CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: R2D2

[Tempatan] Rajinikanth, bintang mega filem Tamil kini di Melaka selama sebulan

haruslah mekap retis gigih meng'hensem'kan beliau spt dlm filem2 beliau sebelum ni.. sivaji the boss tu mmg superb la dorg mekap dari botak tua cenggini boleh jadi muda 10-20 years.. apa2 pun dlm banyak2 filem heols filem 'Muthu' jgk yg paling aku ingat..sampai menangis nangis aku tngok citer tu..

aku minat giler dgn dia nie..siap cr balik cd dia..simpan baik..termasuk surya dan Vijay.. yg lain2 tu biasa2 aje tp 3 org nie memang aku simpan rapi..

Lepas tengok cerita padayappa lah jadi suka kat Rajnikanth ni, hehehe.. ingat lagi dalam seminggu lepas cerita tu tayang kat tv3, baik budak laki or perempuan kat tempat aku belajar masa tu duduk sebut padayappa...padayaapa! hahahaha

antara trademark dia dalam movies dia:

1. aksi dia yg melampau siap dengan effect bunyi setiap pergerakan dia termasuk kilas kain ke tuding jari kat musuh ke, wooshh woosh gitu hahahaa
2. suka pakai sneakers
3. gaya berjalan
4. watak dia selalunya mesti graduate dari amerika

aku pernah tengok movie dia yg robot tu kat cinema, aku je melayu masa tu hahahaha, dashat woo reaksi Indians siap satu panggung jerit dan tepuk tangan sampai sakit telinga aku hahahaha

ya, memang ada jugak peminat Tamil movie melayu macam aku ni

i loike filem tamil.. isu kemasyarakatan..
xdek la cm mulayu n industan..
skit cinta.. halang.. kaya nk mampoi..
tamil cool2 jek.. lawak dia pun lawak giller.. best

trademark cite Tamil
mesti ada kilat, guruh
sabung menyabung
walaupun masa scene tu siang terang benderang

Sivaji The BOss!! muahhh ciked

Follow Us
myakayina replied at 27-10-2015 11:39 AM
haruslah mekap retis gigih meng'hensem'kan beliau spt dlm filem2 beliau sebelum ni.. sivaji the boss ...

patut la aku tengok apesal kertu sangat pakcik padaiyappa..padahal sivaji the boss baru beberapa tahun je.teknik solekan rupanya

Kepada sesiapa yg belum join tonexpress.com/rezekitone sila klik link saya...program ni bagus untuk mencari prospek yg aktive menaja...terbuka kepada yang ahli tone exce atau pun yg belum ahli...anda join RM10.00 jerrrr tapi boleh buat income mencecah Rm5000.00 dan kalau rajin sponsor yg bukan ahli tone excel...di level 1 tone excel kita senang2 je kita boleh 500 org...power kan...mazlan abas di level 1 400 org income dah cecah rm800k sebulan. Apasalahnya kita mencuba satu program yg mantap hanya dgn RM10.00 jeeee

Bila anda regester link saya, akan call anda mcm mana boleh dpt rm5000.00 dan 500 lebih ahli di level 1 tone excel anda..

sila klik link saya & regester

http://tonexpress.com/rezekitone

Rate

1

Hatida replied at 27-10-2015 11:05 AM
dah tua bebenor atuk rajnikanth ni... suka tgk cter dia berlakon, chandramukhi paling aku suka tengo ...

vijay memang torbaik.... diikuti dengan surya, vikram, arya

maxgamer82 replied at 27-10-2015 11:23 AM
Sivaji memang boleh dijadikan hiburan di kala stress...skil lambung syiling tu memang di luar kemamp ...

Hang tak tgk lagik aksi die gulingkan pistol dari ujung lengan kanan ke hujung lengan kiri..melalui bahu dan leher..
Dgr kabor..Jackie Chan pon tabik Spring sebab mmg aksi die tu bukan trick apa benda..

feveret hero aku ni...filem2 dia semua best2...aku mmg tgk bnyk kali x jemu2 lbh2 lg chandramukhi & sivaji the boss..

bila dgr nama tak kenal langsung..
bila tgk rupa baru kenal..
selama nie tahu muka jer.. namanya tak tahu langsung..

habislah taman-taman bunga kat melaka kena selongkar kalo pelakon dr india datang

Mesti ade scene berjalan dengan yakin sambil melibas tuala ke atas bahu dengan berlatar belakangkan kereta yg meletup dan api yg sedang marak. Lalu datang awek ber tummy-fat comel menyambut kanda sivaji

zafira replied at 27-10-2015 02:08 PM
vijay memang torbaik.... diikuti dengan surya, vikram, arya

kannnnnnn..... muahaha!! peberet laa vijay nih. kompem tak jadik buat kije kalau dia berlakon...

nak tanya...pelakon tamil dgn pelakon hindustan(bollywood) tu sekali ekk?? ke lain2 industri?..sory tak kenal keling ni...tu yg tanya,sbb baca kat sini ada kata dia pelakon tamil,ada yg kata bollywood...

DayangKirana replied at 27-10-2015 11:07 AM
hindi sama je la ngan cite melayu kita..
cinta tak sudah.. jemu..

Filem Hindi zmn skrg dh x de cinta2 sgt dh uols...
musti uols dh lama x layan Hindi nih...

ai skrg tgh gigih dig-out balik filem2 Hindi (2006 ke atas) sbb ai penah pencen 10 tahun x layan filem hindi dah.
Tahun 2015 ni ai baru terlayan filem 1 hindi kat asteruk... ai tkejut sbb filem2 diaorg mcm kena culture-shock gituh...jauh beza dari zmn Kuch2 Hota Hai gituh..
Apa kata uols try layan filem "3 Idiots" skali... kompem uols nyesal ckp filem Hindi sama mcm filem Melayu...

Ramai jgk peminat filem Tamil rupanya...
Tiap2 hari ahad pukul 2 ptg selalu aku tgu depat tv2 tgk crita Tamil...
Best ooo layan drpt filem hindi...

skrg nie yg famous Vijay, Surya, Vikram....
(Motif aku kenal hero Tamil... )

dtg malaysia shooting 1 bulan
bila filem siap scene kat malaysia durasi 1min

Edited by zafira at 27-10-2015 03:30 PM
MH37O replied at 27-10-2015 03:00 PM
nak tanya...pelakon tamil dgn pelakon hindustan(bollywood) tu sekali ekk?? ke lain2 industri?..sory  ...

tak sama... pelakon tamil dan hindustan lain-lain tapi yang famous-famous ni macam rajinikan, vijay, ajit ada aje berlakon filem hindustan.... sama gak dengan hero/heroin hindustan... ada aje yang berlakon filem tamil... macam aishawarya rai tu pun mula berlakon dari citer tamil... citer blue jeans ke amende tah... dah lupa...

aku peminat tegar citer tamil tapi pilih citer gak... kalo hero best-best baru aku tengok....