CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: GhostWalking

[Politik] Tauke Jamu Dedah Suami Penagih , Gila Seks & Kaki Pukul!

Close [Copy link]
bangga ke cerita aib sendiri

I live my life in chains
Got my hands in chains
And I can't stick with the cards
That I got with a deal
Like this I must insist
That a girl's got more to do
Then be the way you think a woman should
I'm taking it into my own hands
In this man's land I can understand
Why I'm taking command
Had enough of stuff
And now it's time to think about me, me yeah

And you can easily gamble your life away
Second after second
And day by day
You play the game or you walk away
It's a new turn on a blue day
And a cool deal of life for me
And it's all good

I know that the spades are the swords of a soldier
I know that the clubs are weapons of war
I know that diamonds mean money for this art
But that's not the shape of my heart

Pompuan zaman skg kn suke badboy type kaum adam......

Laki baik/lurus type xde pompuan pndgnye.......konon xleh jage pompuan.....

ala si remy ni pon ko kawen sbb nk soh jadi cina butakan..lepas dh smpai tempoh dlu ko jgak xnk cerai kekonon cm die da brubah la in love sgt la ngan die xsngka la die da brubah bla bla bla.. tiap2 ari dok jaja cter sex ko ngan si remy ni zaman bahagia dlu..sdngkn sblom kawen ko pon tau remy ni jahat penjenayah sgala bagai tp sbb nk soh jd cina buta sbb bapak mertua ko nk kawenkn balik ko dgn megat..dh keluar ank sorg dh kan ngan remy tu.. aku da agak da mase si hanni ni dok jaja cter sex die ngan remy n kebahgian die da bley agak ade something wrong ngan jantan tu..

kucen_miang replied at 10-8-2015 02:45 PM
dato' sri hanni borhan ni ka?

a'a pengasas JsD

estrelle replied at 10-8-2015 11:10 PM
bangga ke cerita aib sendiri

Rasanya dia lg bangga cerita mampu ngesek 4 round sehari..

Produk packaging tah hape2 tp bole dpt datuk sri

Musykil betul..

Follow Us
Jenis suka BDSM kot laki dia...tengok muke mcm...

Silap ko lah x pandai cari laki...

Nak lariskan jamu dia la ni..cerita boleh tahan...kuat kemut..suami makin ganas.

mummy_vouge replied at 10-8-2015 11:21 PM
ala si remy ni pon ko kawen sbb nk soh jadi cina butakan..lepas dh smpai tempoh dlu ko jgak xnk cera ...

... mana tahu semua cerita ni?

pearl.silver replied at 10-8-2015 11:41 PM
Rasanya dia lg bangga cerita mampu ngesek 4 round sehari..

Produk packaging tah hape2 tp bole d ...

kalo cik kak tu buat buku Teknik Siput Sedut dan Cakar Pontianak untuk para isteri di rumah sana..rasa nya dapat tan sri teruih kut

bahagia walau dalam derita , tak kisah kalo ada teknik tersebut..dadah ka terajang kaa punching bag kaa..apa nama tu omputeh sebut

PAIN IS PLEASURE..NO means YES ..arghhhhh sakitt bangggg

tu bunyik luor  jek dalam ati tak terkata sedap nya..

ni dah kelompok oang sakit jiwa bila mendapati nikmat dalam kesakitan

kalo nak pedaya oang bleh je cakap macam beranak tu..sakit nak mati tapi itu ler nikmat..ni ler helah paling berbahaya, kekdah iblis aku salu sebut tuh

maybe ramai tak tau lagi dalam isu cam ni..bab pain is pleasure seme tu malah ramai pompuan sendiri malu nak admit isu cam ni, unless dalam kaunseling

bukan sikit isteri cari pasal untuk di belasah pasei itu cara kejiwaan tu berasa puas, ni ler yang aku paling gerun dalam society, ini gak bibit2 jadi pedofila tuh

rogol kanak2  , dok rogol oang OKU budak pompuan lembam seme tuh..bayi dalam buaian pun tak selamat, tak semestinya penagih dadah

tapi manusia 'normal' tu psikoloji dia macam ada suntikan dadah gitu haa...

yang aku paling wisau kaum ibu terjebak dalam putaran iblis cam ni tersangka or terpercaya bahwa nikmat itu cuma buleh dapat dari jalan keganasan cam tu

sebab azali nya wanita itu submissive so dia macam perlu rasa submission dari pihak diri dia untuk benar rasa kewanitaan dalam diri tu terwujud

tu seme bab kesilapan memahami ciri ciri fitrah manusia , design and function of man and woman

tak terkejut pun kalo ada isteri phD penuh 1 guni pun, dalam hal jiwa dia boleh dalam kelompok macam ini..nanti di luar depa berlakun normal

macam suami dok pakai pakaian wanita dalam sorok2 tapi di luar maybe tok hakim or ketua jabatan or oang status tinggi dan dia gak bleh jadi soang PEDO

apasal tokeh jamu ni sememeh ja muka...nampak geli selekeh. penampilan tak jaga..muka tak berseri... tak mahu lah beli jamu dia

