CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: maklukpenggoda

[Dunia] Buli siber, Imane Khelif saman media termasuk Trump, Elon Musk & JK Rowling

green~tea replied at 13-8-2024 12:39 PM
Takde hal..

Topik pun tak penting debat buat apa.. takde menjana ilmu pun

ye aku setuju .dari segi ability tu x equal.aku tak raikan kemenangan heshe...walau petik2 nama Allah

alesandra replied at 13-8-2024 12:46 PM
ye aku setuju .dari segi ability tu x equal.aku tak raikan kemenangan heshe...walau petik2 nama Al ...

Again, topik tak penting tak menjana minda pun...

Kesah nye aku dia ada micropenis ke bughit disebabkan kecacatan chromosome heshe

Yang pasti chromosome heshe XY...

seseorg individu tu kalau ada kemampuan berfikir, dia akan fikir memperhalusi isu tu dgn lebih mendalam

dalam bab imane khelif dan lin yu ting, kalau ada kromosom xy sekalipun spt mana ikut test oleh iba, ada banyak faktor lain lagi yg perlu diambil kira nak tentukan jantina seseorg tu

ioc tak uruskan isu ni dgn baik.. penjelasan yg diberikan tak cukup memuaskan.. ditambah pula takde badan authority atau yg lebih berauthority utk buat segala mala assesment utk sahkan seseorg peserta kejohanan tu benar2 lelaki atau perempuan

sbb tu aku tulis.. "samada acik2 porem setuju dia ni pompuan ke laki ke tengah2 ke jadian ke.. thought process tu perbaiki la sikit bagi tutup kebongokan tu"

aku bukan kisah ko nak cakap dia jantina ape ke.. tapi kalau ko komen cakap terus nak ban seseorg tu drpd menyertai bertanding... perghhh tu lebih diktator drpd diktator.. anwar ibrahim pun tidak sediktator mcm tu

kalau la acik porem jadi ioc chief.. lagi tunggang langgang olimpik

takde beza pun perangai sesetengah acik porem ni dgn netizen malaysia yg menyerang secara siber pelumba basikal jepun tu.. kebongokan yg ada pada diri tanpa segan silu dipamerkan dalam sunia atas talian

alesandra replied at 13-8-2024 12:26 PM
eja nick penuh pun kalau xreti nak tag tetaplah bodohhhh nyahhhh

bodoh setakat tak tag nama pun ko nak dakwa org itu ini

nama anwar ibrahim aku sebut penuh pun tak jadi masalah.. pasal tak tag nama acik porem pun jadi isu

hadoi laaa.. pesal bongok2 sesetengah acik porem ni

sesetengah acik porem ni lebih diktator berbanding diktator2 lain di dunia ni

kalau la sesetengah acik porem ni jadi hitler... bukan setakat semua yahudi je dibunuh.. semua org berkulit putih pun habis dibunuhnya

green~tea replied at 13-8-2024 12:48 PM
Again, topik tak penting tak menjana minda pun...

Kesah nye aku dia ada micropenis ke bughit dis ...

topik tak menjana minda?.. tapi cukup utk menyerlahkan kebongokan sesetengah acik porem

Follow Us
terma2nkondisi2 replied at 13-8-2024 01:13 PM
bodoh setakat tak tag nama pun ko nak dakwa org itu ini

nama anwar ibrahim aku sebut penuh pun ta ...

Aku peduli apa  ko sebut nama penuh nama anwar ibrahim ke apa sundal.nuwart ni berporem ke ??isunya skrg ko nak confront porumer ko x reti atau penakut nak tag.oppss dlm thread ni ko reply green tea pun takottt kekdahnya.... kahkahkah

Imane ni pompuan la, dia ada vagina original..
Bapak Imane sendiri kata anak dia adalah seorang pompuan..
Algeria tu negara Islam, dah tentu-tentu dorang tolak pemikiran LGBT ni..
Takkan tiba-tiba dorang setuju utk biarkan transgender wakili negara dorang dalam Olimpik..

Yang mulakan benda ni, adalah lawan Imane..
Boxer dari Itali tu..
Dia tak dapat terima yang dia berjaya dikalahkan oleh Imane dalam masa tak sampai seminit..
Lepas tu dia nangis, play victim padahal boxer Itali tu dah pernah kedapatan beberapa kali sebelum ni akan guna cara sama tiap kali dia tak boleh terima dia kalah..

