CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: nitrotech

aku betol2 terhina,jatuh tersungkur,dan saat yang paling aku tase terhina dalam

boleh plak dipaksa bertunag pastu upload kt fb.. berlakon lebih punye pompuan. elok la x dpt pompuan camtu

miss_bear posted on 24-7-2012 07:55 AM
bro
aku cadangkan kan,
nanti majlis kawen dia, ko datang la

bagus punye pendapat,memang bagus,nanti kasi ajar sama dia sket,hahaha

wanda_081203 posted on 26-7-2012 02:29 PM
huhuhu...pedih menusuk ke jiwa..........

pedih,memang pedihh,tapi ape kan dayaa,dugaannn

fukadaminchi posted on 28-7-2012 01:34 AM
boleh plak dipaksa bertunag pastu upload kt fb.. berlakon lebih punye pompuan. elok la x dpt pompuan ...

haha,tu la,nak buat camane kan,hmm,macam2 jenis orang,dan macam2 jenis perangai,sabar jer laa

macam mana tuan tanah, dah jumpa pengganti ke

tuan tanah dah lupa nie...dah habis mode frust nongeng..g main futsal lagi best..

Follow Us
miss_bear posted on 30-7-2012 06:10 PM
macam mana tuan tanah, dah jumpa pengganti ke

belom lagi la,belum jumpe pengganti lagi,x lame lagi jumpe la,boleh ke cakap camni,hehehe

pisangxxx posted on 30-7-2012 09:22 PM
tuan tanah dah lupa nie...dah habis mode frust nongeng..g main futsal lagi best..

haha,tau xpe,frust kejap jer,lame2 ok dah,hehehe

awek tu kejam la. tunang siang dgn org lain, malam bagi lauk kat org lain. macam la dia tak boleh terfikir yg ko boleh dapat tau kat fb. ye la, mungkin kononnnya awek tu susah nak beritahu ko hal sebenar, tapi patutnya dia dah agak ko akan tau hal sebenar.

ko tinggalkan aje la awek tu,. block dia daripada fb ko. tukar no kalau dia masih dok contact ko. kalau ko masih berhubung dgn dia, kalau tunang dia belasah ko, takleh nak kata apa la kalau tunang dia tuduh ko kacau awek dia. camni la bro, ada tapak masjid (pertunangan) dan masjid nak dibina (perkahwinan), kontraktor dah hantar quotation dan dipilih (majlis pertunangan), sekali ada kontraktor lain nak juga bina masjid kat tempat yg sama, susah la kan. silap-silap ko masuk paper depan harian metro dengan tajuk " Terkulai layu- lelaki dibelasah sehari sebelum raya"

miss_bear posted on 24-7-2012 07:55 AM
bro
aku cadangkan kan,
nanti majlis kawen dia, ko datang la

..ish.. biar org buat kita, kita jangan buat org. nanti org buat kita plak.

nitrotech posted on 31-7-2012 11:52 AM
haha,tau xpe,frust kejap jer,lame2 ok dah,hehehe

TT jgn nak tipu diri sendiri......aku penah alami...bukan senang nak lupa org yg pernah ketawa bersama.....menangis bersama...zaman dah berubah....klu dulu pompuan frust menonggeng tp skrg byk laki yg frust xsusah utk melupakn org yg pernah hadir dlm diri kita...lain dgn pompuan frust kejap tp bila ada org caring...bye2lh kita dan kenangan kita...itu yg akan berlaku dgn ex TT dgn tunang dia...bkn senang nak lupakn perasaan syg tu akan ada...cuma jgn membenci EX kita...lg kita benci lagi kita akan syg.....kita simpan perasaan syg kita pd EX 20%...dan crlh org yg benar2 ikhlas....TT duk mane...klu area klang and JB ni aku adalh kenal sorang dua awek yg baik.....hahaha.....aku dah kawen klu tak mmg aku dah sebat awek2 tue.....hahahaha

kambeng_masam posted on 12-7-2012 08:17 AM
alahhhh...dia bertunang je tu bro! Alangkan laki bini bercerai..inikan tunang...apalagi...teruskan j ...

bole bro....barulah hebakkkk

tabah nye ko ,, kalo aku ader bg sebijik kt muke pompuan mcm tue,,
bukan ape,, bg kesedaran,,
len kali ingt jgn permainkan hati orng...
bgi sebijik sebagai hadiah hari pertunangan die ....

gundam81 posted on 2-8-2012 12:07 AM
TT jgn nak tipu diri sendiri......aku penah alami...bukan senang nak lupa org yg pernah ketawa b ...

eh selama ni aku igt lelaki tak amik port sgt hal2 putus chenta ni...rupenye salah pikiran aku

macam dalam drama lax citer kow nie ! haha..

chilly posted on 5-8-2012 10:54 PM
eh selama ni aku igt lelaki tak amik port sgt hal2 putus chenta ni...rupenye salah pikiran aku

hahaha...zaman dah berubah.....kebanyakan...lelaki memula jer dia xkisah lepas tu peras menonggeng ler...sbb kekasih hati lg caring n manja.......hahahah

gundam81 posted on 7-8-2012 08:26 AM
hahaha...zaman dah berubah.....kebanyakan...lelaki memula jer dia xkisah lepas tu peras menonggeng ...

aitt..byi mcm menyesal??

chilly posted on 7-8-2012 08:41 AM
aitt..byi mcm menyesal??

hahaha...xpenah menyesal malah bersyukur....sy cerita ni sbb kumpul feedback dari kenkwn wife n kenkwn sekeliling.....mereka2 ni sanggop tggu EX dorang dan sanggop pergi pada EX dorang klu EX dorang dah dpt title 'J'...........ni kesimpulan ringkas yg aku dapat simpulknlh...sbb aku ni tmp pendengar setia dan penyelesai masalah mereka...hahaha

gundam81 posted on 2-8-2012 12:07 AM
TT jgn nak tipu diri sendiri......aku penah alami...bukan senang nak lupa org yg pernah ketawa b ...

hahaha,aku duk kat kl jer bro,betol bro,mule2 tu mmg susah,tapi lame2 kene kuat jugak,sebab mungkin ade yang lebih baik dari yang ini,tapi2 bile dah lame2,lain pulak yang terjadi nye,frust kojap jer,pastu dah ok da skang,betol bro.pengalaman mengajar kita,haha

gundam81 posted on 2-8-2012 12:13 AM
bole bro....barulah hebakkkk

selagi ade peluang boleh sebat kita sebat,hahaha