Kaki judi? Ni mesti cina kapir lahnat

dah kata dah pompuan2 yg bodoh pilih laki badboys fefeeling dpt menundukkan jantan tu. so mmg selayknya lah utk ko pilih bad boys. mungkin doa2 jantan tertib yg ko mainkan dimakbulkan tuhan. tuhan bayar cash

so mana ayat pompuan2 dok kata kononnya dia pilih laki yg boleh menjadi imam n membimbing dia dah kalo dia pilih n mempertahankan perkahwinan nya dgn laki2 bad boy tadi... dok hadap batang laki celop pompuan sana sini hanya kerana laki tu perform 5 bintang dlm pengaruh dadah???

conclusionnya pompuan yg meletakkan lelaki ketagih dgn ubat2 kuat sex ni. bila dah kuat nk la plak try pompuan2 horny yg lain.

*pikirkan sejenak semuanya berkaitan

jsd ni bukanke kalo memula pakai katanya kuar kuninh2 mcm kotoran or somethg teruk2 dari bwh sbb konon kuarkan sisa2 dlm rahimla taktau
pastu after 2 mggu baru cantik beseri putih je lendir x kuning hijeu or watnot i heard from the seller they showed photos of those ugly things yeww

SissySembah replied at 10-8-2015 03:39 PM
cikki memang bodoh pun sis.. so boleh percaya la cerita heshe ni
bukannya ramai cikki berani me ...

sy prasan rmai gak la wnita bkerjaya yg dpt laki matpet stia pd lakinya wlupun mcm2 derita dia tggung.. sy rsa matpet ni bla dia melutut merayu knon2 insaf tu blh mmbuatkn bini lmbut hati n kesian.. snggup mnangis melutut mncium kki bini mntk simpati.. kluarkn ayat2 mnis smpai mmbuatkn pompuan rsa dia mnusia pling brtuah ddunia.. tu la sllunya bini brtahan kot..

cite tntg sex, sy pun plik.. tp sy anggp selain dr pngajaran, ianya jg mnjd iklan yg agk brjaya.. sbbnya, sy yg xtau apa produknya blh g gugel n testimoni pngguna jamu ssuk dara tu not bad la jgk.. ptut dia cite sex 3, 4 kli shari cz produk dia pun mnjurus kpd tu.. tp yg bgusnya produk dia blh mncuci kkotoran dlmn wnita.. jrg ada prduk mcm ni

Teru2Bozu replied at 10-8-2015 04:10 PM
richie rachman ka?

Ya betul ..

stania83 replied at 10-8-2015 03:43 PM
macam richi rachman kan sis???

Khennn.. Sorg lelembut.. Sorg penuh kejantanan 3-4x sehari ko..

leylapple replied at 10-8-2015 02:18 PM
i tertarik dgn perenggan mcm nie

Effect dadah kot. Ice contohnya bole buat org tu gian sex.

Bole caya ke ubat2 jamu ni? Selalu produk local ni repack je. Aku tny dr pakar..lagi la dia tak caya ubat2 ni termasuk shak... mkn terus akar kayu manjakani je.

Edited by BalasKomenBodoh at 11-8-2015 07:39 AM

bodoh. manusia cemarkan maksud cinta sbg seks. asal bercinta, seks. asal bercinta, seks. aku sampai nk bercinta pon rase malu.

seb baek awek aku skrg xmcm tue... aku baring atas paha dia nk manja2 tak der pon dia fikir pasal seks. kadang2 tu sampai tertidur sbb kusyuk sgt bermanja hahah... tenggelam dgn manja awek aku... hampir tiap2 hari mcm terbang kat bintang dgn dia...

bosan la seks ni. semua pasal tahi, air kencing, air mani, air mazi, kuman, daki, kelemumur, bau busuk ngan mcm2 tahi lagi la... kadang2 nak amik hati punya psl, aku yg kena layan dorang... sampai aku sendiri pon xpuas.. nasib baek aku ader ilmu psl ni hahahahah... mula2 aku biar diri aku jadi 'milik' diorang sepenuhnya. biar diorang rasa yg diorang berkuasa. aku hamba abdikan diri aku utk puaskan diorang. aku turut semua yg diorang nk, dorang nak aku buat itu ini, aku ikut. lg aku ikut lg diorang sedap.. sebab tu dorang gilakan aku.. tapi sekali lg aku ckp, aku bosan... kehkeh..