CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: maklukpenggoda

Bekas isteri Hafidz Roshdi diperintah hadir ke makamah Januari depan

Aku tanya. Gai dia dok area mana kat Melbourne tu…terus aku dinyahkan dari Live TT dia… he he he…Ngai nak yg tolol aja puji puji dia dlm Live tu….

KantoiLagi replied at 17-10-2024 09:07 AM
Aku gunakan perumpamaan semangkuk pujian sebab sesuai dengan mangkuk hayun mcm ko Ngai

Ngai,
Aku masih simpan ko punya IGS
Ko begitu bangga menyebut tokwan has many many money. Sambil anak2 main bunga api. Kerana itu anak2 ko gembira

Makbapak sendiri pun ko nak display apa value hidup ko kan? Duit, duit, duit. Agaknya itulah yg ko terapkan pada anak2 ye?

Duit dan pujian adalah sumber kebahagian? Bahagia kah ko sekarang tu? Macam tak je aku tgk. Macam celik je mata, apa nak buatkan mereka puji aku, betapa berjayanya aku seorang Shuhada?

Tak penat ke Ngai?

KantoiLagi replied at 17-10-2024 08:51 AM
Ngai,
Ko punya tolowers yang ko tipu tu semoga takde la termakan dgn tipu helah ko. Aku tak sangg ...

Mkl mana u tau story ni, apiz story kat u ke atau u ada ketika kejadian..

Aku dah kene block dgn ngai sbb g komen live dia..aku komen "weh ralit tgk pagar belakang shu ke kiri ke kanan".. haha sekali drop dia wat x layan, aku x puas hati aku drop kali kedua terus dia block hahaha kelakau la pompuan ni

KantoiLagi replied at 16-10-2024 06:06 PM
Ngai,
Nak throwback skit untuk memberikan kesan extra skit kepada kata2 hang ni Ngai.

dah la rupa tak berapa ada, ditambah plak dgn perangai tak semenggah maka triple hodoh ngai ni... adan uke kau ngai tak bersyukur dgn nikmat yang Allah swt beri... skrg merentan2 burukkan org lain sbb tak nak org tu bangkit.. betul2 spesis NPD...

gunong replied at 17-10-2024 09:21 AM
Mkl mana u tau story ni, apiz story kat u ke atau u ada ketika kejadian..

...

Ye,
I berbual dgn HR setelah Ngai berdialog dgn Allah sebab mcm sesuatu je cara Ngai tu bila memberi motivasi agama kpd viewers dia. Seram I. Hanya untuk kepastian, adakah sebegitu muslimahnya Ngai sehingga layak memberi motivasi berkaitan hidup dan agama (kadang2 dia pakai watak tersebut)

Suci_Murni replied at 17-10-2024 08:24 AM
ngai cakap cam dia yang jadi pemegang tiket syurga neraka makhluk lain.

Hidup pun penuh putar lip ...

Allah dah janji ,Allah pujuk . Dia doa pun lain macam. Bukan takat manusia dia ugut,gaya doa dgn Allah pun macam mengugut. Dia igt dia sorang aje pernah dicurangi pernah ditumbuk?

Follow Us
asfaz replied at 17-10-2024 09:46 AM
Allah dah janji ,Allah pujuk . Dia doa pun lain macam. Bukan takat manusia dia ugut,gaya doa dgn A ...

Paling mental, dia suruh Allah janji dgn dia… lu sapa, ngai? Nabi Muhammad manusia paling dekat dgn Allah pun x ckp gitu. Sah giler pompuan ni & x layak dpt penjagaan anak takut anak tu terpesong akidah.

asfaz replied at 17-10-2024 06:04 AM
Ai baru nak pergi hunggah mstar makan tahikk delete komen

Hahahahaha.. Siapa pulak nak delete komen u? Drop jer bebanyak biar tololwers baca.. Padan muka deols.

