VirginLady Publish time 27-2-2012 05:31 PM

Wedding Videographer area Pantai Timur

Hi salam semua..

boleh tak suggestkan saya videographer yang bagus2 dan berbaloi untuk dihire for my wedding nanti? dah dekat ni nak guna untuk bulan 5 nanti
puassss sudah saya mencari merata2, blogwalking-browsing-wedding fair, kebanyakkannya dari luar..sy tengah nak cust cost since photographers pun dah dari kl
at least x payah la bayar duit minyak tol and tempat tinggal lagi kalau memang asal kat terengganu..kelantan pun x apa kalau cun sy terima

letih dah sy carik, sudi2kanlah postkan link fb/blog/website derang skali eh, nak tengok sample and contact number
makaseh semua

*admin/momod,
ada bukak thread kat Terengganu/Kelantan tp banyak yg view je, info tarek..sedih masa dah suntuk ni
so kalo bley xyah delete dulu yang tu, ner tau ada yg reply karang..pastu tlg merge ek..tochey tochey!!

kitul Publish time 28-2-2012 05:00 AM

Hi salam semua..

boleh tak suggestkan saya videographer yang bagus2 dan berbaloi untuk dihire for ...
VirginLady Post at 27-2-2012 17:31 http://mforum.cari.com.my/images/common/back.gif

OoOOoo..lepas bulan mei nanti tak virgin lagi ;P

Ustaz Azhar Idrus tu fotografer tegar,
mungkin dia juga boleh videografer :lol:

setidak-tidak pon dia boleh menyampaikan ceramah :P

angketam Publish time 28-2-2012 08:53 AM

hehehee kalau ustad azhar jadi OPtentu meriah suasana ..
x der gambo pengantin .. semua gambar ostad jer..:lol:

cuba TT seru nama abambulat atau aduka_kencana mungkin dia boleh membantu..

kitul Publish time 28-2-2012 10:39 AM

tak pong abang lanung... kalu kene musim cuti sekolah, abang lanung balik cuti ganu ;P

VirginLady Publish time 28-2-2012 11:06 AM

ustaz azhar nikahkan saya lagi baik..lebih afdol

abam bulat and aduka kencana..bley pm sy?

bulat Publish time 28-2-2012 01:18 PM

Reply 5# VirginLady

aiseh...sori la ye, sbb saya tak ada maklumat ttg videographer nih, mungkin yg lain boleh tolong kot

VirginLady Publish time 29-2-2012 11:27 AM

aduhaiii..

angketam Publish time 29-2-2012 11:31 AM

Reply 7# VirginLady

cuba ko PM si aduka kencana tu...
Pages: [1]
View full version: Wedding Videographer area Pantai Timur