan yang mngacau aku tu buat aku marah ja , tapi aku tak tunjuk la perasaan marah tuh...sabar jelah.ada sekali aku pernah bergaul dengan tapi aku balas dalam 1 -5 ayat ja.aku rasa perempuan tuh mesti naik muak dengan aku

fire_place posted on 3-12-2012 07:16 PM
Ko mcm kwn aku.dh umur 25..xnak ada gf,aku tanya gak..dia cakap leceh ar..dia hobiny lepak depan p ...

erk , aku rasa tu lah punca dia sebab aku pun suka main game

aku tak rasa minat main game akan buat keinginan pada perempuan akan hilang. aku pon pernah jadi kaki game time kanak2 ribena dedulu, tapi keinginan untuk berpasangan, maintain...

sasuke-kun posted on 26-11-2012 11:44 AM
Ade jgak penyakit cmni ek. Mcm2 jenis phobia aku dengar...yg paling slalu dengar claustrophobia - ph ...

Aku rase tu normal kan? cam kalau ko nak undergo mri or ct scanning.. Rase rimas kot..

Blue_Flare posted on 6-12-2012 01:24 AM
erk , aku rasa tu lah punca dia sebab aku pun suka main game

Ko tak matured lagi kot.? haha memain jer. Ala tumpukan pada study sudah, Aku waktu lepas spm baru la aku terase crush2 ni.. Sebelum tu aku takder nafsu pon kot kat mane2 laki, budak laki cakap aku lesbo, aku buat dono je...

tom2 posted on 30-12-2012 01:16 PM
Ko tak matured lagi kot.? haha memain jer. Ala tumpukan pada study sudah, Aku waktu lepas  ...

Dh besar panjang ni jgn X terkawal napsu tu dah le.....

Venustraphobia...ntah camne nak sebut payah bebeno..hehe
meh aku share cite aku,  baru2 ni mggu lepas aku attend wedding kawan adik aku.

kawan adik aku tu dulu study sama2 uitm, tp junior lain kos. so adala kawan2 ppuan dia dtg la.
aku adala penah nmpk kwn2 adik dia ni mase study dulu. ada kenal ada yg x kenal.
diorog dok table depan aku masa makan. diorg boleh dikatakan hot and cun2, speaking2 lg, budak2 law katakan.hehe

ada 2 org yg aku pnh bekawan dr ramai2 kat table tu.
sorg tu masa aku main bola uitm, bf kpd teammate aku (skg dh x couple kot, sbb xnmpk pon kawan aku dgn dia)[comel bibir sexy]
sorg lg masa aku dgn dia terlibat jd model utk peragakan baju batik ape ntah uitm punya dolu2. [tinggi, cantik, menawan;)]

diorg ni bekawan, mcm BFF. both of them tu nmpk aku and mgkin diorg kenal aku.aku pon nmpk dia.

then, after diaorg abis makan, diorg pun dtg dekat  dgn table aku dgn kawan2 aku, aku dah la junky gila sbb baru blk dr workshop, berpeluh2 messy aku masa tu. dtg pon ad hock.
diorg dtg kat aku sbb diorg photoshoot ngn pengantin kat depan aisle (blkg aku)

aku pun mcm segan la gak..haha..dah almost 3 years x jumpa. then, aku ngn kawan2 nak balik, tp diorg still ade situ, aku segan nak approach.aku tgu je la, tp diorg still ada kat situ dan makin bertambah meriah kawan2 dia cun melecun. haha. lastly aku ngn member2 aku beragkat jgk, lalu sebelah diorg. xtau both tu perasan aku ke tak dah tak da kat meja tu..hehe

tula dlm hati spoting nak tegur sbb kdg2 aku slumber..hehe ikot mood kot.
tp bila jumpa awek cun2 lagi2 ramai sure nervous tu ada..haha..
so kepada sapa2, please heal me from Venustraphobia..benda ni kadang2 je, kadang aku jd frindly and spoting dgn aweks cun ni, kadang x,pemalu ;)

*aku ada lagi cite, tapi tentang lain plak..heheh

Last edited by snakeyes on 2-1-2013 01:14 AM

the fear of handsome n macho men ada tak?

belita posted on 2-1-2013 01:03 PM
the fear of handsome n macho men ada tak?

bagus idea ko tu .. sng nanti aku carik

snakeyes posted on 2-1-2013 01:10 AM
Venustraphobia...ntah camne nak sebut payah bebeno..hehe
meh aku share cite aku,  baru2 ni mggu lep ...

kdang2 pun aq nervous jgak tapii diorang kata aku sombong , blagak ahaha...aku wat dono je lah. kdang2 diorang kata aku ni pandang serius sangat bila diorang panggil nama aku . padahal aku pandang biasa je kot...

tom2 posted on 30-12-2012 01:16 PM
Ko tak matured lagi kot.? haha memain jer. Ala tumpukan pada study sudah, Aku waktu lepas  ...

betul tu , skrang aq fokus study jer..dah la spm uhhhh tension2 sejarah kena lulus

Aku ada kawan cam ni. Bila jumpa ckp asyik tersasul je, pastu asyik berpeluh pastu asyik nak terkencing je. Aku Tanya apa pasai, asalkan jumpa je duduk je nak kencing, pastu asyik lap peluh, hilang focus je memanjang. . Smp aku terpaksa ckp u relax, I x kan buat apa apa kat u. Dia ckp dia nervous ngan ppn lawa n I was like ntah apa2 ntah...aku smp x mo jumpa dia sbb aku rasa bersalah. Borak kat tepon ok ckit...baru aku tau it's actually satu jenis fobia. Aduh sian kat dia..

kalau aku siifat menggatal meningkat 360 darjah.

12
Return to list New