KantoiLagi replied at 17-10-2024 08:51 AM
Ngai,
Ko punya tolowers yang ko tipu tu semoga takde la termakan dgn tipu helah ko. Aku tak sangg ...

wow mmg reallllllyyyy fakeh ya pempuan ni

maybe sbb tu HR sejuk je bila ngan odah..igt lagi dia wasap tny odah dh solat ke belum kt mall ke ape tu kan

mesti HR bersyukur akhirnya jmpe yg sekufu serba serbi, sweet, baik n plg penting menyenangkannnnnn

laki2 ni ujung2 dia nk yg menyenangkan hati saja at the end of the day..kalo x abis2 berleteiaq suma x kena verangansss nk jd taitai tp ropa nan hado mmg kalo ada choice ca alip bot la deyyy

semoga anak dapat hak penjagaan kat ex husband. best sikit masuk circle Toknaz. Meriah okay family toknaz ramai muka semua sebijik toknaz!! mak cant wait!!

KantoiLagi replied at 16-10-2024 06:06 PM
Ngai,
Nak throwback skit untuk memberikan kesan extra skit kepada kata2 hang ni Ngai.

Dia mmg period ke or dia tipu period sebab malas nak berjemaah?

linb replied at 17-10-2024 07:39 AM
Makin lawa dan XS?

BAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAA   

Kena tepek link ni bagi kat tololwers supaya reti bahasa.

https://muftiwp.gov.my/ms/artike ... i-secara-berlebihan

Binodino replied at 17-10-2024 11:22 AM
Kena tepek link ni bagi kat tololwers supaya reti bahasa.

https://muftiwp.gov.my/ms/artikel/al-ka ...

best ni... izinkan i membakar line di social media dgn link ni.... tp tak blh buat dkt page personal ngai nnt kne block..

Sendawg replied at 17-10-2024 11:19 AM
Dia mmg period ke or dia tipu period sebab malas nak berjemaah?

Soalan you ni make sense juga tetapi jawapannya red flag. Itupun ketahuan selepas makan laju waktu berbuka. Ngai mmg terpaling.

patut kau tag je pdrm ke, mahkamah kb ke.. bagitau drg menghina hakim sbb buat keputusan gitu..hahah..mau tercirit tololwers.

SANKURIANG replied at 17-10-2024 09:16 AM
Aku tanya. Gai dia dok area mana kat Melbourne tu…terus aku dinyahkan dari Live TT dia… he he he… ...

lenkali tanye...IELTS dpt berapa..
baru berbaloi kena nyah

KantoiLagi replied at 17-10-2024 11:26 AM
Soalan you ni make sense juga tetapi jawapannya red flag. Itupun ketahuan selepas makan laju waktu ...

Either way nampak Ngai ni teruk (as if it's not obvious enough already). Kalu betul period, then tak elok pergi bukak puasa sebelum suami. Even if tak period pun make sure suami bukak puasa dulu (unless HR izinkan dia buka puasa dulu). But then if mmg tak period tapi kata gitu sbb nak avoid solat jemaah, nampak tak ikhlas (and now terpaling main agama).

Dunno lah maybe dia betul2 puasa but terkeluar darah in between those short frames kan. But still, anyone can easily imagine yang dia ni isteri yg teruk.

Sendawg replied at 17-10-2024 11:40 AM
Either way nampak Ngai ni teruk (as if it's not obvious enough already). Kalu betul period, then t ...

"Dunno lah maybe dia betul2 puasa but terkeluar darah in between those short frames kan. But still, anyone can easily imagine yang dia ni isteri yg teruk."

Once upon a time,..
Ramai ahli keluarga HR berprangsaka baik
Namun sifat ini juga yang membuatkan wanita seperti ini sukar dilentur. Jika ditegur maka dikatanya orang lain bersifat pendengki.

kucingitam replied at 17-10-2024 11:27 AM
patut kau tag je pdrm ke, mahkamah kb ke.. bagitau drg menghina hakim sbb buat keputusan gitu..hah ...

U ckp pasal tag kan,aritu pasal mara yg kabel tu kan tololwers hentam kitaorg yg tak percaya tu. Siap ckp kaum kerabat odah la dengki la,ngaii bijak pandai la. Ai la banyak kena hentam kata ai busuk hati.
Ai copylink yg ada komen Asyraf tu ai reply haaa nak jawapan jangan tak bca pulak. Takde dah lepas tu org tag ai tpi tak tau la kalau hentam tpi tak tag. Ai pun malas nak jenguk terlalu bodoh Dan bangga tololwers ngan ngaii

KantoiLagi replied at 17-10-2024 11:51 AM
"Dunno lah maybe dia betul2 puasa but terkeluar darah in between those short frames kan. But still ...

Ye ke period ke alasan tak nak solat?
#donepitnoh