CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: Cari-Azza

Fazura Tanya Mana Lemang Sedap, Terus Trending Kalahkan Neelofa

eyansss replied at 28-4-2021 12:06 PM
lemang toki memang sedap betul...  kena dengan tekak aku n berbaloi beratur sejam lebih...  hahaha ...

Uishh craving ngandunt jgn buat pasal. Sampai nangis kat situ frustnya. Nasib ada rezeki. Iolls penah jugak beratur kat kedai keria femes Melaka tu. Turn org depan makcik tu kata habis. Muka aku kat situ mmg toya habis dah. Sekali acik tu panggil masa nak jalan. Dia bg sebungkus sedekah. Dia kata buat rasa. Sian bawak perut tu katanya. Tu reject punya sebab x cukup kriteria. Jadilah kan.hihihi

captainQUE replied at 28-4-2021 07:14 PM
Bukan susah pun, benda trending... semua dok rt lalu kat tl i kat Twitter... i Boleh membaca, i Ba ...

Baguih ler. Asal happy gitu.

miszsusy replied at 28-4-2021 03:52 PM
ooo...pernah jumpa...you ni geng ‘we were ..’ ke?
or Fazzy’s Husband Fan dolu dolu?

iols xde geng fans jadah semua. To me it's stupid je jd fans retis. Baiklah iols jd fan si dr amalina.

puanserama replied at 28-4-2021 03:15 PM
ayam la bodoh.. ada pulak itik. meh sini aku berak muka kau sikit bg pandai. jgn benak sgt

Itik la dok ikot bontot retis. Hehe

Kalau retis tak bertudung lain jual tudung sibuk sekor2 cakap penunggang agama. Time patzura jual tudung semua wangi. Puih sangat!

Double standard. Selevel je ngan neelopak.

Ha mulalah tu sekor2 ingat aku ni fan neelopak just becoz aku komen busuk kat patzura! Padahal yang aku highlight kedouble standard sikap korang!

Bosan sangat ngan mentaliti dan penaakulan mantik some of the forumers kat sini!

Lolalala replied at 28-4-2021 11:31 PM
Uishh craving ngandunt jgn buat pasal. Sampai nangis kat situ frustnya. Nasib ada rezeki. Iolls pe ...

craving is real tau...  kes aku ni, aku taktau langsung aku mengandung...  first craving, ayam goreng spicy mcd...  masa tu ayam tu baru sangat2 keluar n iklan dia kan orang makan siap krupkrap ssshhh sshhh kepedasan...  aku rasa tempting sangat...  aku suruh laki aku pi beli...  biasanya, kalau apa aku nak takde or dah habis, aku suruh je dia pi beli lain...  tapi kali ni bila dia call, aku boleh angin n cakap : satu je ke mcd wujud kat tempat kita ni???  gigih laki aku cari dalam kesentapan sebab aku marah dia n nasib jumpa...  pastu aku pi makan dalam bilik sebab taknak share dengan dia...  hahaha...  kedua lemang toki...  aku siap merajuk nak pegi sendiri berdua ngan anak sebab laki aku malas nak bangun pagi (malam semalam dia ada event) dan bila dah dapat dedua ni, aku rasa sangat2 lengkap...  sebulan lepas tu baru tau preggy...  hahaha...  so, sentap laki aku terus hilang...

alhamdulillah acik tu bagi gak kat ko kan...  sebab dia tau mengidam preggy takleh bawak bincang kadang2...  bila tak dapat tu, sedih dia taktau nak describe camne...

Follow Us
LadyCarefree replied at 28-4-2021 07:24 AM
Karatz mekjurah memang over. Looks like they all yg xleh tngok lopak in da news xkisahlah sbb apa. ...

Betul tu. Tgk jelah kat forum ni pantang ade thread Lofa laju je karatz2 bodoh missfake masuk komen. Konon bosan asyik thread lofa je tp masuk gak kan..pastu mulalah komen memuja muji si missfake tu, compare itu ini. Berapa bnyk thread Lofa kat forum ni penuh karatss si fakebimbo menghina Lofa dan memuja missfake. Kerja asyik nak menumpang je...karats n retis sama. Hehe.
Pastu tak tahu malu nak kata Lofa yg busuk hati tak leh tgk missfake ade news. Ni ape?? Lofa yg ade isu pastu karats missfake dgn tak malunya trending kan nama missfake konon nak turunkan ego lofa. Aarghh bodoh..cakap jelah nak tumpang populariti, lagi satu nak bagi tudung missfake yg selama ni tak pernah laku tu, laku....lah sangat. Sebab ni lah baru ramai tahu missfake yg bertudung SEBULAN je tu nak keluarkan tudung baru. Kalau tak haramm org nk ambik tahu psl produk missfake. Jadi missfake dan karats nya boleh lah ucap TQ kat Lofa krn mndapat hasil dgn MENUMPANG populariti Lofa.

tulip-rain replied at 29-4-2021 07:57 AM
Betul tu. Tgk jelah kat forum ni pantang ade thread Lofa laju je karatz2 bodoh missfake masuk kome ...

