JiEunTak Publish time 1-2-2022 04:45 PM

mmg btoi healing drama...
as anak tunggal, and someone who grew up alone, aku leh rasa apa yang yeon su rasa, when she felt that she was alone.
ye, benda ni bleh buat kita jadi low self esteem, jd org yg nampak strong gilerrr outside, tapi inside nya rapuhhh sangat...
tapi yg positive nyaa aku rasa lah, jadi someone yg cekap, independent dan boleh di harap....
di hujung episode baru sedar aku ni mcm yeon su, minusss part kna tanggung hutang famili and hidup dgn halmoni saja :)

apa2 pun...tamat dah OBS...
lagi best kalau ending tu masa derang cakap dah kawen teruss ada budak lari2 and duduk di pangkuan derang :)
bak cadangan woo shik (tgk BTS)

harap2 ada lagi gabungan da mi and woo shik nih, together they make a cute couple sangat...
da mi pun ada ckp dia nak kerja sama ngan woo shik lagi kan...

mbhcsf Publish time 1-2-2022 07:36 PM

xyla73 replied at 28-1-2022 06:17 PM
Interesting read…pelukis sebenar di sebalik lukisan Choi Ung…
https://www.preview.ph/culture/our-b ...

Niceee....wow , Thiboud wow , what a unique name for a French guy ...cool...
he is based in London though...

https://www.thibaudherem.com/

miss_curious Publish time 3-2-2022 12:22 PM

Baru complete tengok drama ni.
Memang suka drama jenis slice of life macam ni.. Tak membebankan kepala..

Back stories main characters semuanya menyedihkan, moving in a good way..
Tapi terkejut pula rupanya during present days, diorang ni semua umur 29tahun rupanya..
Tak tahu la achievements yeon soo jadi PR expert, choi ung successful painter, Ji Ung jadi PD nim tu kira realistic ke tidak.. Sebab meolls umur 29 pun hidup sedih stagnant je:lol:
Nama pun drama kan, tiber meolls tak sedar diri ;P

DyBBora2 Publish time 8-3-2022 09:52 AM

weekend kemarin baru abis layan obs ni...suka suka suka sbb ala2 lovestruck in the city. i suka ada monolog/self narration tu..xde la kt penonton ni berteka teki bagai apa yg theyols rasa...mcm yumi cell jugak.

selalu melodrama je buat style gitu tp yg ni buka melo..so, overall best cuma kesian kat ji ung tu je
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 [8]
View full version: [SBS/Netflix 2021] OUR BELOVED SUMMER - Choi Woo Sik, Kim Da Mi