Bila video dia nangis dah viral kat sosmed..
Mesti lah orang akan kesian dan orang kata dia kalah sebab lawan dia tu sebenarnya lelaki..
Datang lah batu api macam Elon Musk dengan JK Rowling, tuduh Imane ni lelaki juga..
Pastu masuk pulak IBA, IBA kata Imane gagal dalam ujian test gender..
Konon Imane ada kromosom XY..bila minta bukti IBA tak bagi pun..
IBA ni ada dendam dengan Imane sebab dia pernah kalahkan boxer Russia..
Imane ni ada testosteron yang tinggi, sebab tu fizikal dia macam lelaki..

Ramai jer pompuan tinggi testosteron, bukan Imane sorang..
Contoh kalau atlit; Serena Williams (pemain tenis US), Caster Semenya(atlit lumba lari US), Lin Yu Ting (boxer Taiwan) etc..
Kesian tau atlit-atlit ni, selalu di diskriminasi sebab kondisi dorang..
Serena tu orang pernah kata takda macam pompuan langsung, badan besar gabak macam lelaki..
Tapi sekarang dia dah kawin dengan lelaki, dah ada anak pun..
Caster Semenya tu sampai kena arahkan untuk suntik dadah kat badan dia bagi turunkan kadar testosteron dalam badan dia kalau nak ikut sukan lumba lari..
Lin Yu Ting tu pun IBA kata sama macam Imane tapi bila minta bukti report, IBA tak kasi..
Contoh lain; pesakit PCOS..
Imane ni lebih kepada masalah genetik, terlebih hormon sebab tu kekuatan dia lagi kuat dari pompuan biasa..
Tapi Imane bukan start boxing terus dia jadi kuat la..
Mula-mula dia pernah juga kalah tapi I rasa dengan latihan yang konsisten dia boleh jadi kuat macam sekarang..
Jadi kalau nak kata pompuan yang semulajadi tinggi testosteron ni bukan pompuan, maksudnya pompuan yang ada PCOS tu bukan pompuan juga la kan..

Permasalahan genetik ni manusia bukan boleh buat apa..
Orang tu bukan mintak pun dilahir kan macam tu, dah Allah yang tentukan..
Perkara ni jadi besar sebab apa? Sebab Imane ni bukan wanita berkulit putih..
Dia woman of color sebab tu ramai yang trigger..
Ambik je contoh atlit renang US, si Michael Phelps..
Dia ada permasalahan genetik juga tau..
Kaki dia ada double joint..
Paru-paru dia berkapasiti 10 liter, berbanding dengan purata orang biasa yang cuma 6 liter..
Pastu dia ada sindrom badan panjang (lupa ntah apa nama sindrom ni)..
Tapi disebab kan permasalahan genetik ni semua lah dia boleh menonjol dalam acara renang sampai dapat rangkul pingat Olimpik beberapa kali..
Tapi orang tak persoalkan kemenangan dia, lagi diagungkan adalah..sebab kenapa?
Sebab dia white..simple je..

cmf_blanco replied at 13-8-2024 02:07 PM
Ramai jer pompuan tinggi testosteron, bukan Imane sorang..
Contoh kalau atlit; Serena Williams (pema ...

Caster tu jantan nyah. Serena tu ada gak boobies dan muka dia takde masculine nau2 masih ada keperempuanan. Caster sama imane ni mcm jantan sangat rupa dia. Plus si Caster ni ada tolor. mmg tak layak bertanding utk category ppuan lgsung. Takkan heshe tak tau beza ppuan sama jantan smpaikan dah bertelur pun masih nk bertanding dgn ppuan. Mcm Imane ni aiols tak sure dia ada buat test mcm Caster atau tak. Kalo btl2 takde tolor mmg kesian nasib sheols....Caster pun dah kawen sama ppuan siap beranak 2 org lg bininya. Bodo nau2 Caster ni tak tau gender sndiri

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

Saman je la nnt kita tengok sapa salah sapa betul. Aiol

alesandra replied at 13-8-2024 01:47 PM
Aku peduli apa  ko sebut nama penuh nama anwar ibrahim ke apa sundal.nuwart ni berporem ke ??isuny ...

