CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: kroit92

SAKA - KISAH KROIT92

Reply #160 GRINDSAKHTANIC's post

over Naruto..

Reply #160 GRINDSAKHTANIC's post

tul tu
memang tu le tujuan ada saka tu
leh suruh buat keje

panjang sangat cite ko tue....tapi leh laa sambil boring2 nie kan.... ko ade saka ke kroit??

Reply #163 kailaw's post

hish! aku mana ader saka.. ko??

letih betul baca cerita saka ni... panjang bebenor ceritanyeeee..

aku ada saka....tapi saka aku tak bes........semut merah....bila felix af3 nyanyi lagu "semut merah"...saka aku terase sambil marah marah,"takde lagu dangdut lain ker nak nyanyi selain semut merah??nyanyilah sms ker.......aku bukan cinta biasa ker..."

Follow Us

kalu ada saka nipun sronok juga . . . kira macam hebatlah sikit .. bleh suruh dia buat apa-apa je

Reply #168 ianho's post

ngko..

mende2 camni jangan dimintak2 ler.. bahaya weih.. maunya dapat yang kureng.. naya jek keturunan ko..

Aku nih lagi ler.....ari 2 aku g umah sorang kakak ni (dia bleh ubat orang, abg ipar asben aku yang introduce) aku pun cita arr yang aku ni kekadang sakit bahu n tangan kiri (rasa lenguh2 n berat sangat). So, bila dia check dia kata aku ni mcm ada saka dan di suruh aku check ngan mak aku kalau keturunan ada membela....memangla ada dan pernah dibela oleh arwah nek dan atuk aku.....tapi dah buang pun sbb mereka dah takde (bertahun-bertahun dah)....

Dia kata benda 2 nak masuk le dlm badan aku, tapi bdn aku tak trima dan sbb 2 aku sakit. Aku plak takdele simptom2 lebam badan, nampak atau mimpi ke .......so far takde le.....kakak 2 kata kalau nak buang boleh.....

Soalannya......bolehke saka yg telah dibuang datang balik ke anak cucu....ataupun saka keturunan lain yg dtg kat haku....ermmmmmmmmmmm

Skrg ni aku buat biasa, tapi dlm hati cuak gak....yela kalau benda 2 muncul......

Reply #170 curly's post

haku rasa ar... tu saka menumpang..

rasa2 ar..

hu....rasanya.....masin....ekekeke...gurau jer...jangan marah yer mod...

mod tak marah.. tuan rumah marah..

Reply #170 curly's post

haku pon penah rasa apa yg ko rasa....secara tetiba bdn sakit walaupon haku tak wat kije berat2....

adakah haku dikategorikan org yg simpan saka gaks?

Originally posted by rourouleya at 29-10-2007 10:49 PM
haku pon penah rasa apa yg ko rasa....secara tetiba bdn sakit walaupon haku tak wat kije berat2....

adakah haku dikategorikan org yg simpan saka gaks?

aku rasa ko bukan simpan saka...mungkin ko kene osteoporosis....

Reply #175 GRINDSAKHTANIC's post

esteoporosis tu sakit tulang blakang daaaa.......

haku lenguh tangan tahap melampau.... tapi sakit sehari jer, pastu keesokkan harinya  xrasa pape......

kalo rasa2 sakit 2 g arrr beberapa tpt manalah tau kalau ada orang bijak pandai boleh tgk-tgkkan....... According to my priend, macam keturunan dia dijaga oleh saka tok dia cpai sekarang......tak taulah apa perjanjiannye.....

Apapun aku tak refer lagi arr kat kakak tu cuma maybe nak jumpa ustaz plak.....yela (kalau ada saka ni according 2 kakak 2 mcm mcm boleh jadi kat kita cthnya asyik mengantuk ataupun hot tampered dan etc)

Dulu masa solat 2 susah skit nak kusyuk, skrang ni lepas minum air penawar rasa okla plak.....memang lain..... Yela badan2 kalau sakit2 pun jenuh jugak.....kalau betullah benda 2 ada dan boleh diubat (why not).....

Doktor pun doktor jugaklah.....mcm kes sepupu aku (pompuan- tingkatan 1- tetiba lumpuh masa kat asrama) antar spital rm15,000 kos dia....doktor ckap tak tau sakit ape, yet bwk g b'ubat cara kampong - alhamdullillah dah boleh b'jalan, cuma tempang skit arrr cpai skrang .....

kalau kita rasa diri kita memang semacam.....hanya kita jelah yang tau dan berusahalah untuk kebaikan diri kita sendiri...... Jangan buat donno nanti diri sendiri gak yang susah...... (cewah tak malu nak nasihatkan org....heheheheheh )

According to kakak yang aku jumpe ari 2, dia kata yang orang yang dihampiri/yangada saka ni kadang2 akan mengantuk atau hot tempered.....kalau ada yang terlebih mengantuk atau hot tempered 2 berhati-hatilah kerana anda mungkin di hampiri oleh saka.........(2 dia cakap arrrrrr, aku cpaikan jerk.........kalau salah mintak ampun)

According to kakak yang aku jumpe ari 2, dia kata yang orang yang dihampiri/yangada saka ni kadang2 akan mengantuk atau hot tempered.....kalau ada yang terlebih mengantuk atau hot tempered 2 berhati-hatilah kerana anda mungkin di hampiri oleh saka.........(2 dia cakap arrrrrr, aku cpaikan jerk.........kalau salah mintak ampun)

sorry terpost 2x masalah server......:@