CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: maxim

Nora Danish manja

Close [Copy link]
laaa..mummy dukung qal rupanya...

ira_229 posted on 3-1-2014 10:51 AM
klu nak tau anak istimewa autism sebenarnya cantik n hensem..sebab salah seorang my nephew adalah  ...

betul.. anak kawan aku ada. comel cute sgt tapi suka menyendiri, main sorang2..pastu dia speaking tau, ada slang lagi...
autisme tak sama ngan donw syndrome..

p/s: aku suka muka ned sebb nampak bersih n 'berseri' kalau nak banding ngan sorg lagi.. muka gelap, tak de seri' walaupun maknya berseri seri...  
mesti parents dia redha je dpt anak perangai mcm tu...

cepheid posted on 3-1-2014 10:44 AM
Ala kan dlm magazine dulu-dulu yg interview PS tanya Rayqal Ps siap kata diaorang (PS dan TS) seda ...

Of course atok n nenek sayang sangat pada cucu tambahan lagi cucu pertama...., tengok mcmana emak kita jaga anak2 kita jer sebagai contoh...., tak boleh kita nak marah anak2 kita depan mereka kita pulak yg kna marah hehe

alolooooo..comelnya dak gemok dan dak kurus neh..

Kalah kak mi

Follow Us
Terkedu aku membaca post Nora itu. Tabah nya dia kalau setengah perempuan dah dpt penyakit meroyan dah.

Kesimpulannya;-

A) Jejai ni dulu ada kejalangan jugak. Mengatal dgn tine garit sampai bini dan anak yg baru lahir pun dia tak jenguk.

B) Kalau Nora follow IG isteri kpd bapa Payung, maka Nora tentu baca juga komen komen hinaan by anak ling supporter semasa bideo anak Nerd tergolek.

C) I suka Nora guna gantinama "isteri kpd ayahnya" jelas dan nyata tiada rasa hormat dah kpd attention .... (sila isi temoat kosong. Start dgn huruf W) keturunan ling itu. Yeah Nora

D) Si Ling upload gambar utk bemegah kunun "lihat lah Nora anak engkau pun sayang aku" sudahnya aib suami sendiri terbuka.

E). Adakah nanti PA akan dikambing hitam kan lagi?adakah gambar itu akan didelete kerana "Komen-komen tersebut tidak menyakitkan hati saya, sebalik- nya menyakitkan hati pihak di sebelah sana. Orang tidak kutuk saya tetapi kutuk dia. Bagaimanapun, saya sudah buang video berkenaan daripada Instagram saya".

F) Again. Sungguh busuk perangai jejai anak sendiri lahir kedunia tanpa ada rasa syukur dan gembira. Entah siapalah yang azankan Payung tu dulu. hish!!  Sanggup tu tak tengok muka anak yang baru lahir semata mata tegilakan tine garit!

Satu hari nanti Payung akan tau juga sebab sebab parents dia bercerai. Kawan kawan sure ckp punya. Tak banyak sedikit tentu ada rasa terkilan dgn bapa sendiri.

DARSITA posted on 3-1-2014 09:33 AM
uolls kata aii suka menempel/menepek so aii menempel lah salah ke? aii tak beli rumah lagi tau men ...

kan mmg iols suka menempek nempek dgn ps so what

tp muka ND dlm kolam tuh nmpk bersih x makeup

amansihat posted on 2-1-2014 06:39 PM
i rasa semua foruumer kat sini ok je.nak kutuk n mengata sikit-sikit.but jangan lebih lebih sampai p ...

Amansihat your post ni buat akak terus tengok youtube cari lakunan sibadang. Kisah mertua tak suka bini anak. tang suara tu mmg rasa eh awat pelik nar bunyinya. Badan tak yah lah ckp cantik sikit dari tong drum. Tak ada cutting tu pasal memenuhi ruang kaca tv anda.

Sian dia try sedaya upaya nak kurus sampai sanggup bagi anak susu lembu tapi apakan daya DNA ling nya kuat. Sabor jer lah penuntun penuntun di rumah.

DARSITA posted on 3-1-2014 01:59 PM
Amansihat your post ni buat akak terus tengok youtube cari lakunan sibadang. Kisah mertua tak su ...

si badang? cite ape tue?? ade ke cite badang si nora berlakon??

mixed posted on 2-1-2014 09:58 PM
kan mmg iols suka menempek nempek dgn ps so what

tp muka ND dlm kolam tuh nmpk bers ...

Muka bersih sbb dalaman (hati bersih) dia tak ada simpan dendam kesumat. Suka bermaaf maafan dan tak angkat port akan hal orang lain. Orang lain jer menyibuk jaga tepi kain Nora. kain sendiri koyak rabak busuk masam tak kisah pulak ..

fizamn posted on 2-1-2014 10:07 PM
si badang? cite ape tue?? ade ke cite badang si nora berlakon??

Bukan lakuan Nora lakunan isteri kpd ayah Payung. Yang mertua dia tu Fauziah Nawi.

Amansihat your post ni buat akak terus tengok youtube cari lakunan sibadang. Kisah mertua tak su ...

lembu punya susu pesah dpt nama..

kak DAR dia tuh sorang yg ibu mithali yg pentingkan anak bkn cam ND bak kata karat dia tuh!!
dlm pentingkan anak & somi tp jadual penuh tok tahun ni.

pentinglah sangattttttt cer duduk rmh jaga laki jaga maruah
bak kata karat yg suka ND duduk rmh jaga rayqal sajok.
tp idola depa x pa nk berkarier lagi walopn dh dpt laki yg di chenta
alasan kena sara adik badik & mak anak mithali plak

DARSITA posted on 3-1-2014 01:52 PM
Terkedu aku membaca post Nora itu. Tabah nya dia kalau setengah perempuan dah dpt penyakit meroyan d ...

abih la ko jejai...bila rayqal besar nnt mesti rayqal akan mengetahui sape ko sebenarnya dan apa yg ko telah lakukan masa mummy dia mengandungkan dan melahirkan dia..masa kecik2 camni mmg la dia x tahu apa2...

gambo neh mcm adik dan kakak je...

mixed posted on 2-1-2014 10:13 PM
kak DAR dia tuh sorang yg ibu mithali yg pentingkan anak bkn cam ND bak kata karat dia tuh!!
dlm  ...

mithali? mitali ropia adalah.

Tadi dlm cerita yg akak tengok di Youtube ada part dia ckp macam ni" sebelum kawin aku dah berkeja tak kan aku nak berhenti!" ... hhahaha agaknya macam tu lah dia ckp kat ayah si payung.

**credit to makcik rehan for mitali ropia linggo.

jalan berpimpin tangan tu..caya la budak berdua neh..so cute

comel la mereka bertiga neh..

wowww...