CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Ascii

Shin Ha Kyun (Korean Actor)

Reply 78# sitihawa

muvie bru start pengambaran bln mac kan..nk release nya x taw bila..
waa lama la kita 'berpisah' ngn SHK nie...

hawa ko pon layan gak eh 1n2d??jom la jenguk umah 1n2d..leh sama2 meroyan kt sna w/pon sezen 1 da nk abes

Reply  sitihawa

muvie bru start pengambaran bln mac kan..nk release nya x taw bila..
w ...
makdik2301 Post at 20-2-2012 16:30

`tu la, nak tunggu projek baru shk ni tak tahu lah bila. teringin nak beli dvd movie dia yg lepas2. nanti nak try usha kat speedy kot2 ada,
saya mmg suka tgk 2D1N tu, sebab kelakar giler, hahahahah. tapi sedih gak kadang. time dengan geng2 bangla, pakistan, . hukshuks.. naper lee hodong bersara? merajuk ke?
musim baru lee seungi, jiwon dah tak ada kan, depa nak kosentret nyanyian lak kan.

Reply 80# makdik2301

ye ker...xsmpai....sorry ler yea..xletak setem kot..terletak gmbr SHK plak...bestnye ko p korea...bulan 3 spring kan...
aku teringin nk tgk Harvest Villa ler,,,Lee Bu Yeong tu awek Ji Sung eh...ermmsmbil2 tgk wuri SHK..leh tgk heroin tu sekali....

Post Last Edit by nzhass79 at 22-2-2012 13:02

Reply 82# sitihawa

ntahla ku stakat nie mmg x leh nk terima ag SHK yg lama2 2..2 yg x bape sgt nk melayan cite dia yg lepas2...sbb terikut2 ngn imej dr.lee kann..mungkin akn layan muvie dia yg terbaru kot...nak2 plak ngn shi min ah 2..fuhh...

Reply  sitihawa

ntahla ku stakat nie mmg x leh nk terima ag SHK yg lama2 2..2 yg x bape sgt nk m ...
makdik2301 Post at 20-2-2012 16:49

hahahah aku tak kisah sgt imej dia yg dolu2 nun, cuma lagi suka sekarang lah kan dlm drama brain. dalan movie thirst ke apa yg shk berlakun cam 18sx tuh, aku ada terjumpa gambo dia sensor . pempuan tu cam bogel, nampak dada u? haaaaaaaa, shk rambut hijau , hahaha... nak tepek kat sini pun tak sampai hati, takut kata lucah lak. heheheheh....

ooooooooooooo ya ke? tapi geng2 tu mmg kelakar giler. gurau2 gelak sampai terbaring2. hahahaha

Reply 85# sitihawa

a ah le Hawa, yg tu aku cm xberapa suke sgt....eee...tu yg aku xnk terjebak tu....tp skang terjebak gak ngan mv2 dia..kecuali yg daring ni le..xnk aku tgk..sgup aku ulang2 brain....

Follow Us
Reply 86# sedona

kalau drama brain dgn harvest villa mmg selamat ditonton...kalau movie My Brother,the front line,save the green planet dgn welcome to dongmakgol je kot yg bleh tgk...sesungguhnya movie2 lain ada babak yg sgt2 teruk terutamanya no mercy for the rude..terpaksa forward masa tgk sebab otak ni masih nk kekalkan imej Dr Lee  

pompuan ngan dia dalam citer dia rambut ijau tu ex-gilfren betul dia... rasanya dah ada planning nak kawin kot masa tu tp putus jua.. sebab putus shk tak nak reveal.. tp aku tak suker sangat pompuan tu sebab tak comel. hehe
memang taste shk kot, dia tak nak cari isteri cantik. nak yang sedang2 jer...

Reply 87# miros46

tu le, aku nk tgk harvest villa ni...xsempat2...tgk brain sempat le plak..hehehe...aku nk tgk herion dia sekali tu..awek Ji Sung.....My Brother aku dh tgk....best....sedih pon ade gak....

Reply 88# haisanor

a ah ler...xlawa pon..aku tgk BTS citer tu..peh..boleh thn...xsanggup jugak nk tgk...nmpk sayang nyer SHK kat awek dia tu...tp aku xsuke dia..dia kawen ngan ex awek dia tu....aku lagi suka dia ngan JiHye....nk dibandingkan, Ji Hye ni mmg lg cantik le dr Boe Na ke apa nama pompuan tu....tp dlm citer tu, SHK xensem pon lagi dlm mv tu...hehehe...

pompuan ngan dia dalam citer dia rambut ijau tu ex-gilfren betul dia... rasanya dah ada planning nak ...
haisanor Post at 20-2-2012 23:43

oooooooooo ada gak terbaca dan ada pic mereka berdua kat dalam rumah masa salji2 gitu kan. kat dalam rumah brain sebelah nun ada gambor2 mereka berdua. sebab tu dalam star date hari tu kan, host tu kata, beberapa tahun dulu shk pernah kata tahun depan dia akan kawin. shk kan jawab, yup!! tapi semua yg dia planning hari tu tak menjadi. aku rasa dia maksudkan pasal planning dia nak kawin ngan ex dia tu lah kot.

