CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: rayna_raynes

[Edisi Kantoi] Aliff Aziz & Ruhainies ditangkap khalwat. UPDATE: Bella fail cerai ekspress, muka Ruhainies kena pixelate dalam video Kitsui

Dapat job menggayakan baju raya la nanti
Kan leh tgk mende² gini si ponder baju

iraizz replied at 9-3-2024 09:32 AM
Pandai kemut kot.. Tu yg ramai jantan terkait

masa kecoh dengan haji jul ripin pun kak konah dah pelik-pelik, kemain peluk mesra dengan jul bagai. Ingat dah jadi kapel terus

wah tak padan dgn join tabligh,celak mcm lipan.

Looks like mak dia macam foreshadowing....

https://www.instagram.com/p/C3wm9euPVPX/?igsh=djN5azBhODdmc21k

Tadi stalk mak dia. Dah lama dia punya kapsyen tadok tag si Kemek. Famili dah tau retak mencari belah lah tu. Hehehe

Carcosa replied at 9-3-2024 12:40 AM
Bella ni sejenis perempuan yg taknak kalah. Diaaa je nak simpan jantan musibat mcm tu. Drpd zaman be ...

Aku pon tak kesian kat dia, sikit pon tak. Dulu netizen back up dia baik punya. Alih2, dia uturn dan babikan netizen. Asyik2 salah penyondol. Laki dia tak salah. Laki dia yg diganggu. Dia nak org nampk dia sebagai wanita terAGUNG dan secara tak langsung, memperlihatkan kepada umum yg laki dia ni jahat. Sejenis pompuan yg manipulatif, queen control dan assault husband verbally.

Manusiabesa replied at 9-3-2024 08:48 AM
Klu la smpai harini aa xinsap pon kan. Aku caya sbnrya within tempoh dia rujuk dgn bella ni sbnrya b ...

R ada kekayaan weh haha

Follow Us
Simpati utk Bella. Hancurnya hati seorang isteri. Sayang betul dia kt aliff berkali2 bg peluang walau dia sendiri kena kutuk dengan netizen.

ReginaGeorge replied at 9-3-2024 10:28 AM
Aku pon tak kesian kat dia, sikit pon tak. Dulu netizen back up dia baik punya. Alih2, dia uturn d ...

Btul sangat keje asyik memuji laki serupa laki dia maksum gila..konon laki layan mcm bidadari.

katak hijau replied at 9-3-2024 09:40 AM
Cincin tanda cinta diorang
Masa tu mmg nampak betul alif sayang betul kat anne
Bkn mcm dgn bella s ...

Faham2. Mmg xnmpk pun Sayang alıp kat bella, bella tu je yg head over heels kat dia.
Aleppp ni Aku nmpk yg dia betul2 Sayang dgn Anne tu. Tapi Mmg silap dia lah jugak Sbb kantoi curang gak kan (seingt aku ler) Anne pulak janda kne curang kau rse dia nk bagi peluang Mcm Bella ke??? Hahahaha Mmg Anne angkat lerrr kaki.
Aku pernah gtaw laki aku, aku ckp aleppp ni tahan dgn Bella Sbb terpaksa je. Malah kne kongkong gaks ye lah Takut laki buat hal lagi. So i dun see the sparks in his eyes. Gittew aku speku. Ni pun Sbb aku nmpk diorang ni kat konsert Afgan and Lepas tu terserempak lagi kat BB Lepas concert. Hahahah
Laki aku pun iyakan. Sbb dia kata Mcm make sense.

Elok boikot jela aliff ni dlm industri. Jd contoh tak elok pd masyarakat. Yg ppuan pun geletis kelapaq laki org

Acik2 forum mmg lucu..dlm bennag lepas kemain suruh prthnkan rumahtangga..kali ni suruh bercerai plak...aku dah ckp kalo sekali dia dh buat xmsutahil kali ketoga keenpat kelima kecuali ko tmbat dia dgn nasi kangkanh!

Suchi replied at 9-3-2024 08:37 AM
Mungkin ni yg org kata
Jgn ngata org esok2 berbalik kpd diri kita hahah
So acik2 F jgn benci sgt  ...

nak cerita juga la pasal officemate saya sondol laki orang. cerita nya apak she dulu bermadu.dia anak bini no satu.bini no 2 kampung sebelah.nak dijadikan cerita mak dia ni dulu kemain kau.pung pang pung pang kutuk penyondol, selagi bini bernombor tu semua perampas pada mata dia. semua jahat dimata dia.last last satu satunya anak perempuan dari rahim dia sondol laki orang.kecoh office.tu orang kata beringat!

