CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: nitrotech

aku betol2 terhina,jatuh tersungkur,dan saat yang paling aku tase terhina dalam

lemonade_ice11 posted on 5-10-2012 03:54 PM
Xkan citer mu sorang aku baca...dah tentu2 byk thread dlm tu...terpandang nama TT tu aku konpius j ...

haha,tol gak tu,konpiuss nape daa,

siannyer kat TT..wateva pun..die dah pun jadi tunangan orang..if u really love her..u hav to let it go..and doa the best fer her..
Bukan salah dia atau u.., dalam soal hati nih..die pun ada pilihannya sendiri..kalaulah die kata dirinya terpaksa..takkan die datang bawak nasi khenduri..tue semua alasan..sure die datang dengan tangis berderai air mata..dan mata lebam2..kerna menyintai u..bro..

What is past bukan senang nak dilupakan..tambah2 lagi ianya bagaikan hirisan hati dan terasa penghinaan yang amat..i know how u feel..setengah ini permainan perempuan..die anggap u kawan biasa...and dalam hati die sebenarnya tiada apa ..hanya kosong...setakat kawan..dan menggunakan diri u bro..take advantage mengenai kebaikan u..yang sentiasa sanggup melakukan apa sahaja..tapi kekasih yang sebenar yang dah jadi tunangannya , die amat menyayangi jejaka tersebut malah sanggup melakukan apa sahaja..even tho tat jejaka tak buat apa-apa . Mungkin tat jejaka mempunyai rupa paras dan harta atau profesyen lebih dari u bro.

What u need to do now..is to forgive her..and thankyou to her ucap terikasih kepadanya kerana mencelikkan diri u bro dan tahu siapa dirinya yang hampeh..Wakeup bro..u r a man..gie caik gurl yang lebih bagus...lebih cun..lebih segalanya dari die..and get marry..
Bersemangat tinggi jangan nak bunuh diri..LOve is alwayz like tat..kalau kita terlampau sangat menyintai seseorang..akhirnya akan hilang..sayang berpada2 bro..

anniehanida posted on 8-10-2012 03:59 PM
siannyer kat TT..wateva pun..die dah pun jadi tunangan orang..if u really love her..u hav to let it  ...

nasihat yang bagos,hmm,betol jugak ape yang ko cakap kan tu,tapi xper,skang aku dah ok da,tapi nak buat camane,aku akan berubah untuk jadi yang lebih baik,aku sedar diri,mungkin aku kene main atau kene game,tapi entah la,betol jugak,aku akan cakap thankiu kat die sebab buat aku camni,tapi entah la,hati dah sayang,nak buat camane kan,tapi pasti akan ade yang lebih baik dari yang dulu,aku terima kekalahan dan penghinaan ini dengan terbuka,tapi aku akan bangun dan tunjuk yang aku boleh hidup tanpa dia,aku akan bangun dari kekalahan yang lalu,xper2,hanya masa yang menetu kan nye,pape pon thanks atas nasihat yang berguna ni,

gitu la bro. man up mat salleh kata. aku doakan pas ni ko dapat awek yg lebih best.

naq_j posted on 10-10-2012 02:36 AM
gitu la bro. man up mat salleh kata. aku doakan pas ni ko dapat awek yg lebih best.

amin2,thankiu bro,

nih awek yg mintak putus sbb ko tak komen fb dia tu ekkk?

Follow Us
bagus TT ni..tiada dendam di hati..pasni jgn pandang2 dia g..wat tak tau je..tegur pun cam kawan tak berapa kenal..
jangan tak tegur lansung plak..dosa plak kang..wat cam selama ni korang kawan biasa2 je..dia pun mesti terseksa..(kalau betullah dia dipaksa bertunang)...manalah tau..kot2 pasni dia nak smbg blk ke..sebab baru bertunang je kan..panjang g masanya...blom jadi isteri org g...macam2 bley jadi..jgn nak toleh blakang g..cari je yg lain..p'puan ramai skang ni..yg setia pun ramai..kalau dah berkenan kat hati..terus meminang..jgn tunggu2 g..agaknya masa dia kata ada org pinang dia tu..entah2 dia nak TT dtg pinang dia..tapi TT wat tak kesah je..terus dia terima yg emak dia carikan..p'puan ni kekadang dia bagi hint..lelakinya plak tak sedar2...nak cakap direct kang..seganla plak...agaknyalah tu...apa2pun..moga TT sentiasa diberkati allah...   

