CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 2438|Reply: 0

Tulis Buku Tutorial kalau perlukan duit..Serius berkesan!

Edited by abulhasan at 4-4-2016 01:16 PM

Anda perlukan duit lebih dalam tempoh ekonomi yang tak stabil ni? Tapi susah pulak kalau jual produk? Saya paham.. Sebab anda tak biasa pulak dengan ciri-ciri produk tu kan.. Jadi nak jual pun satu hal jugak..  Xpe, ini ade satu cadangan yang saya nak bagi..

Anda tahu tentang buku TUTORIAL??

Buku tutorial tu macam buku yang kita tengok kat pasaran --> "How To.." atau "... For Dummies"

Biasa tengok kan.. Biasa ada di pasaran.. Buku mengait baju.. Buku membuat sulaman.. Buku membaiki motor.. Buku memasak.. Dll.. Ha.. ini buku tutorial yang saya maksudkan..

Kalau anda paham tentang buku tutorial ni.. apa sebenarnya yang buku ni tawarkan??

BETUL.. Anda memang bijak...
Buku ni TAWARKAN KEMAHIRAN YANG PENUHI KEPERLUAN ORANG DAN SELESAIKAN MASALAH ORANG..

Dengan selesaikan masalah orang dan penuhi keperluan orang lain, kita boleh jana duit.. Sebab orang sanggup bayar untuk hilangkan masalah diorang dan memenuhi keperluan diorang.. Kan?? kan??

Jadi, ini solution saya nak cadangkan.. Kalau BETUL anda PERLUKAN duit.. Berhenti meminjam.. Belajar generate sendiri.. jana sendiri.. melalui apa?
Melalui AJAR ORANG LAIN KEMAHIRAN YANG ANDA ADA.. Dengan KEMAHIRAN TU ANDA DAPAT BANTU MEREKA.. dan MEREKA SANGGUP BAYAR UNTUK BELAJAR KEMAHIRAN TU..

Macam mana?
Anda mesti ada kemahiran yang orang lain perlukan.. Semue orang ada kemahiran yang orang lain perlukan.. Betul tak..
Ramai je orang kat luar sana nak belajar sesuatu kemahiran yang boleh selesaikan masalah diorang.. Yang penting kene selidik dan tanya2 dulu..

Kalau dah redi nak buat duit dengan BUKU TUTORIAL..
Ni saya nak bagi TEMPLATE TULIS BUKU TUTORIAL..

PERCUMA JE!

Nak cuba?
Email saya : kalghari07@gmail.com
SMS pon boleh : 011-12208980

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

Related collections:

• · Ebook|Threads: 1, Subscribe: 0