CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: cucuq

Pak cik tertekan, aku lagi tertekan

Close [Copy link]
cucuq replied at 25-2-2015 04:19 PM
haha tulah ak dh ckp kat pak cik ak suh block,xnak buat jgak.yg die tau dok mroyan je.lg2 die dh t ...

memang bodoh lah kalau tak block atm kad tu.. padahal blh je call customer service suh block.. biar meroyan indon tu tak dapat duit. apa lah bijak sangat pakcik ko tu.

Apa kata ko suh pakcik ko block kad tu, ckp hilang. bagitau pakcik ko yg kalau dia block maybe bini dia tu akan balik kt dia balik hahaa

Munnalicious replied at 26-2-2015 02:18 PM
Bertabahla kat pakcik kau. AKu pon xsuka pompuan indon. Bkn sbb jeles sbb dorg ni kebanyakannya jaha ...

memang indon kebanyakannya jahat. Dulu pernah curi duit aku.

Dah lah adik lelaki aku pun couple dengan indon.. dah bertahun2 sampai indon tu kena tangkap dgn imigresen sanggup nak pinjam 2000 dengan mak aku nak bebaskan indon tu punya pasal. Gila. Nasib baik mak aku tak layan masa tu. Ni mak aku dah takde tinggalkn duit banyak2 utk kitorg, sedapla adik aku kena kikis ngn indon ni. Muka macam maid pulak tuh.

Motip aku meratip kat benang tt? Sorry tt hehee

leylapple replied at 25-2-2015 03:53 PM
ko pelempang sikit pakcik ko tu...bagi dia sedar diri sikit

aku rasa pakcik ko tu dah kene mandre ...

aku setuju juga tapi jangan bagi pelempang sikit sikit, bagi pelempang banyak banyak sampai pitam terus.

sjibik mcm drama lisdawati tu.. brlakon dgn faradhiya jadi bini #2... hero azhan rani.. x igt tajuk...
btw kena bawak g ustaz ni.. da kena mandrem pakcik ko ni

bawa je la berubat... indon mmg kaki pembelit family iols dh pernah kena maid indon ni... semua pembelit...

Ko ni keturunan burung gagak ke TT? Dari aku nak baca habis, last2 layan sakit hati nak pahamkan cerita ko ni
Ko ni set2 BBNU ekk?

Tulis elok2 sikit la... Ko taip kat porem ni ada limit character ke? Ni bukan twitter mahupun sms!!

P.s. pokcit ko tu memang sangap. Korang sefamily pakat2 la bawak dia berubat dgn memana ustaz, kasik dia sedar sikit kot selama ni memang dimandrem. Wallahualam...

P.p.s mahap la aku hencap ko, tp kalo boleh tulunnnnla edit balik segala benda ko tulis kat sini, serious aku susah nak paham. Dah kertu sgt dah aku ni kot...

Follow Us
iman_aly replied at 25-2-2015 05:05 PM
indon tu mesti nama Yanti kn??

aku pon terpikir cm tu gak...

dah dapat duit cabut la..mmg itu pon niat dia selama ni..

cucuq replied at 25-2-2015 04:58 PM
yelah tp byk yg ak dengo dorang yg dtg sni kbykannye ade ilmu..tu yg sggup kene buang keje tu..xki ...

Memang pun dulu praktikal kat kilang..close jugak la dengan operator indon nie tanya tips2 kecantikan,almaklum la iols nak cantik jugak..ada yg berani mengaku memang pakai benda2 nak bagi nampak cantik & mantap..hahahaha..siap indon tue cakap kebanyakan yg datang sini memang dia kerat jari siapa yg x pakai benda2 nie..termasuk area tut bawah..nak bagi laki teringat2 kat dorang punye servis..hahahahaha...

Ko ckp kt pakcik ko mcm ni...rileks la pakcik. X lama lagi balik la dia bila duit tu dah habis. Pakcik cuma siap cantik2 kemas2 keje keras lg carik duit..hahaha

Ferr_Remy replied at 1-3-2015 08:45 AM
sjibik mcm drama lisdawati tu.. brlakon dgn faradhiya jadi bini #2... hero azhan rani.. x igt tajuk. ...

Citer slot Ratu kt tv9.

Tajuk Derhaka Seorang Madu.

Klu tgk citer tu aku sampai
Lempang2 tibi aku, gerammmmm..

Bawa pergi berubat ke Darul Shifa laa....maaf kata orang seberang suka guna sihir untuk menundukkan orang. Pa yang tahu ...kalau merantau mereka tak datang "kosong". Kenyataan ni kalau pakcik sis tk da pa2 lepas dibacakan Alhamdullilah...kalau ada kena bersihkan pa yang terkena terlangkah termakan...cuma pandangan. Mudah mudahan Allah bantu lepasi musibah ni dan tunjuk jalan keluar tuk pakcik sis sekeluarga ...Insha Allah

mokcikKSKB replied at 26-2-2015 09:56 AM
Selayaknyalah pakcik ko tu jd gitu.biar je dia..padan muka! Mocik nk komen sket cara ko tulis ni ak  ...

hahhahah!! komen mokcik mmg win! bertabah la mokcik.

utk TT, kedengaran agak kuang ajo,tp ko ckp je teros terang kt pakcik ko, "pakcik, yanti dah larik. Yanti dah teda dan kami takmo cari dia.dia yang lari sendiri.sekarang ni kami nak pakcik stop cakap pasal yanti tu.ingat tuhan,bukan ingat yanti.kalo pakcik nak jugak, pakcik cari sendiri"

pakcik aku pon ade kes gini.sangkut dgn minah indon.kesahnye,sbb minah tu dok jadi caddy time pakcik aku main golf.lama gak berskendel bagai.pastu makcik aku tau, makcik aku mintak cerai.motip sgt nk tunggu.pastu siap pesan kt ayah aku jgn bagitau ktrng semua sbb dia malu.haa..tau pulak?! dah terlambat!

