CariDotMy

Forgot password?
 Register

12
Return to list New
Author: Cari-Zidni

Anak-Anak Runtuhkan Railing Besi, Si Ayah Masih Asyik Pandang HP..

Entahlah ...jenis ni lenkali dibahasakan saja sebab kang kot anak dia tercedera korang jugak yang susah kena turun naik court.

tadi aku gi tabung haji pun ada budak dok lompat land kuat kuat atas ramp besi (ramp utk kerusi roda oku). mak pak dia buat tak tahu. melompat sambil menjerit. sampai aku salah isi borang. mak dia berpurdah.

aku rasa eiiiiiiii Y&*&^^*&^(*%$%$%$

Iyelah, I pun hairan kenapalah mak bapa tak jaga anak2 mereka.
Masuk aje kedai, berdesup berlari dan buat store tu macam playground mereka. Mak pak buat dek aje. I rasa macam nak cubit aje budak2 tu.
Pastu bila datang rumah orang, selamba aje main lompat2 atas sofa. Mak pak pun selamba aje tak tegur. Ni belum lagi kes tumpah air atas karpet.

mesti bapak tu melayan scandal...

pak dia tengah kerja kot.. itu pasallah dia sibuk.. (mesti kena hencap nanti)

kengkadang bebudak ni dah ditegur pun still nakal lari sana lari sini juga. jenuh juga nak control. tapi bapak dia pun ada juga yg bangang abadi buat xtau aje kalau anaknya dah buat salah. dia terus blah, bukan nak betulkan balik apa yg anak dia dah buat. hampas

nuryakmal replied at 7-3-2018 01:21 PM
tak boleh nak komen sebab takde anak lagi. kang kena kecam, ko takde anak, tu la Allah da tarik nikm ...

Busuk perutnye lah org yg ckp mcm tu. May he/she rot in hell

Follow Us
Harap esok2 anak2 tu terjun eskalator smpi mampus. Biar padan muka parents yg sibuk hadap fon

Aku sendiri pon kalu menyopping baju ke apa ke ngan anak2.. aku pegang dua2 takut2 diorg ada tersentuh / terpecah brg..

pittjie replied at 7-3-2018 04:50 PM
bz dgn hp atau tak .. mmg ada je parents bahalol yang selamba badak tak nak tegur anak2. kat kedai m ...

aku penah je nampak kes yang sama...  anak dok cekik2 tarik2 kucing...  mak bapak buat taktau je...  aku terperasan sebab kucing tu jerit kuat...  bila kalih kepala, nampak kejadian tu...  aku cakap la kat budak tu: adik, sakit la kucing tu...  tak baik la, sakit tau...  meh akak tarik badan adik, biar adik rasa...  pastu baru la mak dia bersuara : jangan jangan...  lepaskan kucing tu...  haish, aku rasa nak je hempuk mak dia...

nuryakmal replied at 7-3-2018 01:21 PM
tak boleh nak komen sebab takde anak lagi. kang kena kecam, ko takde anak, tu la Allah da tarik nikm ...

jahat nak mampos kan orang camni...  apa dia ingat hak untuk bersuara tentang anak2 ni hanya pada ibubapa je ke? aku dulu penah kena : ko tak rasa camne sakitnya mengandung...  anak dapat instant...  i like, wtf...  hilangkah kelayakan aku sebagai ibu hanya kerana anak aku tu bukan dari perut aku?

noraidil_06 replied at 28-4-2018 01:15 AM
Busuk perutnye lah org yg ckp mcm tu. May he/she rot in hell

kan kak...  busuk perut busuk hati...  memang elok pi mati...

eyansss replied at 28-4-2018 08:56 PM
jahat nak mampos kan orang camni...  apa dia ingat hak untuk bersuara tentang anak2 ni hanya pada  ...

Anak, jodoh, maut semua kerja tuhan. Akk skrg hati2 jaga mulut bila berbasa-basi berckp.  X nak tanye 'anak brp org?', 'kau bile nak kawin'. Tua mengajar kita.heheheh. tp kdg2 teracik bawang juge

noraidil_06 replied at 28-4-2018 09:15 PM
Anak, jodoh, maut semua kerja tuhan. Akk skrg hati2 jaga mulut bila berbasa-basi berckp.  X nak ta ...

sama la kita kak... lebih suka borak yang general je sebab rezeki orang berbeza... tapi walau berbeza, takde la hak bersuara dinafikan... tapi tu la, ramai makcik pakcik bawang suka cakap ikut dan mulut je...

12
Return to list New