tak tag nama pun jadi isu ko nak ponenkan org dan nak tuduh org penakut la apa la.. kalau aku penakut takde la aku tulis id penuh green~tea dan shernazz

kalau setakat tak tag nama pun ko sampai boleh jadikan isu, mmg nyata kebongokan ko sbg seorg manusia

aku tak kisah ko nak terus jadi manusia bongok.. tapi kesian la kat anak2 ko takut2 akan mewarisi kebongokan ko kelak bila dah besar anak2 ko tu nanti

isu pasal jantina imane dan lin yu-ting pasal takde badan authority yg betul2 mengklasifikasikan seseorang tu lelaki atau perempuan.. cara pengurusan ioc lain, cara pengurusan iba lain

konflik antara iba dan ioc ni pasal test oleh iba ada kromosom xy tu.. tapi takde penilaian menyeluruh yg betul2 mengesahkan jantina seseorng tu.. ioc pun tak buat penilaian menyeluruh utk sahkan jantina imane khelif dan lin yu-ting dan ioc juga tak uruskan isu ni dgn baik bagi menjawab segala persoalan yg timbul.. maka lagi hangat la isu ni

utk mengelakkan isu mcm ni pada masa akan dtg, perlu ada badan sukan atau committee utk selesaikan isu jantina atlet2 spt imane khelif dan lin yu-ting ni

IzzahF replied at 13-8-2024 02:48 PM
Caster tu jantan nyah. Serena tu ada gak boobies dan muka dia takde masculine nau2 masih ada keper ...

Oh..
Agaknya Caster tu bila tau dia ada telur terus tukar ke lelaki lah gamaknya..
Dah alang-alang kan..

Untuk kes Imane, wartawan sampai pergi terjah bapak dia utk tanya pasal jantina dia tu..
Bapak Imane kata anak sy lahir sebagai pompuan, membesar sebagai pompuan siap tunjuk surat beranak Imane lagi..

terma2nkondisi2 replied at 13-8-2024 05:16 PM
tak tag nama pun jadi isu ko nak ponenkan org dan nak tuduh org penakut la apa la.. kalau aku pena ...

meh sini aku ajarkan bahlol mcm ko   cemaner nak tag org...memula ko copy paste  nick forumer yg ko menggeletis sgt nak petik2 pastuuu ko tekan  link #dahtuuu ko masukkan nick berkenaan dlm @THE user account  yachhhh.sbb kalo ko x tag forumer yg ko benakkan tu... x dapat notification kan.unfair laaa ko benakkan org secara terang-terangan tapi forumer berkenaan tak dapat balas atau defend him/herself.itulah adab.bukan acah2 pandai tapipenakut...atau/dan  BODOH.serupa idolat ko chegu bard kan

Imane ada vargina tapi takde uterus dan womb. Dia ada cromosone lelaki bukan perempuan. I simpati pada Imane, bukan dia minta dilahirkan begitu. Dia di lahirkan dengan alat sulit wanita, dibesarkan sebagai wanita dan bertanding sebagai wanita. Dia ada kelebihan dan juga kekurangan.

mrsLucky replied at 13-8-2024 06:44 PM
Imane ada vargina tapi takde uterus dan womb. Dia ada cromosone lelaki bukan perempuan. I simpati pa ...

oh dia ada vagina. dlm islam lebih utamakan kemaluan /genitalia atau kromosom? i sblm ni lebih percaya imane ni lelaki sbb kromosom tu

alesandra replied at 13-8-2024 06:36 PM
meh sini aku ajarkan bahlol mcm ko   cemaner nak tag org...memula ko copy paste  nick forumer yg k ...

bodohnye la hai.. mcm la aku tak pernah tag org sblm ni.. tak pernahnya isu ni pasal tag ke tak tag nama org

pehtu tetibe cakap idola aku chegu bard pulak.. tak pernah2nya idola aku seseorang berkait politik.. chegu bard tu sendiri pernah satu geng dgn anwar ibrahim.. sekarang ni dgn bersatu pulak.. aku pulak memperjuangkan penghapusan politik kepartian (sekurang2nya dari perspektif ideal bagi seseorg individu sbg pengundi).. kalau tak percaya boleh check post aku zaman muhyiddin yassin dan ismail sabri jadi pm

ni la bila bodoh dan bongoknya seorg pentaksub politik tu.. bila dah mati akal nak balas hujah org, mula la buat post2 bodoh tuduh org tu mengidolakan org tu la, org ni la.. lepas ni nak tuduh aku idolakan sape pulak.. yb viral? rafizi ramli? annuar musa? mahathir mohamad? atau nik aziz?

bongoknya la hai walanon sekor ni

haiyo.. benang kena rogol pasal isu tag tak tag pun jadi isu yach di kala 2024 ini??? madanon sgat... kowserrrr

Rate

1