CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: Syd

[Edisi Jeritan Batin EDEL & QUAN] Rita Tuntut Mutaah RM300K

Go rita gooo...

Orange1 replied at 15-4-2015 11:34 PM
Perembess, karatzzz mcm tu mmg jenis sama spesis lah tu jenis suka jaja, cth terkemuka dlm thread  ...

Yaaa aku pun xlupa cerita dia okb tu ... xsgka sungguh dia bgtu.. ingatkan dia la satu2nya karat kat sini yg ok..rupanya terserlah juga..ada sorg lagi tu karat kata xpa xda pelajaran yg pntg ada porche... hahah

aku kesian juga si rita tapi banyak tindakan dia yg mnjahanmkan rumahtangga dia.. bkn dia sendrik ka yg sms jubir yg dia dah bcerai sms sejurus lps bbrapaa minit dia diceraikn.. shari sblm dceraikan..rita ada pong pang psl kat sokkabar jaja edel.. laki mn yg tahan bertahun tahun bini cerca bawak geng..

juliez replied at 15-4-2015 11:46 PM
Sejak bila pula tuntutan mutaah kena tunjuk resit semua?

Nanti bila lawyer edel giliran tanya...dia akan tanya benda ni. Standard tu....

Orange1 replied at 15-4-2015 11:36 PM
Makcik leni ooiii pakaiii le modal lainn, sian ko malu selama ni org kutuk ko bodohh kan.

Dah tunjuk bodoh nk kata org bodoh...kesian nye ko...lepas tu nk ulang aku kaya......kenyataan apa dua2 tu..ko bodoh dan aku kaya. Again bkn aku ckp diri aku. Ko yg jaja cerita kekayaan aku. Every thread rita ko buat gitu. See..nmpk tak kebodohan ko. Ko kata rita jaja stori sana sini. Ko jaja cerita aku tiap2 kali ko tulis. Ada org suruh ke? Tak nmpk pun. Aku bkn artispun. Hmmm....memang konfirm la bg aku ko ni bodoh. Jaja cerita rita kat org.. Hina org tak hengat diri sendiripun x bagus mana.

Orange1 replied at 15-4-2015 06:21 PM
Selalunya retis2 senior mcm dia ada group kwn2 retis yg dorg dah lama kamceng mcm groups erra umie z ...

maybe retis lain belajar dr kes lisdawati kan sis oren.

betullah, kalau dia ada kawan2 retis mcm umie tu spend masa seronok2 byk buat kebajikan semua maybe la dia kurangkan aktiviti pung pang pasal edel dan zaremah kat karats IG.

NAT_11 replied at 15-4-2015 09:06 PM
Setahu akulah,mak & pak mentua dia (mak & pak si Edel)
dah lama merendahkan egonya. Siap pegi mel ...

kau yakin dorg betul2 merendahkan ego dorg?? dlm media bolehlah kata dh maafkan,tp realiti,kta x tahu.ntah2 time melawat,tegur rita mcm nak xnak je,nak pandang pun penuh api kebencian..melawat rita semata2 nak tunjuk baik kat org xkan bawa hubungan makin baik..api kalo dicampak kan lg bara,akan jd makin mbara,lain kalo api dicampakkan air,lmbt laun akan tpadam juga..ditambahkan lg makian adik beradik edel,yg dh sedia teruk terus jd paling teruk..rita pulak kta dh maklum memang akan balas dgn lg teruk..

Follow Us
stars83 replied at 16-4-2015 07:45 AM
kau yakin dorg betul2 merendahkan ego dorg?? dlm media bolehlah kata dh maafkan,tp realiti,kta x t ...

Pd masa tu ingat edel nk main bola kat manchester united..apa kelas masa tu bakal pemain man u kawin janda barangkali...nmpknya hanya level liga M jer dgn edel kapten malaysia skrg ni harimau malaya makin ke laut. Situasi dulu dan skrg berbeza....ada usaha dua2 belah pihak nk berbaik tapi byk sgt gangguan...takpa la..masing2 dah ada jln sendiri...takyah bukak cerita lama.

Santeira replied at 16-4-2015 07:36 AM
maybe retis lain belajar dr kes lisdawati kan sis oren.

betullah, kalau dia ada kawan2 retis m ...

