CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: asmaradana_teja

Winter Sonata ~ Sesi Borak2 Bae Yong Jun & Choi Ji Woo[PART 1]

Close [Copy link]
Selamat Berbuka everybody!!!'

mje This user has been deleted
EPISOD 5

Menyedari yang YooJin dan MinHyung kerja bersama, SangHyuk mula merancang untuk menimbulkan perselisihan faham. Untuk mendekati YooJin, dia terpaksa mengupah sahabat mereka Ching-Suk sebagai assistant YooJin. YooJin juga berasa susah hati yang SangHyuk tidak dapat menerima hubungannya dengan MinHyung sebagai rakan sekerja. Namun dia berasa lega bila SangHyuk berkata yang dia menyokongnya.

Chea Reen pula memberitahu MinHyung yang YooJin bukanlah wanita baik seperti yang disangkanya. Dia mengatakan yang YooJin adalah seorang penggoda dan menggunakan berbagai helah untuk megumpannya sebab dia tertarik dengan MinHyung. MinHyung tidak percaya pada mulanya tetapi terkejut bila melihat gambarnya yang diambil oleh YooJin. Untuk memburukkan lagi salah faham, Chea Reen memberitahu MinHyung yang YooJin mengatakan baju pilihannya tidak cantik tetapi sebenarnya dia memberi baju itu kepada Ching-Suk untuk diserahkan kepada YooJin. YooJin memakai baju tersebut ke sebuah majlis dan MinHyung berasa kecewa sebab ia membuatkan Chea Reen sedih. MinHyung mula menyindir YooJin tetapi YooJin berasa keliru tentang situasi pada masa itu. SangHyuk yang ternampak YooJin di majlis tersebut berasa kecewa kerana YooJin sanggup berhias untuk MinHyung walaupun tidak sesuai dengan dirinya.

Beberapa hari kemudian, rakan sekerja Polaris pergi minum sebelum pergi ke ski resort untuk bekerja. YooJin ditanya siapakah cinta pertamanya tetapi sebelum dia dapat menjawab, mereka diganggu oleh kedatangan MinHyung dan rakan sekerjanya. Mereka pun bersama-sama bermain permainan 'truth game' dan YooJin yang mabuk mula memandang MinHyung dengan kesedihan. Oleh kerana terlampau mabuk, MinHyung pun menghantar YooJin pulang. Tetapi YooJin terlalu mabuk untuk memberitahu di mana dia tinggal jadi terpaksalah MinHyung membawanya ke hotel. YooJin pula berfikir yang MinHyung itu adalah JunSang. MinHyung fikir yang YooJin cuba mengambil kesempatan dengan situasi tersebut dan cuba bermain dengan YooJin. Berasa terhina dan kecewa dengan perlakuan MinHyung, YooJin pun berlari keluar dari bilik hotel tersebut.

picture please................

mekasih pada kengkawan sumer ya bagi pic. pun ikut episod dan sinopsis...:bodek::bodek:

Sorry frens..., ada sikit lagi gambar utk melengkapkan criter mje esp gambar YuJin lari dari bilik MinXiang.  Tapi tak sempat nak cari.  Esok sambung, kalu diizinkan Tuhan.  Hope you all happy ngan gambar yg seadanyer!

Originally posted by eyka at 5-11-2004 01:00 AM:
aku nak letak gambar jgk la..

Assalamualaikum
Selamat pagi.
Wah!  Lawalah you punyer pics kat sini, eyka!  Thanks!  Best!
Esok2x, bila mje punyer synopsis dah sampai sini, bole lah kiter refer2x eyka punyer gambar kat sini.
Bole kan eyka????
Suka sangat scene kat sini.
..........alahh, sumernyer sukalah!!!

Originally posted by btho at 6-11-2004 06:01 PM:

Eh c-mei and nmi
Cakap pasal vod tu, more on scene yg tak jadi ker?
Aku ada gak beli ng vcd WS, sama ke yg dalam web tu???

aku pernah nak beli cd ng dier.RM20 kan??best tak cd ng dier.kat vod tue memang banyak scene yg tak jadie dan byk babak2 yg sweet.

Originally posted by btho at 6-11-2004 06:13 PM:

Pernah terbaca gak dalam cjw punyer website (aku pun dah lupa lak), dia ada mentioned yg one of her bestfriends is byj.  So, kalu nengok gambar dia manja ngan byj pun, aku tak terkejut sgt.  Kala ...

ader ker gambar kat australia selain gambar kat fashion show?????macam nie pun aku nak tengok.aah ramai org kater diorang nie gi australia macam pegi honeymoon.

Follow Us
Originally posted by btho at 6-11-2004 10:41 PM:
[img]http://www.imghst.c ...

part kat hotel,kat bar,masa yu jin teringat kat jun sang,min hyung salah anggap kat dier sedih tengok tapi interesting to watch.

masa kat hotel tu first time min hyung nampak yu jin memang nampak sangat dier terpegun tengok kecantikan yu jin.dier pandang kat yu jin jer sampai si chae lin buat2 pengsan.masa dier pergi kat yu jin pun mata dier pandang jer.

lgi satu masa kat bilik hotel min hyung masa min hyung ajak yu jin nak teruskan tak?yu jin terus sepak dier.bestlah time tue.

