BoongaKertas Publish time 5-4-2019 04:00 PM

kalau iols, xsanggup nak basuh kot. nak imagine nasi masak dlm tu lps gmbr ni :'(

oni313 Publish time 5-4-2019 04:02 PM

ayyooo.... ni kalau basuh pakai clorox pun belum tenttu leh hilang

buang je lah, beli baru terus...

leon_mclaren78 Publish time 5-4-2019 04:22 PM

Osmet ai semua ada periuk nasi memasing... so x timbul isu ni.. so far semua ok la... kecuali 1 masalah: ada skali tu osmet baru masuk.. sheols teruja sbb ai sediakan microwave. Ai sendiri jarang2 guna microwave tu... seminggu skali pun susah. Tp osmet ai yg baru ni buat microwave ai tu mcm henpon sheols. Ai rasa dlm sehari sheols guna lebih 10 kali.. setiap kali nk mkn sheols akan panaskan makanan dlm microwave tu, pastu bwk masuk dlm bilik. Sheols selalu beli ayam kfc. Bila tgh2 mkn, pastu ayam tu dh sejuk sket, sheols akan keluar dari bilik & gi panaskan lagi... sampai bil letrik melambung naik yachh... dh la lps guna x reti nk cuci. :dizzy:
Last2 ai decided bwk masuk microwave tu ke dlm bilik ai & lock. Meroyan gak sheols memula dok hempas2 pintu. Ms ai nk cuci microwave tu punya la kotornya kat dlmnya, penuh minyak x penah lap. Nowadays rasanya sheols dh beli microwave sendiri & bwk masuk bilik kot.. sbb lps ai bwk masuk microwave ai tu dlm bilik, bil letrik mcm back to normal. Tp lps sebulan melambung naik semula... malas ai nk komplen apa2 dh.. karang merajuk pindah kuar plak, pening kepala nk cari pengganti osmet.. area umah ai tu dh la susah org nk duk menyewa. So bertahan & byk2 bersabar je la..;P

lee_sakura Publish time 5-4-2019 04:51 PM

kalo aku mmg kene sembur la housemate mcm tu

missinpiece Publish time 5-4-2019 04:58 PM

Ni kat ofis. Ofismate panaskan pau/roti terover heat habis hitam microwave.Yg hangus dibuang, microwave dia biar. Sheols pon housemate iols. Kat umahxyah cte la lagi atas perangai.
Elok je org mcm nimenjadi pujaan ramai, hantaran kawen puluh2 ribu

rina0602 Publish time 5-4-2019 05:53 PM

plot twist rupanya sendiri masak terlupa nak basuh ;P

Kalau aku tak ingin la nak guna balik, terbayang2 bekas kulat2 dalam tu

shinsiro Publish time 5-4-2019 07:06 PM

Edited by shinsiro at 5-4-2019 07:07 PM

parahhh parahhh {:yameteh

matchstick Publish time 5-4-2019 08:05 PM

Ini lah sbb nya aku x mau ada hausmate... Org2 di ofis duk tya kenapa duk sorang, x sewa kan bilik2 kt umah aku ni, ringan sikit beban nk byr loan bank, boleh enjoy duit. Aku kata sbb family aku selalu visit. Padahal jarang je pun family aku dtg. Tp sbb x sanggup nk perjudikan keamanan hidup aku ni risau kot dpt hausmate mcm gini, aku gagahkan jua bayar rumah dgn duit gaji je

EvieWanKenobi Publish time 5-4-2019 08:51 PM

boleh sakit jiwa dapat housemate macam ni..:mad:

mzzenma Publish time 5-4-2019 10:28 PM

mzz kalau dah buang dah periuk tu.. my level of geli tinggi, tak mungkin mampu masak apa2 dlm tu lagi..

sabundettol Publish time 5-4-2019 10:54 PM

Ni umpama cuci tong sampah ni..selayaknya buang laa

whitePoison Publish time 6-4-2019 12:06 AM

Hahahaha..tabur kan jer atas katil dia tu..memang bersepah manusia pemalas pengotor macam ni. Belum tengok bilik air lagi :lol:

kyrana_nana Publish time 6-4-2019 03:30 AM

eh..da le meminjam..macam tu kau buat..dasar betul..

RatuDunia94 Publish time 6-4-2019 11:56 AM

Ehhh x paham lah.. mcm mana dia boelh biarkan dampai berrkulat mcm tu? I mean sheols jarang masak nasi ke? Dua bulan 3 bulan sekali je ke? Nak masak baru perasan dh berkulat gitu?

KekDurian Publish time 6-4-2019 07:31 PM

Hahhaha..cousin aku ada housemate camni..aku tanya asal x sound je? Dia ckp tula owner rmh..andartu lak tu..camna x andartu kak oi? Bsuh periuk pun x reti

OttoVonBismark Publish time 6-4-2019 08:59 PM

banyak kes kes pamalas dan pengotor ni datang dari perempuan.

mawar_mustika Publish time 6-4-2019 10:33 PM

Klu i buang je trus...geli nk pakai blk:I
Pastu ckp kt housemate dh hntr periuk tu ke mak esah...siap le org yg pakai periuk tu...meranalh hidup slagi x ngaku;P

soy_beans Publish time 7-4-2019 12:53 AM

Ex roomate meols di uni. Kalau balik dri hometown. Die bwk lauk mak die. N die akan panas kan lauk tu every day. Smpai dh brubah bau. Ade sekali sheols pelawa meols kuih. Skali ngap rasa rumpai cendawan kulat sgala. Die ckp ni la kek yang mak sy buat. Meols tringat eh die ni dah balik due minggu dah. Jadah nya ade lg kek x abis pelawa org. Btw weols xde peti. Nk muntah ingat balik. Pengotor to the max.

nnfaa Publish time 7-4-2019 11:00 AM

pengotoq + pemalas niii euww

LadyCarefree Publish time 8-4-2019 12:23 AM

Sebab tu rela bayar lebih tp duduk xshare. Paling cannot kalau kene share bilik air. Eewwwww sngt
Pages: 1 [2] 3
View full version: 'Boleh Bau Dari Phone!' - Gadis Tak Tahan Dapat Housemate Bingai, Pemalas