CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: hhhhh

BOYS BEFORE FLOWERS - JIB 12~Lee Min Ho/Go Hye Sun/Kim Hyun Joong

Close [Copy link]
annyeong~~

nk tny..me ngn kaka jel igt nk wat meeting ptg sabtu ni..leh buat last discussion utk plan kita ari ahad tu..n then, bleh la me bagi t's tu kat korang..me insyaAllah akan g collect t's a ...
wbsJUE Post at 20-10-2009 19:50

demi Minho...
lautan api sanggup ku renangi..
nnti kalo jadi meeting tu bgtau ek..

coppp...
korang....konsert beyonce dh cancel..so...maybe ramai yg akan serbu minho nnti...
so..bersiap sedia la utk berebut nnti ek..

tadi kan..aku pegi kat sg wang..kononnya nk cari Eh kat situ..pastu cari2 x jumpa..
pi sms nony tp nony pun xtau kat mana.. motipp sgt nony tak tau tmpt dia setelah ko beli sebegitu byk poster kat EH tu.. astu tnya hana uni pun dia tatau gak.. xpe la bia la me hwaiting bersama member opis ni.. nasib baik dia leh sabo ngan aku..
penat mencari jumpa lak KFC.. apa lagi melantak la dulu..dh abis melantak baru la bertenaga skit nk cari EH tu..
jln punya jln x jumpa gak store tu..pastu nmpk the face shop..tergerak ati nk pegi sana sbb nk tgk muka bae yong jun..xdpt minho dpt tgk muka hero winter sonata tu jadi la..
pastu bila nmpk poster beso BYJ tu terasa mcm ada benda bersinar2 kat sblh tu..rupanya ada kedai kaler pink dgn poster besor minho with the cat dia kat situ..:pompom: langsung aku tinggalkan BYJ terus aku pi terkam gambo minho tu..
igtkan nk amik gambo tp segan lak..lgpun ramai org lalu lalang kat situ..aku tlg amikkan gambo member aku jek..
tapi aku dpt gak la snap skit janji ada  muka minho..

hehe...nasib baik x nmpk muka PSH kat sblh tu..
pastu pegi la masuk kedai tu pastu tnya amoi kedai tu byk lagi tak poster yg tggl..pastu dia kata ada byk lagi poster..
hmmm mcm tak ramai yg beli tp nape aku rasa kompem penuh sg wang nnti ek?dh le poster minho tu dekat ngan pintu masuk..aku tgk org yg kuar masuk sg wang tu mesti pandang muka minho dulu pastu senyum2..

pastu jln lagi slps say goodbye kat gambo minho.. nnti jumpa ari ahad ni ye...
pastu jln2 tgk kat stage concourse level tu ada function ape ntah.. mcm2 pakaian ada..ada yg mcm pokok..mcm akar..mcm2 ada..
saje tgk2 tu pastu ternampak schedule function kat situ utk this week. .
so ini yg aku nmpk..

bila nmpk je schedule tu...terus mcm rasa nk menjerit sekuat ati..
walopun still xleh nk caye..tp dh rasa mcm di awang2an..aku sedang terbang melayang...:re:
uwaaaa...maknanya fansigning nnti wat kat stage kat tgh2 tu la ek?

so aku still berharap supaya Minho slmt terbang dr korea ke taiwan..pastu dr taiwan ke singapore..
pastu semoga minho slmt bertemu fans2 kat singapore tu.. semoga slmt bertolak dr sinapore nk ke mesia..semoga smpai dgn selamat ke mesia...semoga dia dpt kumpul tenaga sbb nk jumpa minik2 kat mesia ni..
semoga minho gembira bila berada di mesia...

dan harapan yg sgt berharap...
semoga aku dpt jumpa minho..dpt salam dia..dpt shiom dia.. dpt polok dia..
dpt la segala2 nya ngan minho nnti..
guys....doakan semuanya berjalan dgn lancar nnti ye!!!:pompom:

p/s:sorry long posting...haruss korang nk termuntah baca karangan edisi moyan aku mlm ni..

pukul 6 minho start sign sume...:pompom:

:kant: ari sabtu.. adess rasa tak leh aaa nk attend meeting itew coz me kena kemas bilik n pindah2 sume barang ke bilik2 lain... ari isnin dah mule nk renovation.. ni pun dah angkat skit2.. npk mcm tak banyak .. yg bnyk tu harta karun oppadel wakakaka.... if ada apa2 kowang sms aje aa kat me ek... baju tu me bleh amik ari ahad.. tuko kat sana...

nora
bior betik concert kak once tak jadik ek .. fuhh meraung fans dia... wuwuwu excited me tgk poster tuh... mmg sah2 aaa kena turun KL seawal yg mungkin... sapa sampai dulu tolong reserve.. incase apa2 jadik aahahaha.. kot2 ade lak fans yg gi tido dpn sg wang malam tu sapa taw kan...

Post Last Edit by anonymous5050 at 21-10-2009 08:01

Salam & Anyeong!!!!

Morning2 glory~~~

@kaka minho!!!!!

motip aku kne tau EH kt sg wang itu???? aku beli poster kt times square la harus xtau kt sg wang itu belah mne klu EH pny store.....sg wang tu dh ler beso(tp xdela beso mne pn..juz smeak jek :kant......rmi org lak tu :kant:...aku slalu lost msuk sane... ...tp nnt ni aku pn nk gak try survey tmpt itu~~~*still xpuas ati....nape buat kt sg wang...* ala...klu xde FS pn, mmg rmi gilerr la sg wang tu!!!

@hana unni~

mmg giler la klu ade org tdo skali kt ctu~~~*tbe2 dtg tgk kaka minho yg g tdo kt ctu *

wah~~~!!!!!

slagi xtgk dgn mate ni.....slagi xpegang dgn tgn ku ini...slagi xrse dgn lidah ku ini (..erkkkk...... ).....slagi tu mcm xcaye!!!! uwaaaaaaa....minho!!!! dh xtau nk ckp ape....

kacut
wakakaka sapa taw kan.. kot tetiba kaka nora mmg tul2 tido dpn sg. wang tu ehehe... deme wat kat sana pasal me rasa EH sg wang tu paling latest open n dekat ngan stage also jd tumpuan ramai.... mesti org pelik tgk gadis bertudung pakai baju boria dok berkumpul kat sana.. mcm ade nk wat tunjuk perasaan plaks.. (mmg pong) moahaha.. tp more to luahan perasaan.. kekekek..... tak sabo nk tunjuk kat kowang kipas yg me dah decorate, me tepek pic chibi yg me penah bagi kowang dulu.. malas nk lukis.. mlm tadi bengang pasal marker gold yg baru beli tu takleh bukak, satu umah dah cuba tolong bukak.. me give up, jumaat ni nk gi beli baru moahaha.... kowang pakai tudung kaler apa nanti? putih ker pink? bior aaa sama2.. nanti baru cantik masuk tv n dlm majalah epop ker wakaka pasan.. pasan...

Follow Us
annyeong~~

nk tny..me ngn kaka jel igt nk wat meeting ptg sabtu ni..leh buat last discussion utk plan kita ari ahad tu..n then, bleh la me bagi t's tu kat korang..me insyaAllah akan g collect t's a ...
wbsJUE Post at 20-10-2009 19:50

nk jmp sabtu ek.... hmm insyallah blh... lom de pe2 plan hr tu..
t me roger2 ar... jd ke x jmp kt mid valley tu ek...
me pn keje gak hr tu.... ok arr lewat2 skit pn ...

Post Last Edit by anonymous5050 at 21-10-2009 08:01

Salam & Anyeong!!!!

Morning2 glory~~~

@kaka minho!!!!!

motip aku kne tau EH kt sg wang itu???? aku beli poster kt times square la  ...
anonymous5050 Post at 21-10-2009 07:58

lorr...ye ke?awat cek baru tau yg ko pegi beli poster sebyk2 tu kat times square..hihihi..
mian nony miann...
xpe yg penting poster dh dpt... :pompom:
ptg ni pun maybe nk pegi lagik tgk muka minho yg besor tu..pastu nk survey tmpt yg best skit kot2 leh tdo situ mlm sabtu nnti.. ada sape2 yg nk join?