Mokcu replied at 27-2-2015 03:51 PM
Kan midori888 kan......lelaki ke perempuan ke kalau dah terjebak dengan orang indon ni........mema ...

mokcu, mohon watkan jamu utk kami2 yg anak dara ni sama. kami pon nak menjaga kesihatan disitu jgk..

cucuq replied at 25-2-2015 04:01 PM
haha kan..ak rase nk lempang smpai terabur gigi dieak pown rase die dh kene mandrem ngan minah i ...

pak cik kau itu sudah mentally unfit. adjustment disorder, may be lama lama boleh jadi bipolar. normal ke orang duk meratib menangis macam itu? tidak normal bukan. sila bawa beliau berjumpa pakar. kalau tak mahu sesak kepala, sila halau jah beliau keluar. beliau bukan berbakti kepada kamu sekalian bukan? kenapa perlu bersusah payah utuk beliau?

babydoll replied at 5-3-2015 06:03 PM
hahhahah!! komen mokcik mmg win! bertabah la mokcik.

utk TT, kedengaran agak kuang ajo,tp  ...

so ape jdi kat pakcik u? dia kawen ke dgn minah indon tu? kalau tak silap saya kan kalau rakyat tempatan kahwin dengan wanita warga asing ni after 6years die akan dapat permanent residents kan?so kalau dah dapat permanent residents ni incase kalau dorang bercerai so macamana dengan status permanent residents tu ye?still bermain di minda saya ni hehe..

untuk tt sabar jela yer..suruh pak cik tt istighfar ingat Allah.kalau kita ingat Allah,Allah ingat kita..mgkin tu balasan ape yg die buat kat isteri pertama die...rasenye si yanti tu dah cari  orang tempatan sebagai mangsa baru kot..

Pakcik KO ni dah kene guna2... Halau je la dr Rumah kau.. Bodoh kesian kt org mcm ni

Edited by babydoll at 8-3-2015 11:45 AM
lawakkampus replied at 7-3-2015 10:37 PM
so ape jdi kat pakcik u? dia kawen ke dgn minah indon tu? kalau tak silap saya kan kalau rakyat te ...

tak menikah pon.kekdahnye pakcik sy menduda sampai skrng.dulu ade jgk nk pujuk makcik sy tu balik.makcik sy takmo.sbb dia kata dia takut pakcik sy tipu ag.haa..elok sgt la x rujuk blk.pastu nt curang blk.
lps pada bercerai tu,dia cm tak brape nk jenguk muka kt rumah arwah nenek,sbb ktrng rajin wat gathering.tp dia x dtg. dia ckp dgn ayah yg dia still malu dgn adik bradik & anak2 sedara dgn ape yg dia buat.yg minah indon tu takto la ape jd..
utk persoalan awk tu,sy pon tak brape pasti cemane.mungkin ade yg lain yg lebih arif pasal benda ni.

Salam..maaf lama dah aku x bukak forum nie..sangat buzy dengan urusan dunia hehe..Alhamdulillah lepas pak cik aku kene brainwash dengan adik beradik die..so die dh pown buat laporan polis..Polis yang terima laporan tu cakap memang banyak kes yang macam ni diorang cume boleh ambik report je dulu buat masa ni sebab die kate agak susah nak selesaikan kes macam ni..byk yang kes macam ni masih belum settle lagi tapi ak harap moga urusan pak cik aku ni dimudahkan la..die pown  dah blok dh kad atm dia...sekarang ni die pegi berubat..yup semenjak berubat ni die dh byk berubah dan mula teringatkan isteri first die cume dari yang aku dengar isteri die tak nak jumpe die lagi buat mase ni so ktorang cume suruh pak cik aku ni bersabar & truskan berdoa supaya mak cik aku ni dilembutkan hati...dan ape yang penting pak cik aku ni dah tak meroyan lagi macam dulu lagi senang sikit hati kami..pak cik aku ni still duduk dengan kami..

untuk pengetahuan semua,perempuan indon ni dah dapat permanent residents so aku xtau la pulak status "pr" die ni kalau dah bercerai dengan pak cik ak ni..so pak cik aku cadang nak nak bercerai dengan perempuan indon ni..kalau pergi mahkamah syariah die layan x agak-agak sebab perempuan ni tak tahu ada kat mana sekarang ni..
.
so aku harap perempuan indon ni dan perempuan2 indon lain yang merampas laki orang ni hidup diorang tak selamat (jahat betul doa macam tu hehe)..maaf aku dah terbiasa menulis gaya macam ni..sori kalau ade yang x faham..