Kwn2 dia yg over the top mengutuk kat IG. Rita tak bolehlaaa lebih2 nanti hilangla imej teraniaya

fynnkakiblock replied at 16-4-2015 09:04 AM
Kwn2 dia yg over the top mengutuk kat IG. Rita tak bolehlaaa lebih2 nanti hilangla imej teraniaya
...

dlm pada tu sempat lagi dia mengata zaremah pondan siam & mona fandey sis kokspin.

Santeira replied at 16-4-2015 09:11 AM
dlm pada tu sempat lagi dia mengata zaremah pondan siam & mona fandey sis kokspin.

Kalau rajin baca caption2 dia yg panjang merapu tu ade je perli2. N pasal sajak bagai tu dia sendiri yg cakap tu pasal kisah dia. Aku heran ada karatz cakap bukan.. Motip aku kena sis kokspin ocd kaki block

stars83 replied at 16-4-2015 07:45 AM
kau yakin dorg betul2 merendahkan ego dorg?? dlm media bolehlah kata dh maafkan,tp realiti,kta x t ...

Wehhhh!!!!.....................
Ko ADA ke kat ward Rita di Prince Court tu, time diaorang datang melawat.....?????
Yang aku nampak, gambo Rita terbaring kat katil. Mak Pak mentua duduk
kat birai katil. Takd gambo CLOSE UP pulak tang muka diaorang untuk
aku cakap macam story ko tu................

Psssss.....
So weird sesetengah kartz ni sampai mampoo nampak bernda-benda ajaib
yang orang biasa tak nampak..........

fynnkakiblock replied at 16-4-2015 09:15 AM
Kalau rajin baca caption2 dia yg panjang merapu tu ade je perli2. N pasal sajak bagai tu dia sendi ...

sbb ko pakai forum name kokspin.
tu pasal la, mmg sajak tu pasal dia pun. sajak tu walaupun org lain yg tulis tapi mmg pasal dia. kalau karats gigih nak bekap tu ko abaikan je sis. aku dah bertahun tgk dorg kat sini dah tau dah spesis mcm mana. hujung2 bila tak terjawab dia konar attack forummer. pattern dorg semua sebegitu sis.

Santeira replied at 16-4-2015 09:19 AM
sbb ko pakai forum name kokspin.
tu pasal la, mmg sajak tu pasal dia pun. sajak tu walaupun  ...

Takkanla khalidah bidin tu berani2 nak buat sajak tanpa tanya dia. Ko nak kena lahar dgn dia sekali dgn karatz? Haha wlpn newbie aku ada je baca kesah haters karatz ni. Dah tak ade modal kutuk forumers. Sakai sangat perangai

NAT_11 replied at 16-4-2015 09:15 AM
Wehhhh!!!!.....................
Ko ADA ke kat ward Rita di Prince Cour ...

sentap pulak! byk mkn garam sampai mudah naik angin..benci sgt kat rita sampai x tau beza antara CONTOH ATAU TAK..takpelah,harap kau enjoy dgn kebencian kau tu thadap rita mcm rita mbenci edel sefamily..bila dh benci,semua benda yg bkaitan akan dibenci..x sedar perangai sendiri pun mcm si rita tu..

tak sabar nak tengok si edel ni tinggal spentot koyak je. HAHAHAHA

kalu edil ni ckp dia nk balik pd rita aku rase rita akn trima edil ngn spenuh hati coz rita sbnarnye masih ade syg lg kt edil,coz 2 lh dia lmbt nk move on...

Masa kawen senyap2 tanpa pengetahuan ibubapa sampai terlahirnya anak, tak lak rasa malu atau bersalah ek, bila diceraikan kemain canang sana sini...dua2 cam sial perangainya.

Orange1 replied at 15-4-2015 03:29 PM
Mak janda paling tak tahu malu n takde maruahhhh kat msia dimenangi olehhhhh Rita Royannniiiii

aku x buleh hadam yg ini....

sentap tau ibu tunggal yg lain

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

yayaachan replied at 16-4-2015 11:05 AM
tak sabar nak tengok si edel ni tinggal spentot koyak je. HAHAHAHA

stars83 replied at 16-4-2015 10:56 AM
sentap pulak! byk mkn garam sampai mudah naik angin..benci sgt kat rita sampai x tau beza antara C ...

Kehkehkeh!............ada ke aku bunyik macam SANTAP....???
Sah, ko ni memang blurr.......tak dapat nak bezakan ayat santap
dengan ayat tanya................KIHKIHKIH.
OKlah suka hati kolah nak play the victim macam icon ko si Rita tu.
Ada aku kisah.