True-X Publish time 11-6-2008 11:48 AM

:loveliness: :loveliness: :loveliness: :loveliness: :loveliness: :loveliness: :loveliness:

True-X Publish time 11-6-2008 12:04 PM

sangkut.........................................................

True-X Publish time 11-6-2008 12:05 PM

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sexyzangel Publish time 11-6-2008 05:23 PM

Reply #1 True-X's post

KNP tetiba ko tfikir camnih ek...???? :loveliness:

True-X Publish time 11-6-2008 07:31 PM

Reply #284 sexyzangel's post

saje je.. sbb aku penah kapel ngan lelaki klate.... time aku kapel dulu...kengkawan aku terdiam tak berani kutuk... hahahaha ;P

True-X Publish time 11-6-2008 07:33 PM

kapel klate penah.. ganu penah... org luar tak penah lagi..:$ ..

ader abang polis tahan aku nak bg saman..sbb aku wat illegal u turn kat klana jaya... last last bg surat amaran je... kununnyer.. sejam kemudian tepon aku.... tanye aku dah balik umah ke blum.. hahahaha polis tuh org klate...... dia try cakap luar.. tp leh detect lahh slang klate dia....;P

cik_audi Publish time 11-6-2008 09:52 PM

aku pun slalu dgr bende2 yg negatif je pd kelantan.. x kisah la dr segi org2nya, negeri, mknn, bahasa n etc... tp bila dh g kelate sdiri n bgaul dgn org2nya... br aku sedar yg perception aku tu kebanyakannya salah... hehe x kenal maka x cinta..... ;P bf aku ore kelate... ok je.. ekekeke

bby2124 Publish time 12-6-2008 09:56 AM

opis aku semua budak kelantan sebab bos nak budak kelantan, x suka melawan dan jaga solat. okla.....mmg baik2. kebetulan bos aku mmg jenis memilih. yg aku tengok depa nie pun x suka org luar dr kelantan.

koko2 Publish time 12-6-2008 10:13 AM

Late huby aku dulu sokmo deal bizz dgn org klate...mostly pak2 aji plak tu
Kira trust abes laa...sampai bagi deposit bizz ribu-riban...siap bagi pakai keta free lagik..

selalu la on-off klantan ni...
tapi aku tetap cuak dgn org klantan ni..mulot jer manis...ati lom tentu...

kalo dgr jer asal klantan...mmg aku pandang seblah mata jer..:I
tup2 dpt pulak jodoh dgn org klantan..;P terkesima haku...dan la aku muntah ijo jap..:I

tapi...haku dah confrant dgn huby aku awai2....
No balik klantan for good after retire....dan dia stujuk..dan dia bukan la klantan ortodoks..:lol:

Tapi..part bizz minded tu aku stujuk..koz huby aku yg ni pun cekap jer otak dia buat bizz..
Dan yg plg aku suka ialah...aku tak payah masak koz makan kedai jer kekdahnya...;P
(sbb utama haku acept dia jadik laki..;P ;P )
Laki aku tokey restoran...habeh dia impot mat2 patani mai keja kat restoran dia..

Haby aku dgn aku ckp slang utara...faseh u...(jgn ngengada nak kecek klate):@
Faseh bahasa arab...

tang imej tu...mmg la agak serabai sket..;P
tapi pedulik hapa aku..asalkan poket dia tak barai aku dah cukup ok..:lol:

elun Publish time 12-6-2008 10:28 AM

sebut sal laki kelantan je mst yg -ve2 tp bg aku same je.. sume tu t'pulang kat individu masing2..
perangai owg xkire kelantan ke ganu ke phg ke kedah ke jhr ke.. klu da perangai buruk tu.. xtau la aku nk ckp cam ner..
ni sume kes kerne nile sititik abes susu sebelange!;P
betol ke ek??;P

True-X Publish time 12-6-2008 01:57 PM

Reply #288 bby2124's post

waa sampai camtuh skali.... bos ko org klate ke?

Abomb Publish time 12-6-2008 05:06 PM

i nih takde la anti org kelantan tp mmg la kalo berpuak tuh....mmg x cmpur org luar langsung lah... buat geng kelate jer..
Kalau laki plak...dlam satu geng, cakap bkn main kuat lg..hehhe buat malu lah.. macam bagus jer..nyampah aku!! Jalan reramai mcm megah jer....eieieiei:I

marlissa_musa Publish time 12-6-2008 07:32 PM

hihi..best topik..
dulu sangat anti ngan mamat2 klate ni...haha..alih2 skg pakwe aku org klate...;P ;P ;P
da kapel 7thn da:$ :$ :$

dajeeja Publish time 14-6-2008 12:56 AM

penah kawan ngan kelate guy...dia ok je. tapi rasa x ok bila mula kenal famili dia...

bila dh fikir masak2 xleh nk sesuaikan diri ngan keluarga dia.....tarik diri...elakan masalah kemudian hari.

kalauandaceria Publish time 14-6-2008 02:15 PM

aku bukan nak kutuk tapi setakat yg aku dengar smpai la ni,lelaki klantan selalu menjatuhkan reputasi depa sendiri

aku tatau la sbb pe

nk kutuk lebih2 pun,kuarga belah atok aku ramai dr sane tapi mang laki klantan ni slalu cari pasal

kengkawan aku yg kapel ngan depa selalu je tarik muka

endingnye depa clash

tp amai laki klantan yg kayo2 kat kl ni

yg best tu,nk cari depa senang je,kat rums jungle jalan p ramlee

depa hebat,dari negeri PARTI BULAN tapi dok lepak kat club togak ayak jadi kan diri tak semegah

kalauandaceria Publish time 14-6-2008 02:16 PM

aku bukan nak kutuk tapi setakat yg aku dengar smpai la ni,lelaki klantan selalu menjatuhkan reputasi depa sendiri

aku tatau la sbb pe

nk kutuk lebih2 pun,kuarga belah atok aku ramai dr sane tapi mang laki klantan ni slalu cari pasal

kengkawan aku yg kapel ngan depa selalu je tarik muka

endingnye depa clash

tp amai laki klantan yg kayo2 kat kl ni

yg best tu,nk cari depa senang je,kat rums jungle jalan p ramlee

depa hebat,dari negeri PARTI BULAN tapi dok lepak kat club togak ayak jadi kan diri tak semegah

raducan Publish time 14-6-2008 02:21 PM

Reply #1 True-X's post

lelaki Kelantan and Lelaki Utara, I suka tgk...kulit mereka gelap2 and they are so manly...kekadang geram je I tgk...sorry hubby...but still you are number one in my heart

Dulcy Publish time 14-6-2008 04:21 PM

lelaki kelantan ni berpikiran lain sket... :lol:

cabang Publish time 14-6-2008 11:52 PM

TOK PEK :'(mace I nilaki kelete jugo, tiada pandangan ke?

sweet_charcoals Publish time 15-6-2008 01:34 PM

samada sgt ensem, manis wajah dia. ataupon xensem n muke pecah umh. loghat toksah ckp lee ;P ;P ;P ;P ;P
Pages: 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24
View full version: POMPUAN: PENDAPAT MENGENAI LELAKI KELANTAN