Sakit hati sangat ni. Jangan marah tau, bulan puasa. Alhamdulillah, dpt juga beli tudung Faz semlm. Mmg I tunggu tudung Faz ni bukan sbb trending tapi  tudung Faz ni, simple, cantik dan kemas. Yang penting, harganya sangat2 berpatutan. Syukur sangat, Faz keluarkan tudung seperti ini. Cakap baik- baik. Semoga yg baik-baik jjuga untuk kita. Selamat berpuasa.

jualbukus replied at 29-4-2021 12:00 AM
Kalau retis tak bertudung lain jual tudung sibuk sekor2 cakap penunggang agama. Time patzura jual tu ...

Setuju..sheols pun penunggang agama jugak..dedua menunggang..sorang penunggang version lite2 n pakai tudung sebulan je..sorang lagi tu next level menunggang sampai kisah cinta pun diislamikkan..

Buta apa kalau ada yg masih nk backing..dah benak dua2 side..lobenak and fazbenak

Themilo replied at 28-4-2021 07:36 AM
mengandungi taik. dari perut naik ke otak, semua taik je.

Kahkahkah. Gelak besar baca ayat ko ni.

Betul tu. Tgk jelah kat forum ni pantang ade thread Lofa laju je karatz2 bodoh missfake masuk kome ...

uish marah betul benaks... kesian idolat kena maki dengan netizen kat twitter fb foromm rasain lo kahkahkahkahkahkahkah kesian benaks ketap2 gigi nahan geram tengok idolat kena maki bertubi2 dengan netizen tanpa belas kasihan

MentariSenja replied at 28-4-2021 04:42 PM
To be honest kaka, meols kesian ke fattzura dan fatima. Jadi mangsa dendam tak pasal2 nanti sebab  ...

Uols kesian kat fattah dan fatima dah lah. Tak payah dikesian si missfake tu. Dia suka je mcm ni. Sebab tak pasal2 nama dia trending, ramai orang tahu dia nk kluarkan tudung baru...jadi missfake happy je tu dijadikan kambing hitam pun. Nanti missfake jumpa Lofa boleh ckp "thank you darling"..hehehe

Hahahahaha ada orang panas tudung fazura laku keras orang beli online bukan guna agen.

Btw siapa jahnpd untuk faz jatuhkan?..MO jahnpdfake sudah tidak releven dia buat marketing orang lain yang dapat nama.padan muka

Nah aku throwback untuk kau.sedar diri sikit

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

Hahaaha aku gelak lagi katanya orang tak tahu dan tak pernah laku tudung fazura dan banngga katanya idola dia bagi limelight seriusly benak memang tak pernah keluar dengan fakta tepat

Nah untuk kau ya puasa2 ni banyak2 lah kata baik2 nanti cash lagi terciduk kau

Tak pernah laku ya.hmmmmm

Forum pun ada thread

News pun cover

Tahun bila tu

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

LadyCarefree replied at 28-4-2021 11:55 PM
iols xde geng fans jadah semua. To me it's stupid je jd fans retis. Baiklah iols jd fan si dr amal ...

Eh Lady, iols sangat sangat yakin yg uols ni fan Lofa. Walau uols sungguh2 menafikannya dan uols cakap uols ni neutral semua retis uols bash..tapi iols yakin uols fan Lofa.
..iols cakap mcm ni bukan sebab uols suka kecam missfake dan fans bimbonya tapi
sebab sangat susah nak nampak uols kutuk Lofa. Dari macam2 thread/isu lofa kat forum ni, mmg jarang nampak uols kutuk dia. Kutuk fans dia adalah sikit.
Takpelah kalau uols taknak mengaku sekarang. Takpe iols tunggu. Mungkin nanti bila lofa dah disayangi balik warga forum spt dulu baru uols mengaku. It's okay.
Kita kena bersabar dgn ape yg terjadi kat Lofa buat masa sekarang. Keadaan pasti akan berubah satu hari nanti.

tulip-rain replied at 29-4-2021 09:01 AM
Uols kesian kat fattah dan fatima dah lah. Tak payah dikesian si missfake tu. Dia suka je mcm ni.  ...