kalo thai fans diaorg ske bagi hand band getah kaler oren sami... kalo mesia kaler apa ek? .. kaler pink bley? ahahaa... tak jumpa lak kat area opis me mende alah tu... ptg smlm melambak dak2 skolah jepun dlm 10 bas kat opis me.. adoi hensem2, cun2 n cute belaka, mekap tak tinggal... naper aa dak korea takde lak thn ni... thn lepas ado hehehe... tp athelete paralimpik korea ado aaa.. not bad walopon OKU.. me totap gak sengih2 sama diaorg kekeke.. gataiiiiiiiiiiiiii

kacut
wakakaka sapa taw kan.. kot tetiba kaka nora mmg tul2 tido dpn sg. wang tu ehehe... deme wat kat sana pasal me rasa EH sg wang tu paling latest open n dekat ngan stage also jd tumpuan ramai. ...
Hana_Hirokawa Post at 21-10-2009 08:15

hana unni...
kekeke..me baru cadang nk bwk tikar bantal n selimut tdo kat stage tu.. senang nk cop tmpt nnti..
pasal tudung tu..me baru je nk tanya korang benda yg sama..kalo nk cantik pakai tudung pink ar..nnti kalo magz epop ke..klik ke..kot2 la berita 8tv nk amik shoot fans sume..kita bagi pose yg paling besh...kekeke...
yaaaaa!!!!!harap2 sume menjadi...

nora
bior betik.. ko nk tido hotel ker? ... dasat... tudung kaler pink takut aaa lain2 kaler tone pink yg kuar.. me rasa kaler putih ok kot.. muke pun memasing npk berseri gaks ngan t's itam... tu dio,. bkn nora aje yg gi sg wang, kak bel pun gi survey ahahaah.. pleaseee aaa moga2 kita sume antara yg beruntung ari ahad ni.. aminnnnnnnnnnnnnn........... nk gak aaa pegang dua2 tangan Mino mcm dia sokmo wat ngan fans tu... jgn marah lak minik2 mino ek hehehe...

kalo thai fans diaorg ske bagi hand band getah kaler oren sami... kalo mesia kaler apa ek? .. kaler pink bley? ahahaa... tak jumpa lak kat area opis me mende alah tu... ptg smlm melambak dak2 skola ...
Hana_Hirokawa Post at 21-10-2009 08:19

kak hana ofis watper?sampai org korea ngan jepun dtg nie?kak hana tak usha ker w/pun org jepun....hehehhe

naito
opis me ni dlm hotel.. so, harus aa ramai tourist datang... paling best masa ade team askar korea dtg 2 thn lepas ada pertandingan tatoo, mantop2 tp tak baper nk hensem pasal rambut mawi wakaka n deme memalooo maybe pasal tak gheti n speaking kot ...

opis dlm hotel?cuba xplain skit...cam best jer bunyi nyer....
adus kalau rambut cam mawi mmg fail la...rambut cam HJ mesti ada yg kak hana berkenan kan?

wakaka aigoo takkan mau reveal kat sini... tp bese aaa mana2 hotel pun ade side utk office.. ade memacam opis kat sini.. me tingkat atas skalik.. npk aa pemandangan KL ni sejelas2nye dari bilik Bos hehehe... ni website EH >> http://www.etudehouse.com/eng/st ... n.jsp?countryCode=4

annyeong~~~

me nk pakai tudung itam or putih je...

sekian~~~

pagi semua....

min ho datang sini hari apa?

datang sorang aje ke?

erk....................msuk jap bg mnjawab persoalan hana unni yg gilerrrrrrrrr pink ituuuuuuuuu

pki tudung itam or putih~~!!! tgk cmne nnt.................erk..tudung pink?? hana unni haruskah??????????????? haruskah menyeksa diriku ini???

vote for pinkk....:pompom:

yorobun.. bila masa me agree tudung kaler pink.. tu kaka nora yg soh aaa... so, me rasa kaler putih or itam aaa yg paling okes skalik.. me ni tak sesuai pakai itam kalo gi majlis, kang bertambah kelam wakaka.. kalo gi opis tu takper aaa (low profile n dressing badget ala ajumma) hehehe... apa2 hal update masa ari sabtu tu sms kat me ok..