maannaakautahu Publish time 24-1-2018 02:52 PM

duricinta replied at 24-1-2018 02:45 PM
I feel u sis.Apa la yg ada kt kpala suami tt ni.X pkir ke anak2 baby dlm perut lg.Kesian kt...

TT nee confirm jenis suka jejeh aib laki merata kot???

Yes kecelakaan isteri macam ini tidak menghalalkan perbuatan suaminya,.but then again.....TT pun kalau dah mengaku berdoa pada kebaikan,...then the least she should do for now is to stop dari terus mengaibkan suaminya dan pompuan Yang Dia gelar Bettina tuh..Kan???

you think???

Here you are trying to convince all of ushow you Tak berhenti solat macam macam solat..but at the same time masih sebarkan aib suami??

Joannalee Publish time 24-1-2018 02:56 PM

Ladymaa replied at 24-1-2018 08:45 AM
Takkan saya nk heret anak2 kecik dua org dalam keadaan mengandung ni pg sekolah.. Malu besar dia....

Xpyh la nak jaga aib la ape... dorg pun jenis x Malu kan... nak seribu daya. Xnk duk diam Terima je...

Joannalee Publish time 24-1-2018 02:58 PM

Ladymaa replied at 24-1-2018 02:23 PM
Untuk pengetahuan suami saya pernah dapat anugerah APC.. So tahun ni dia takut   prestasi jatuh da ...

Tu namanye hipokrit.

Joannalee Publish time 24-1-2018 02:59 PM

Ladymaa replied at 24-1-2018 02:29 PM
Tak mampu sedar diri tak berskandal xpe.Ni dok layan.. Even dia kata dia tak pernah pon call bet ...

Klu x penah call kenapa pagi2 buta try cal.. kan...

Joannalee Publish time 24-1-2018 03:00 PM

Ladymaa replied at 24-1-2018 02:38 PM
Yer.. Sepanjang berbulan selepas kantoi tu saya cuba dekatkan diri pd Allah, jaga solat awal waktu ...

Biasa la Lelaki dah kantoi. Tembelang pecah mula La jd ego tingi melangit

alieyrina Publish time 24-1-2018 03:01 PM

Hg x lembik kan..kenapa nk pikir malu..derang buat mcm2 belakang hg tak pulak rasa malu..sila buat emel layang..post layang watever..zaman skang memg xyah malu2 sgt

maannaakautahu Publish time 24-1-2018 03:06 PM

Joannalee replied at 24-1-2018 02:56 PM
Xpyh la nak jaga aib la ape... dorg pun jenis x Malu kan... nak seribu daya. Xnk duk diam Terima j ...

Bila hang nak telanjang Kan aib laki hang pulak????
:o

alieyrina Publish time 24-1-2018 03:07 PM

Haihh tt..cepat skit amik tindakan..viral hal curang kt semua sanak sedara..kut kena basuh sedap jugak..jgn lembik sgt..ya bagi anak2 dulu bagi dia jaga..nanti byk masa pulak dia nak beromen sakan..hg nak ka? Patut jgn balik kampung..panggil org yg duk kampung tu mai umah hg

maannaakautahu Publish time 24-1-2018 03:09 PM

Joannalee replied at 24-1-2018 03:00 PM
Biasa la Lelaki dah kantoi. Tembelang pecah mula La jd ego tingi melangit

solat hajat kehulu..solat tahajjud kehilir..pada masa Yang sama aib Kan terus suami..jgn kasi chance Kan Joan Kan ,Kan,Kan???
Binatang jenis apakah ini Joan????

{:1_563:}{:1_563:}{:1_563:}

alieyrina Publish time 24-1-2018 03:09 PM

Kwn aku ritu kata anak sedara dia ada masalah pa tah kt skolah..pastu mak budak tu terus p ppd..cakap elok2 dgn pegawai atasan..cerita elok2..memg depa layan punya

maannaakautahu Publish time 24-1-2018 03:11 PM

alieyrina replied at 24-1-2018 03:07 PM
Haihh tt..cepat skit amik tindakan..viral hal curang kt semua sanak sedara..kut kena basuh sedap jug ...

Nanti dah bercerai berai rumahtangga kaum spesis hang....TT boleh ler join club janda hang....meriah ler hang???

{:1_563:}

pawie Publish time 24-1-2018 03:13 PM

takziah apa yang berlaku
memang....sifat lelaki sukakan wanita......itu sebab dia kawin dengan awak...
yang awak kata...kekasih suami itu betina......sebenarnnya...dia juga wanita seperti awak juga...
yang membezakan diantara awak dengan kekasihnya.....adalah halal dan haram sahaja
tetapi kedua duanya....mempunyai hati, perasaan, maruah, dan disayangi oleh lelaki.

yang menjadi puncannya adalah suami awak.....sebab dia lebih memilih yang haram.....dari yang halal.....why not...awak jadikan yang haram kepada yang halal...besar pahalannya.....hahahaha.......kalau tak sanggup....suruh suami awak...meninggalkan yang haram...dan kembali kepada yang halal.

selagi awak menyerang wanita tersebut....selagi itulah suami tidak akan hormat awak.....
selagi awak serang suami....selagi itulah suami akan cari helah untuk menipu awak
selagi awak menjatuhkan maruah suami...kesannya pada diri awak juga....
selagi awak memikirkan mereka berdua...selagi itulah...jiwa awak tak akan tenang

lelaki...lagi disekat....lagi mencabar.....lagi banyak idea, lagi banyak helah.....untuk menyelamatkan dirinya....