Aunty acid sabo bebanyak.. Lopak punyer kontroversi bodoh n cheap marketing dlm tahun ni jer,  dah menyebabkan tealive,  Bata,  Daging rimau menangis org lain laku keras... Dah dia buat benda bodoh waktu faz nak launch tudung,  so sape yg bangang... Hahaha... Sian aunty.. Kesian lopak dimaki teruk hasil kontroversi sendiri.. Sama mcm lobenak la waktu lopak Google gambo Burger xnak share sendiri pun rasa dia perli org,  bila bagi statement acah2 nak tolong reramai share,  skali kantoi jugak menipu time salah.. Hihihi

Edited by Addrianna at 29-4-2021 10:09 AM
Tudungpink replied at 29-4-2021 09:53 AM
Aunty acid sabo bebanyak.. Lopak punyer kontroversi bodoh n cheap marketing dlm tahun ni jer,  dah ...

Pink kita sabar katanya kita tunggu jahnpd disayangi balik.pandai pulak dia cakap sabar masa mengutuk teruk dulu dan kini dia tak terfikir pulak.
Sabar disayang balik alahai dulu jahnpd sngat disayangi diforum ig,fb mendonia apa saja salah semua tak nampak tapi tak reti untuk bersyukur.

Tapi Allah itu maha adil bila asyik menipu,menganiaya orang.guna cybertrooper menghentam orang,permainkan agama untuk kelangsungan bisnis berniqap berpurdah pun sekali pun Allah akan tunjuk satu persatu.

Kifarah is real
Jangan main2 doa orang2 yang teraniya cepat dan lambat saja

cikanggun replied at 28-4-2021 12:58 PM
Bagus lg family sharnaaz kakak doktor..lg sorg keja apa dah? At least professional career. Ni apo? ...

double degree jah di taylor uni apa khabar?sudah habis ka atau halfway seperti PUriz jua?

Addrianna replied at 29-4-2021 09:18 AM
Hahaaha aku gelak lagi katanya orang tak tahu dan tak pernah laku tudung fazura dan banngga katanya  ...

"Tahun bila tu?"- tanya adriana enam jahanam.
Jawabnya, : tahun 2018.
Lepas dah kahwin dgn fattah. Baru lah merasa produk laku, peminat serbu. Dulu sebelum kawen ade??
Jgn harappp...tak merasa missfake nak kata produk dia laku licin sold out.
Dan masa 2018 pun aura Lofattah masih berbisa dan diperkatakan. Jadi kesimpulannya still MENUMPANG gak kan. Menumpang nama fattah.
Nak harap dia sorang masa belum kawen dgn fattah, mmg takdelah nak laku. Nak fefeling businesswomam berjaya pun tak boleh. Asyik kena kutuk maki hamun je serata alam. Lagi satu butik asal sblm ditukar nama tu pun sape lah yg bagi agaknya ye???
Jadilah kan hasil ngekor sana sini senang diusung, murahan...dapatlah butik satu.
Skrg lah konon dah berubah katanya ke arah kebaikan
Berubah lah sangat. Padahal perangai buruk tu ade je lagi tapi tersembunyi. Cover baik punya. Eh missfake dah tayang fatima ke belum hari ni uols?? Tengah2 org bg attention kat sheols ni kan, bolehlah tayang acah2 ibu mithali pulak. Aduii MENUMPANG fatima pulak ye.

Addrianna replied at 29-4-2021 10:04 AM
Pink kita sabar katanya kita tunggu jahnpd disayangi balik.pandai pulak dia cakap sabar masa mengu ...

2017 waktu paling teruk nak tgk mulut2 n bahasa lobenak kat iG,  forum,  fb memaki,  menghina si fattzura ni.. Mcm2 bahasa keluar dasat2 waktu tu.. Waktu tu korang xnak cakap ape???  Sekarang baru nak cakap pasal sabar.... Family si lofake tu menghina,  makcik2 sedara mencarut,  lobenak punyer bahasa x masuk akal la,  di mandulkan org tu,  didayuskan,  dibaculkan si laki nya... And now benda tu mcm berbalik... Dulu2 punyer perangai hazab x nak cakap ape2 ker Aunty... Sekarang baru nak sabar... Kontroversi lofake ni dia cipta sendiri,  Family dia cipta sendiri,  so org lain kene tempias benda biasa sebab org menyampah ngan dia n marketing bodoh dia.. Kalau tgk kat fb tu india pun ada perli2 dia.. Lelaki pulak tu...
Aku fans fazura pun waktu fazura nyanyi aku komen jugak x suke,  idakla semua benda nak support pun... Tp lobenak ni diorg spesis lain,  sokong membabi buta tp diri sendiri pun marhaen terkesan dengan perbuatan lopak.. Hmmm