CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: maricruzestrada

DD TAK BAWAK ANAK JUMPA NENEK LAGI

eriminuri posted on 19-6-2014 10:56 AM
Yg terlanjur tu mmg iols rasa betul. Kwn iols ckp ada this one company nk hire dd jadi spokesperso ...

Patutla anak luar biase kebesaran nye mengikut umur..matang lebih dari usia..

Dulu i ingat fk tak suka mertua dia. Rupa2nya dd yang tak mahu jumpa mak dia. Walhal b4 married, dia sgt close ngan maknya. Atau pun fk yg ... cam tak logik kan kalau dd tak nak jmpa dan tak teruja nak tunjuk muhammad kat mak dia. ;)

Blues posted on 19-6-2014 07:34 AM
Dulu i ingat fk tak suka mertua dia. Rupa2nya dd yang tak mahu jumpa mak dia. Walhal b4 married, dia ...

Ada kemungkinan anak perempuan tu sendiri yang tak nak jumpa sebab time termengandung mak yg tengah marah ada terlanjur ckp "anak dot dot dot" .

Tak apa kita tunggu jer lah benda benda ni cepat dan lambat jer. DD dah jadi emak ..satu hari nanti dia akan merasa apa yang emak dia rasa.

ND pegang tangan laki ko, ko dah meroyan...ko buang mak ko mcm takde hal je...buat elok sikit la pangai DD woiii

tanda-tanda anak derhaka...ini lah die,,,semoga diri kite dijauhkan la daripada bende2 cmni..salam jumaat...

Hal2 kuarga x yah lah canang kat media

Follow Us
takda kena mengena dengan tajuk...cuma aku nak cakap pasal insta anak dia muhammad nie je....
kebodohan laki bini pemutar skru ni....ya ampun... amatlah mulot longkang penipu.
kelakar aku tengok ada segmen gosip apetah aku tak ingat...
wartawan tanya  sape yang create ig anak dia. kecik2 lagi dah ada ig...heybat. kata tak maw publish anak. tup2 ada ig sendiri plak...
dua eko ni melenting. dimulai dengan mak dia yang bernama diana danielle. dia melenting, dia kata bukan dia yang pos gambar2 kat ig tue. dia takkan buat macam tue.  itu semua kerja2 peminat2 dia. dia pun tak kenal admin. dia ngan laki dia mati2 tak mengaku.
eh betina...hellloooooo......kalau peminat yang pos, mestilah gambar2 tue style paparazi i mean curi2 snap  or gambar2 yang kopipes dari ig dd or parit. tapi ni gambar2 yang fresh, personal collection. siap posing gitewwww......
kemon la dd... kami tak bodo macam ko. owh lupa. maybe kau pandai sangat sbb belajar kat universiti nottinghammm semenyih.

seburuk mana pun anak..tetap xleh mengatasi kasih seorg ibu. tak payah nk bersedia2 sgt.

famri7 posted on 18-6-2014 05:58 PM
Dasar betina pprt .kalo mak kau xkemut separuh mati time melahirin kau xkan adanya ko di dunia...tap ...

oit kalo mak die kemut time melahirkan aku rase xkeluar kot dd..haha!konsep push..pushhh..pusshhh..sekali napas nokss.

skymania posted on 18-6-2014 09:38 PM
muhammad farid kamil nama anak die... gbungan nama bbapak skali..

bin apa aku tak sure.. sbb de ...

nak speku..klu btul anak x sah taraf maka x leh di bin kan dengan nama bapa atau abdullah. jadi..nak playsafe maka di letakkn nama ank itu muhammad farid kamil.sekali dgn nama bpa. erk

Myrara posted on 20-6-2014 04:54 PM
oit kalo mak die kemut time melahirkan aku rase xkeluar kot dd..haha!konsep push..pushhh..pusshhh. ...

Maafin gua sis.Saya nggak pernah membiak.

famri7 posted on 20-6-2014 05:12 PM
Maafin gua sis.Saya nggak pernah membiak.

Xpe2.nnti bila da sampai masa membiak sruh istri kemut ya?haha.lols

Myrara posted on 20-6-2014 05:06 PM
nak speku..klu btul anak x sah taraf maka x leh di bin kan dengan nama bapa atau abdullah. jadi..n ...

anak boleh di bin kan nama bapak kalau mak pak menikah dlm masa beberapa bulan usia kandungan tu...

akuMNdia posted on 20-6-2014 05:23 PM
anak boleh di bin kan nama bapak kalau mak pak menikah dlm masa beberapa bulan usia kandungan tu.. ...

Prosedur jabatan pendaftaran kah?

maricruzestrada posted on 20-6-2014 04:38 PM
takda kena mengena dengan tajuk...cuma aku nak cakap pasal insta anak dia muhammad nie je....
kebo ...

Bahaya ooo suke menipu nie..lame2 jadi habit..pastu susah. Nak kikis dari tabiat suke menipu ni..lame2 org xpecaya..nasib muke ko cantik dD..kalau tak ke hujung dunia la ko..

cayang busuk lbey dari ibu kandong..
Dasar Tanggang moden

Jgn jd anak derhaka...n the husband jgn jadikan isteri anda anak yg derhaka...

Nham22 posted on 20-6-2014 05:54 PM
Bahaya ooo suke menipu nie..lame2 jadi habit..pastu susah. Nak kikis dari tabiat suke menipu ni..l ...

memang penipu pun
dari bunting pelamin ke date bersalin
balik ke mesia anak macam 1 tahun umur...

Sebenarnya apa cerita yg berlaku antara DD, mak dia & Farid? Sampai putus silaturahim antara mak & anak. Time nikah aku tgk ok je mak dia ada sama

maricruzestrada posted on 20-6-2014 04:38 PM
kebo ...

Ye ek.apa ig anak sheols?
nk skodeng