Reactivo replied at 9-3-2024 10:07 AM
jap,
cuba listkan scandal2 AA ni

Ngan acik tangan berbulu kt club pun ado

DeLuna85 replied at 9-3-2024 05:10 AM
Dari tiktok membawaku ke sini. So lepas ni masih nak bertahan lagi ke nabellah

Akk dari ig,terus nk sahih masuk sini...

FrostQueen replied at 9-3-2024 04:42 AM
R tu Rurunisnis kah?

Ruhainies logik lagi la..kalau royani mustahil

tak sia2 aku hamun pompuan tak berbakat ni. berlakon jadi perampas suami orang pun mcm pelacor bergaduh berebut pelanggan jantan dekat lorong2. dengan orang kau boleh berlakon suci dengan tersenyum kemut menutup penuaan wajah, tapi orang senyum kemut ni sebab nak menutup perangai sundal. berlakon tak pandai, nak harap bakat pun. bakat takde. gred pun takde. terpaksa naik dgn jalan menjadi diri sendiri. ntah bodoh mana yg ambik kau berlakon sedangkaj dia sendiri tau kau takde bakat. sama la dgn kakak kau yg menggerutu tu.

sama la dengan jantan kote lebam bersaiz kecik. kemain nak sujud2 atas pentas bila dah menang gv. bercakap tu asal bukak mulut je nak ada kata2 rohaniah demi menutup perangai boya tu. seduai la dgn pasangan khalwat yg menutup perangai sundels dgn senyuman kemut. dua2 tak reti berlakon. yg sekor berlakon mcm pelacor berebut jantan, yg jantan berlakon mcm boya nak jerat betina.

sama jugak dgn isteri pelakon laki. bodoh sungguh. demi kote kecik yg bila menusuk dinding faraj tak rasa apa tu kau sanggup bertahan. dah kena curang pun masih terhegeh2 hadap putik jagung. berapa ramai pulak pompuan2 kepam yg sokong kau. kemain kesian2 bila kau dicurangi. hujung2 kau tetap dgn suami kau yg takde gred tu. nyanyi pun terkemut2 nak lontarkan suara sama dgn pasangan terkemut2 nak lontarkan dialog. konon cantik la terkemut2 gitu. yg isteri pelakon jenis perasan comel. yg pelakon laki perasan hensem. tapi memang la hensem. kalau hensem kote kecik, baik kurex genggam jari kelingking kurex sendiri jah.

kena la 3 serangkai takde bakat takde gred dicurangi dan digauli. demi anak2 buto demi anak2 sedangkan adauriaea korsani yg perlu disentuh kan!!!!

layak diludahkan tiga2 makhluk takde bakat takde gred ni. puihhh puihhhhhh puih puihhhhhh puih puihhhhh puihhhhhh puihhhhhh puihhhh puihhhh puihh puihhhhh

iraizz replied at 9-3-2024 10:11 AM
Mira basic pun adaaaa...

basic, satu lagi pelakon acah sopan padahal dekat belakang orang ramai kentot kuat

Alipjis ni mcm teenager yg rebel dikurung mak apak di rumah. Dah penat kot mental dia dikerjakan oleh belahkemek. Kali ni dia tak kisah lagi, apa jadi.. jadilah. Silap haribulan, menikah terus ngan kemut. Once again, padan muka bella sebab membabikan komen i dulu. I antara yg bodoh support dia dulu, support dia bangkit as single mother. Punyalah i fefeeling woman empowerment alih2 dibabikan pompuan gila ni.

B ni perlu kan A kot utk kekal dlm industri. Tu sgup je bertahan. Kalu tak, sape je kenal si A ni. Iols tokojut tau si A kawen B sebab whorayus sgt B ni.

red_velvet replied at 9-3-2024 12:24 AM
Wooo kemut ni bukan haritu dok menangis2 dengan shelop sebab shelop dicurangi n dikasari ke?  Naaahh ...

Kalau perasan yg support si Shu sorang demi sorang serai kan. Maybe diorg support ritu sbb diorg pun sedang mengalami fasa yg sama, jadi seolah2 in the same shoes jugak gituhh..

Mawar, pastu Adira ni bakalan Bella pulak