CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 3447|Reply: 13

Jijik ngan pujian

Close [Copy link]
Aku jijik ngan pujian orang lain. Diorang pikir aku buat baik sbb nakkan pujian ngan perhatian jer. pastu puji dlm bentuk sarcastic. komon la, aku bukan budak2 hingus meleleh lagi, aku bukannye budak lurus bendulll yg xder otak...

Bila aku wat derkkk je ngan pujian2 tu sbb teramat amatlah jijik telinga mendengarnya campor mual sgt nak balas pujian tue, diorang kate aku sombong. mampos ko laaa... atau dalam bahasa inggeris, I don't give a SH*T!!!

komon la, matang la siket... Aku buat baik sbb mungkin aku nak balas jase org, xnak org kate aku pemalas mcm ko umpama taik, nak ngorat awek2 cun yg mgkin ade dpn mate mase tu, atau mgkin sbb upah duit je bodo...

Bila aku buat perkara yg mmg hebat yg diorang xmampu utk buat sbb diorang bodoh lembam, pemalas, dari genetik mak pak diorang yg mmg bodo pemalas pastu pprt busuk, mula la kate yg aku ni nak perhatian, bajet poyo. konon diorang pun boleh... boleh ape? knowledge pon 0%, pengalaman pon 0%, otak pon 0%, tang mane yg bolehnyer?? aku dgn ko mcm LANGIT DGN BUMI.. dah tau mmg ko tu xkan mampu jd cam aku, mula la xleh terima hakikat, pastu nak perkecilkan kebolehan orang lain, malukan aku dpn org... tp msih ade org yg tahu siapa aku... kesian... hidup xmaju2. nak kesian kt org camni tp xbleh sbb sakit hati. dah la gigi ronggak xsedar diri lak tu...

Bodoh, kalo gagal dlm hidup sbb kebodohan sendiri, sbb ko tu loser, jgn nak jeles ngan aku..

aku xkan belasah ko sampai ko mati mcm binatang xde akal, smata2 utk bajet hang tuah pastu masuk penjara atau hukum gantung masa depan jahanam, aku msih belum puas dgn nikmat dunia,

tp aku guna cara paling halus, lazat lagi menyelerakan untuk ko mampos yg gerenti xkan masuk dalam, dan tanpe menjahanamkan masa depan aku... just a few steps ahead brother...

standard org bodoh mmg suka memperbodohkan orang len..

slama ni ko cuma tgk kepak malaikat aku jer, skrg ni aku tunjuk ko aku punya taring syaitan yg dah lama aku sorokkan waktu zaman aku dulu2....

oh, thread ni xde kaitan dgn mane2 pihak dalam forum ni.... jgn mara.. meh happy2 walopun aku xbrp nak happy

Bhahahahaha..kenai sgt neh.. marah bebeno nmpk..kesiannnnnn...

miabebe replied at 3-6-2015 07:40 AM
Bhahahahaha..kenai sgt neh.. marah bebeno nmpk..kesiannnnnn...

bkn stakat tu je, siap nk ajar aku cara hidup mcm dia yg nak low profile asalkan bahagia konon... gi mampos laaaa... dia hidup low profile sbb dia xmampu bkn sbb dia yg nak pilih jln tue.. aku nak capai kemajuan, bukan nak hidup tak maju2... hidup maju pon bahagia gak penuh dgn hiburan asalkan ader otak.. camner nak sumbang pada kemajuan dunia kalo nak stay duduk atas pokok makan buah ngan daun sedangkan manusia lain dah duduk dlm rumah batu ade siap kemudahan air ngan elektrek

BalasKomenBodoh replied at 3-6-2015 07:52 AM
bkn stakat tu je, siap nk ajar aku cara hidup mcm dia yg nak low profile asalkan bahagia konon...  ...

Xpe tt..luah kn je kt sini k..smpai habis marah n geram tu..bila dah tenang jom join group wasap xcmfx kita hepi2 nk? Sume ahli dlm tu dak2 forumer CARI gak..dah ade 25org laki ppuan...Kalo nk pm mia ur hp no k tt.. mia doa kn tt bahagia hendak nya..insyaAllah...aminnn..

nie luahan prasaan ker nie? kan ada thread luahan hati tu....

amboi marah betul....smp ke mak bapa kawan sendiri pun di keji...jgn riak sgt bro.....

lebih kepada luahan perasaan dari masalah peribadi..

Follow Us
aku rasa perangai ko lagi teruk...

zulka replied at 3-6-2015 09:06 AM

couldnt agree more...
show angle wing tp ada devil heart

pi luah kat tred lepas geram jer la...

relaxlah bro....
kipidap....

salah parking board dik..
ini lebih kpd luahan perasaan..

cuma nak komen, bertabahlah...

zulka replied at 3-6-2015 09:06 AM

kejam baq ang statement ko bang

Gaya bahasa tt ni macam porumer weng malaywoodnett jah

Sagoo replied at 3-6-2015 09:46 AM
kejam baq ang statement ko bang

ya ka...opss sory..
reaksi spontan je tu...jgn marah tt  

tt,

kalau sekadar nak luahkan perasaan, sila ke thread luahan sedia ada. jika tak, sila ke board emosi.

sy close thread ni. terima kasih.