[ Last edited by nmi on 7-11-2004 at 03:02 PM ]

episod 5 la episod yg paling tak suka!!!
sakit hati tengok min hyung ngan chae rim...
rasa mcm nk :ketuk::ketuk::ketuk::ketuk::ketuk::ketuk::ketuk: si chae rim tuh!!!!!

cian kat yoo jin!!!

Originally posted by penglipur at 7-11-2004 03:13 PM:
episod 5 la episod yg paling tak suka!!!
sakit hati tengok min hyung ngan chae rim...
rasa mcm nk :ketuk::ketuk::ketuk::ketuk::ketuk::ketuk::ketuk: si chae rim tuh!!!!!

cian kat yoo jin!!!

last2 si chae lin yg kena balik perbuatan jahat dier tue.:lol

Originally posted by btho at 6-11-2004 06:01 PM:

Eh c-mei and nmi
Cakap pasal vod tu, more on scene yg tak jadi ker?
Aku ada gak beli ng vcd WS, sama ke yg dalam web tu???

yg ko beli tue mmg ada dlm website tapi kalau tgk dlm vod yg aku cakap nie...lagi best and lagi banyak...scene2 yg tak pernah ada dlm vcd tue pun ada dlm website tue...lagipun aku rasa best lagi tgk ng yg ada audience sbb bleh dengar diorang tgh menjerit ker...terkejut ker...gembira ker...excited ker:ah:

try jap bleh tak...

[ Last edited by c-mei on 7-11-2004 at 04:49 PM ]

Originally posted by nmi at 7-11-2004 09:33 AM:

aku pernah nak beli cd ng dier.RM20 kan??best tak cd ng dier.kat vod tue memang banyak scene yg tak jadie dan byk babak2 yg sweet.

BEST woooo!!!
Masa MinXiang kat hospital, YuJin temankan dier - part tu YuJin gelak sebab MinXiang tidur berdengkur!
Kemudian, masa MinXiang hug YuJin kat depan rumah mak Yujin, MinXiang gelak pulak, sbb dengar perut YuJin berkeroncong.
But the best part paling aku suka nengok masa diorang habiskan masa diorang berdua (that was when MinXiang tahu yg kononnyer YuJin tu adik dier) kat rumah kampung tu dkt tepi laut.  The space was so tiny, tapi they have to sit together.  Biler YuJin menyelit masuk, byj tersungkur.  Bila byj duduk, Yujin lak tersungkur.  Byk kali camtu.  Last2x, YuJin peluk byj kuat2x supaya tak sorang pun jatuh lagi.  
Bestlah.  Bole ketawa punyer!

Originally posted by nmi at 7-11-2004 09:36 AM:

ader ker gambar kat australia selain gambar kat fashion show?????macam nie pun aku nak tengok.aah ramai org kater diorang nie gi australia macam pegi honeymoon.

This one, aku masuk kat whitelove kot, atau cjy punyer club (tak ingat lak yg mana satu) sbb masa tu WS tgh hot kat tv lagi.
Masa tu, tak silap aku, habis ajer WS show kat tv korea, this couple pi Australia buat fashiion show - Andrea Kim.
Hebat.  Hebat sekali.  
Bole gak cakap honeymoon sbb fans dia anggap wedding dress yg diorang pakai is something like the happy ending part yg tak tunjuk kat dlm WS.  Tapi, kalau time tu you all tgk diorang masa tu ngan wedding suit and all stuff, mmglah syok habis!  Kebetulan lak WS masih hangat!
Tapi sorrylah, tak tau sama ada masa ada dlm website atau tidak.  Sbb dah lama.

[ Last edited by btho on 7-11-2004 at 04:46 PM ]

co-mei tak...

credit to kbs

sama x ngan real scene

Flash: http://drama.kbs.co.kr/winter/images/ch_eb5.gif

sama tak

credit to kbs.co.kr

lagi

ok tak..mcm sama kan..

haha...cam klakar jer...

credit to kbs.co.kr

c-mei, nmi
mana nak cari web vod WS kat sini?
bole btau web addnyer tak?
thanks!

Eh frens
Sajer suka2x nak tanyer
Cuba you all bayangkan JunSang ngan MinXiang sekejap.
Lepas tu, bayangkan yang diri kiter ni YuJin.
After 10 years later, mana satu yang korang betul-betul jatuh cinta?
Pilih JunSang ataupun pilih MinXiang?
Jom kiter bincang2xkan di sini.

Originally posted by btho at 7-11-2004 04:35 PM:

The space was so tiny, tapi they have to sit together.  Biler YuJin menyelit masuk, byj tersungkur.  Bila byj duduk, Yujin lak tersungkur.  Byk kali camtu.  Last2x, YuJin peluk byj kuat2x supaya tak sorang pun jatuh lagi.  
Bestlah.  Bole ketawa punyer!

a`a...:ah::ah:... time diorg tersungkur tu klakar gila...
boleh ketawa sengsorg tau!!!!lollol

Originally posted by btho at 8-11-2004 12:23 AM:
Eh frens
Sajer suka2x nak tanyer
Cuba you all bayangkan JunSang ngan MinXiang sekejap.
Lepas tu, bayangkan yang diri kiter ni YuJin.
After 10 years later, mana satu yang korang betul-betul jatu ...

of course la pilih jun sang!!!
1st love woooo!!!!!!!!!
tp suka kat min hyung.. dia happy go lucky!!!