Ladymaa Publish time 24-1-2018 03:17 PM

Joannalee replied at 24-1-2018 02:59 PM
Klu x penah call kenapa pagi2 buta try cal.. kan...

Suami pon tak tahu.. Tp memang tak serik sungguhlah.. Ingat dh betol2 berubahlah. Byk kali saya pesan kt suami jgn dok layan wasap sgt, jgn berurusan bersama, tp suami kata hal keje.
Nahh skng mmg betol pon sngkaan sy.. Dia selalu tukar2 nama betina tu kt hp. Tapi sy dpt agak yg tu betina tu.. Sampainya hati..maknanya berbulan2 sy dibodohkan lah.

Ladymaa Publish time 24-1-2018 03:18 PM

alieyrina replied at 24-1-2018 03:01 PM
Hg x lembik kan..kenapa nk pikir malu..derang buat mcm2 belakang hg tak pulak rasa malu..sila buat e ...

Yer. Hari ni xdak rezeki cakap dengan tuan pengetua, esok cuba lagi. Harap diprmudahkan..

penmerah Publish time 24-1-2018 03:24 PM

tak kuasa aku jantan pokai ada hati nak bergepren bagai phuiiiii lah:I
kalau kau cerai (kalau aje) tergolek lak jantan pokai nak survive bayar cost of living bagai
yelah selama ini bini yg top up mana yg kurang... pun tak dihargai

phuiiiii lagi bagi jantan sengkek

moga kau kuat kak
kau ada kerjaya, boleh aje jaga maruah diri apsal laki kau tak boleh????
moga ada pengakhiran yg baik2 bagi kau dan anak2

pawie Publish time 24-1-2018 03:24 PM

Ladymaa replied at 24-1-2018 03:18 PM
Yer. Hari ni xdak rezeki cakap dengan tuan pengetua, esok cuba lagi. Harap diprmudahkan..

nasihat saya....jangan beritahu pengetua...

sebab...membuka aib suami....pada ketua jabatan.....takut bila suami tahu....maruahnnya terjatuh...dia akan salahkan awak....dia akan berdemdam dengan awak.....

jalan terbaik...jumpa wanita itu...bincang bersama...sebab kalau wanita itu hormat awak...dia tak akan berhubung dengan suami awak.

Joannalee Publish time 24-1-2018 03:25 PM

Ladymaa replied at 24-1-2018 03:17 PM
Suami pon tak tahu.. Tp memang tak serik sungguhlah.. Ingat dh betol2 berubahlah. Byk kali saya pe ...

Btl... berbulan Di tipu. Dorg cikgu sama subject ke pun nak berurusan?Alasan je tu...klu dah sama2 naik Miang kawen kan je La dorg tu .. dr buat dosa. Yg perempuan pun x Malu... selagi x dpt jd madu...

Ladymaa Publish time 24-1-2018 03:26 PM

alieyrina replied at 24-1-2018 03:07 PM
Haihh tt..cepat skit amik tindakan..viral hal curang kt semua sanak sedara..kut kena basuh sedap jug ...

Anak sulung ikut dia. Biar dia jaga. Dgn sekolah lagi.. Tak tahu time sekolah dia hantar kat sapa. Duit ngasuh lagi..biar dia. Selama ni saya korban tak kerja sbb nak mudahkan dia. Tapi dia tak hargai pon. Saya xbagi tau mak pak saya.. Saya malu. Sy mmg jaga aib dia dgn family sy.. Pasal duit, pasal apa pon..

maannaakautahu Publish time 24-1-2018 03:27 PM

Ladymaa replied at 24-1-2018 03:18 PM
xda rezeki nak kongsi aib suami dgn pengetua???hang gunakan istilah takda rezeki Bagi perkongsian aib laki hang????
kemana hilangnya keyakinan hang padaTUHAN utk mendengar doa hang kalau hang berada dipihak Yang benar???

That you Need to prolonged aib laki hang????

Hmmmm

Joannalee Publish time 24-1-2018 03:29 PM

Dr ape yg u ckp laki u ni duit pun mcm xde. Duit dpt harini harini jugak Habis... mampu ke die utk Berbini dua . Klu mampu sila kan kata kt Dia. B4 that u demand siap2 la selamat kan anak2 n u... satu Sen pun Jgn u kuar utk byr pape. U buat je muka kesian... merengus la ckp sorg2 mcm " ish abis dah duit McMane ni " konn2 ckp dkt diri sendr Tp bg Laki tu dgr sipi2 . Biar die sedar die x mampu pun ..
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17
View full version: Suami kantoi