Maid_fr_Venus Publish time 10-2-2008 10:50 AM

nie thread Imran khan kan... dah trus jd thread Tun M

hehehehe

paling klakar bila tun ckp gunting tu dia punya.. perhhhh

sampai ke gunting pun dia cam dia punyer yek

kekbelacan Publish time 10-2-2008 09:12 PM

biarlah pak lah dari ahkak pink memerintah...
habis perbendaharaan negara karang
tak cukup dgn kapal selam lagi..
ngeri ngeri :L

bizsari Publish time 16-2-2008 01:19 AM

Reply #25 Maid_fr_Venus's post

u are not alone

i want BN but not PakLah

but there are ways....

we need to be more realistic

...2gether we make it happen...

fieda_ms Publish time 16-2-2008 09:17 AM

Originally posted by mamapip at 6-2-2008 01:35 PM http://forum3.cari.com.my/images/common/back.gif
org luar jugak yg nampak....

he's my hero too

mine tooo:loveliness: :loveliness:

3layercheese Publish time 16-2-2008 10:59 AM

tun tetap d hati ku....:)

mamapip Publish time 17-2-2008 10:13 PM

Reply #57 ladida's post

dulu Margaret Thatcher takot betul ngan Dr Mahathir ni...

buahcinta Publish time 18-2-2008 07:50 AM

Reply #57 ladida's post

Mugabe ni respek abis kat Tun. Suka sgt dia bila jumpa Tun, pelukpun cam taknak lepas.

afandi Publish time 18-2-2008 12:53 PM

For me, Tun is the best but he also did his mistake to give Pak Lah as his successor. I still blurrr, why Pak Lah not others

buahcinta Publish time 18-2-2008 01:19 PM

Reply #68 afandi's post

ni nak bagitau...kengkononnya, kata orang..bukan kata saya. pemerintah kat mesia ni atas asas nama our 1st PM, Tunku A. Rahman.
R ahman
A abdul razak
H usin on
M ahadir
A abdullah (sebelum ni anwar...A jugek)
N ajib
(nampak cam logik je, kan?)

peh N, tak tau camana, mungkin ikut turutan nama 2nd PM kot, or bangsa lain memerintah?.... takutnya.....

sharfox Publish time 18-2-2008 02:21 PM

Reply #11 revolusi_30's post

Allo Student Skolah Menengah....syoohhh...syoohh....dok jejauh...gi bukak thread baru sana. Sini org crita pasal Imran Khan-Mahathir is My Role Model in Politic. Blakang ini budak kecik masuk provoke mende2 yg takde pekdah. Last2 aku sorang je layan ko. Jadi laaa drp takde sape layan.
Baik ko balik umah main playstation drp ngabihkan duit mak ayah ko lepak cyber cafe. Syoohhh...syohhh.....

amikie Publish time 18-2-2008 04:23 PM

sayang Tun Det!:loveliness:

emikoko Publish time 18-2-2008 05:08 PM

yup kagum dgn kepimpinan tun det.. stakat ni x nampak sape yg bleh menandingi kepimpinan tun det ni

blanco Publish time 18-2-2008 07:30 PM

stuju kat korang sumer...:D:D:D

aku & my whole family really misses Tun M nie...until now mmg takde yg blh ganti dia...kredebiliti Tun M mmg superb...he is a doctor with an economist & true statesman mind....kagum sungguh aku ngan dia ni....nape lah Tun M resign awal...Sbnrnya kita masih perlukan dia ni...harap2la anak tun si mukhriz tu dibenarkan bertanding for this coming election...anyway,utk p/raya nanti ni aku pun mcm korang gak,x nak Pak Lah truskan jdi PM tpi aku tetap jg nak BN trus pegang kerajaan...camno nak buat tu...??hmm....???...

p/s : semoga Tun M hidup lama & dlm keadaan sihat sejahtera...:):):)

shuemura Publish time 18-2-2008 11:59 PM

i miss tun! he's the real cool PM! not too mention all the changes and development he made to this country, fight and defend our country and even for other country. really really miss him lah. dah lama tak dengar nama PM Malaysia nih kuar kat international news with something that we can be proud of kan?

redsentra Publish time 19-2-2008 09:40 AM

huhuhu aku sedih bila baca statement tun. i do really miss him a lot... x tau nak kata apa

arwah ayah pesan.. hanya UMNO boleh pimpin malaysia sebb arwah dulu salah seorang pejuang UMNO & Kemerdekaan,... tapi sekarang anak dia berbelah bagi ... anak dia x mo pak lah & najib yg suka buat statement x masuk akal... apa nak buat.. PRU dah nak dekat

aku lum buat decision.. adakah aku x pi undi andai org yg dicalonkan kat tempat aku x menepati bijak pandai yg leh jadi pemimpin aku....:(

frenz Publish time 19-2-2008 03:50 PM

tun is the best...
you are truly my hero...
luv u tun!!

hyie Publish time 19-2-2008 04:13 PM

antara insan yg plg ku kagumi ...

kubong Publish time 19-2-2008 06:09 PM

Reply #69 buahcinta's post

memang ada dengar mcm tu.. tapi bukan ikut nama Tunku sebaliknya dari namaRahman & Rahim ( pengasih & penyayang ), jika tak jadi kata mungkin akan kucar kacir, walau mcm mana pun kita tunggu aje atau hanya kebetulan .....

rossa_queen Publish time 19-2-2008 10:39 PM

Tun M the best... :loveliness: aku ada ngobrol ngan beberapa indonesian friends. They said how they wish indonesia boleh pinjam Tun M utk develop negara mereka. Bangga aku dengar!

pink_lavender Publish time 20-2-2008 01:42 AM

Reply #79 rossa_queen's post

aku setuju ngan korang semua.. tun still the best n yg lseblum2 tun pun not bad la.. tp yg terbaru nie... :shakehead3:
Pages: 1 2 3 [4] 5
View full version: Imran Khan-Mahathir is My Role Model in Politic