Reply  haisanor

a ah ler...xlawa pon..aku tgk BTS citer tu..peh..boleh thn...xsanggup jugak nk t ...
sedona Post at 21-2-2012 08:20

dona, apa name ex awek shk tu?

dona, apa name ex awek shk tu?
sitihawa Post at 21-2-2012 08:33

Bae Doo-Na....tp xlawa le pmpuan nie....(aik, baru perasan...Se-DoNa)...huhuhuhu.....

Post Last Edit by sitihawa at 21-2-2012 08:51
Bae Doo-Na....tp xlawa le pmpuan nie....(aik, baru perasan...Se-DoNa)...huhuhuhu.....
sedona Post at 21-2-2012 08:38

oooo bae doo na , ekekek

ni kan?
time ni shk lovey dovey ngan dia ni lah kan..
depa berlakun sama2 time ni kan. ada g gambo depa yg dalam ruma salji nun
huhuhu....

Reply 91# sitihawa

a ah..betoller...tp lama2 dulu kan....tp dlm BTS tu..mak ai..awek dia ni betol2 tmpar SHK ni (katenyer xsengaja ke apa ntah)....pastu nk nangis sbb dia ckp SHK ni mesti sakit mase tu...eeeeeeee..geli geleman aku...(emo plak)

Reply 95# sitihawa

betoller ni....

Post Last Edit by sitihawa at 21-2-2012 09:01

haaaaaaaaaaa aku dah jumpa  

shin ha gyun- bae doo na (they dated a LONG time ago)- COUPLES THAT ARE NO LONGER TOGETHER

ex gf shk dalam kenangan, hahaha

mase ni sesuai le..SHK pon xensem sgt..huhuhuhu

weh korang, bae doo na gempak weh. aku jumpa, dia ni dulu2 mmg dapat byk awrd. terbaru dia nak berlkun filem hollywood? huwaaaaaa... apa perasaan shk kini erk? huhuhuk..

Bae Doo Na Akan Berlakon Dengan Tom Hanks, Halle Barry

SEOUL, 19 JULAI 2011: Pelakon handalan Korea Selatan, Bae Doo Na dikatakan bakal menjadi pelakon utama dalam sebuah filem Hollywood Lebih menarik lagi, pelakon berusia 32 tahun ini yang dikatakan pernah melakukan aksi panas menerusi sebuah filem produksi tempatan di negaranya itu bakal bergandingan dengan aktor dan aktres hebat dari Hollywood iaitu Tom Hanks dan Halle Barry.

Menerusi laporan media dari Korea Selatan, Bae Doo Na telah menghadiri sebuah pertemuan penting bersama produser terkenal dari Hollywood. Malah, pertemuan tersebut telah dilihat kerap kali berlaku dan ianya dipercayai untuk mengesahkan watak yan bakal dilakonkannya nanti.

Difahamkan, judul filem berkenaan adalah Cloud Atlas dan diterbitkan oleh adik beradik Wachowski. Sumber mengesahkan bahawa Tom Hanks dan Halle Berry turut bergandingan sebagai pelakon utama.

Menerusi filem ini juga, Bae Doo Na dikatakan bakal memegang watak sebagai Son Mi yang mana dia adalah manusia yang akan diklonkan, namun akhirnya berubah menjadi pemusnah klon. Filem ini digarap menerusi novel yang ditulis oleh penulis British iaitu David Mitchell pada 2004 dengan menggunakan tajuk yang sama.

Filem ini bakal memulakan penggambaran pada pertengahan September depan di Berlin dan bakal ditayangkan pada Oktober 2012.

Bae Doo Na mula mencipta nama pada 1999 menerusi drama terbitan KBS bertajuk School. Kemudian, dia terus menyinar menerusi filem Barking Dogs Never Bite, Take Care Of My Cats, The Host, I want To Keep Seeing You, Beating Heart dan Gloria.

Ketika ini, Bae Doo NA baru saja tamat menjalani penggambaran filem Korea bersama pelakon popular, Ha Ji Won.