kesiannya kt ko..xpe2..aku ase nnt dia xkn dpt lupakn ko..

mamajiah posted on 13-10-2012 03:55 PM
bagus TT ni..tiada dendam di hati..pasni jgn pandang2 dia g..wat tak tau je..tegur pun cam kawan tak ...

xper la,nak buat camane,dah itu jalan yang die pilih,teruskan la,xpe,aku percaya pada hukum karma dan pembalasan tuhan,aku percaya,apa yang die buat pasti akan kene kat dia balik,sebab aku pernah kena,xperla,semoga yang terbaik untuk die,aku bukan tuhan untuk menjatuhkan hukuman kat dia,tapi nak buat camane,sabar jer la,pasti ada yang lebih baik dari yang sebelom ni,kene sabar dan kuatkan diri,pasti ada hikmah nye,

swety posted on 13-10-2012 11:17 PM
kesiannya kt ko..xpe2..aku ase nnt dia xkn dpt lupakn ko..

harap2 camtu la,biar die teringat2 n tercari2,haha

nitrotech posted on 24-10-2012 07:02 AM
harap2 camtu la,biar die teringat2 n tercari2,haha

xpe wei..ko maafkanlah diaa...ko maafkanlah jugak diri ko..n ko maafkanlah jugak tunang dia tu..nanti ko ase tenang sikit..aku pon da biakan dia..ase lagi ok..

ko ada akaun fb ke? ko update la status yg best2 seolah2 ko dah move on.. lama2 mesti awek ko tu terasa gak.. " aik tak sedih ke putus dgn aku? oo aku ni buakan saper2 la eh?" masa tu padan muka dia.. she not derserved u la ... cam bos aku .. dulu ada perempuan reject dia.. sekali skrg dia dah jadi bos,, bwk kereta besar,, sajer je tyg kat perempuan tu.. pompuan tu duk kampung jer.. dia duk bandar skrg..

swety posted on 24-10-2012 11:43 AM
xpe wei..ko maafkanlah diaa...ko maafkanlah jugak diri ko..n ko maafkanlah jugak tunang dia tu..na ...

betol gak tu,hmm,aku akan maafkan dorang,tapi amat berat kan melepaskan orang yang kita sayang pergi,tapi demi kebahagian die aku redha,,xper la,pasti ada pengganti lebih baik,

want2bhappy posted on 24-10-2012 04:48 PM
ko ada akaun fb ke? ko update la status yg best2 seolah2 ko dah move on.. lama2 mesti awek ko tu ter ...

ada jer akaun fb,xpe.aku akan tunjuk yang aku boleh hidup tanpa dia,xper la,xder dia pon aku bleh hidup,xder hal la,tapi kadang2 tu cuma teringat jer,haha

nitrotech posted on 25-10-2012 08:16 AM
ada jer akaun fb,xpe.aku akan tunjuk yang aku boleh hidup tanpa dia,xper la,xder dia pon aku bleh  ...

Jgn lupa groom balik diri ko kasi hensem2.. sure si ex ko tu sekali sekala akan tgk jgk fb ko kan.. biar dia terdetik.. " deh hensem rupanya ex aku ni".. time tu kalau dia tanya2, ko laharkan je.. "motif ambik tau padahal diri dah bertunang?"...

want2bhappy posted on 25-10-2012 08:19 AM
Jgn lupa groom balik diri ko kasi hensem2.. sure si ex ko tu sekali sekala akan tgk jgk fb ko kan. ...

haha,betol gak,xper,slow2 kayuh,xper la dah xde rezki nak buat camane,haha,dah nasib badan,sabar jer laa,

boleh tau ape nama kau?

pempuan perangai camni biarkan pi melingkup jer. yg nak meratab tangis tu napa. jgn jadi jantan dayus.

artcrime posted on 30-10-2012 08:20 PM
boleh tau ape nama kau?

tiba2 nak tau nama ni,kenal ker?hohoh

paling aku terasa peristiwa pada satu pagi hujung bulan 9....memang aku terasa....dia dah bahagia dah pon