CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: cucuq

Pak cik tertekan, aku lagi tertekan

Close [Copy link]
sbb kan sorg jantan bodohkan diri ngn minah indon..seantaro minah indon kena cop jahat..
donia..donia..

nasihat utk pakcik ko.. pakcik bole pegi jalann!!

no komen.. satg komen aku buh berapi punya.. xpa la komen sikit.. anto p rumah orang tua tua.. nanti magic ngan sihir tu hilang sendiri dan kesedaran datang..

aiyo..... bongoknya pakcik ko ni??? datang dari planet mana ni
aku rasa patut jer korang carutkan dia... jenis tak sedar diri

Innrukia replied at 25-2-2015 05:02 PM
ilmu la sgt.. ilmu depa tu adalah body depa....
kdg minah indon tu tadekla cun pun...tp layanan t ...

hahahaha.... i suka baca komen u kak, curlassss
aku rasa laki mostly sama jer semua, tak kisah la bangsa apa pon
pikir kepala bawah dulu dr kepala atas

yg bestnya aku pernah tengok pompuan indon berscandal dgn apek cina kaya
tak sangka aku cina2 ni pon mudah termakan dgn pujuk-rayu minah indon
lepas tu rasakan la kalo kena guna2kan ke apa

pasang ayat2 alquran tepi telinga pkcik cucuq supaya banyak2 igt Allah dari meratib igtkan Y tu..

Bertabahla kat pakcik kau. AKu pon xsuka pompuan indon. Bkn sbb jeles sbb dorg ni kebanyakannya jahat. Tp kalau aku nk blaja bab2 cantik lawa meletup terpikat dan memikat si dia aku suka la belajar ngn diorg. Tp yg baik2 je la. Yg jejahat u pergi jauh2 syiuhhhhhhhh...

Follow Us
pack brg baju pakcik tu then tggalkn kt bus stop ke bwh jmbtn ke.....selayaknya lh...

rajin korang bela pakcik samdol tu

alhamdulillah la..pak cik ak ok sikit la dri sblum ni yg buat ktorg tension..mlm td ktorg bce yasin rmai2 adik bradik then bgi pak cik ak ni mnum air yasin..die ckp die tkejut n xpcaye yg si Y tu buat kt die...nape skang bru die nk buat hal n bla bla..esok insyaAllah pak cik2 n makcik2 ak yg len nk dtg umah nk nengok pak cik ak ni.hope pak cik ak ni kene basuh la dgn adik bradik bgi sedo skit..ktorg dh tepon anak2 pak cik ak nie..dorg ckp nk dtg juga tgok tp xckp plak nk bwak ayah dorang ni blik ke x...nangis2 tu adelah tp x skerap mcm sblum ni..mgkin pnat dh kot n air mata pown dh kering hehe..bapak ak pown ade nasihat suh dkatkan diri ngan tuhan n gi buat report,pak cik ak kte nnti die fkirkan. bnde dh jdi,1 hri Y tu msti dpt pmbalasan jgak..

so nk share dgn korg smalam ayah ak pggil ustaz dtg umah so die ckp nk elak pbuatan jhat mnusia n syaitan sblum kuar umah bce   bismillahi llazi la yadhurru ma'asmihi syai'un fil ardi wala fi sama'i wahuassami'un alim(3x)...n bce 3 kul..so bole la kite amalkan dgn suasana malaysia yg msih aman sekarang ni hehe

Munnalicious replied at 26-2-2015 02:18 PM
Bertabahla kat pakcik kau. AKu pon xsuka pompuan indon. Bkn sbb jeles sbb dorg ni kebanyakannya jaha ...

yup sme la ngan ak..xpnah nk bekenan...xsemua yg jhat tp kbykannye yup memg jhat..kwan ak cerita, maid die dlu memg baik rjin solat, ngaji, rjin buat keje umah last2 lari gak dri umah siap bwak duit, brang kemas n curi bju majikan lgi hehe

cucuq replied at 27-2-2015 12:21 PM
yup sme la ngan ak..xpnah nk bekenan...xsemua yg jhat tp kbykannye yup memg jhat..kwan ak cerita,  ...

Terlanjur cucuq cerita pasal maid indon, Mokcu nak cerita pengalaman Mokcu.........dulu masa anak kecik kecik Mokcu guna maid indon, dah dekat 10 org mokcu guna yang baik hanya 2 orang je.....yang terakhir maid mokcu lari habis dia kebas barang kemas mokcu termasuk cincin nikah.....mokcu punya sakit hati.......mokcu jumpa seorang wak dari indon ni....mokcu kenal sebab satu guru dgn mokcu......wak ni dia pandai scan2 dan halau janjinjun ni...Mokcu cakap dengan dia mokcu nak balik cincin nikah mokcu ni dan mokcu nak maid mokcu tu terima balasan........hahaha mokcu nak hantar santau kat dia.......sakithati sangat tu....tapi korang tau apa kata wak ni cakap......dia boleh cakap, tak pe la....biar je halalkan saja.......hotak dia le....mentang2 satu bangsa dengan dia boleh la cakap halalkan........cuba kalau orang kita mesti wak tu hantar santau punya.......dari situ Mokcu buat kesimpulan semua indon tak boleh dipercayai....
Untuk mengelakan dari korang sangka buruk kat Mokcu, sebenarnya bukan Mokcu nak betul2 hantar santau kat maid tu...Mokcu nak duga je wak tu....tengok dak terbukti baik lelaki atau perempuan indon ni semua tak boleh pakai.

Mokcu replied at 27-2-2015 01:34 PM
Terlanjur cucuq cerita pasal maid indon, Mokcu nak cerita pengalaman Mokcu.........dulu masa anak  ...

Mokcu...aku agree ngan ko part indon mmg tak bole dipercayai....kenal puluh2 tahun pun jgn lah percaya....mcm2 kisah psl maid indon nie aku pnh dgr dan ada yg dari pengalaman sendiri.

midori888 replied at 27-2-2015 02:23 PM
Mokcu...aku agree ngan ko part indon mmg tak bole dipercayai....kenal puluh2 tahun pun jgn lah per ...

Kan midori888 kan......lelaki ke perempuan ke kalau dah terjebak dengan orang indon ni........memang habisla.......bakal tinggal spender  dikerjakan dek si indon ni. Dah banyak yang kita nampak, tapi Mokcu pelik ada jugak orang yang tak sedar2 lagi........perempuan indon ni service mantap sebab dia orang tak takut makan jamu.....bukan macam orang kita......pahit sikit dah tak nak makan....sedangkan yang pahit tu ubat......ni Mokcu tengah fikir macamana nak hilangkan rasa pahit jamu tu....kalau dapat caranya Mokcu nak jual jamu mesti laku..........

Mokcu replied at 27-2-2015 03:51 PM
Kan midori888 kan......lelaki ke perempuan ke kalau dah terjebak dengan orang indon ni........mema ...

Diorg ada tujuan jahat sbb tu sanggup buat apa sajer...apalah sgt stakat telan ubat pahit.

Orang kata, nak murah rezeki..
Kahwin..
Banyaklaa...

Mokcu replied at 27-2-2015 01:34 PM
Terlanjur cucuq cerita pasal maid indon, Mokcu nak cerita pengalaman Mokcu.........dulu masa anak  ...

stuju sgat mak cu..tgok kt fb kalo imigresen yg tngkap pati2 ni..org indon la yg akn menyalak komen kat situ..bangga diri sgt..yg bru2 ni sy gi stalker 1 fb minah indon ni..perghhhh seksi yang amat buat status trima kasi Ya Allah atas rejekinya...tp kawen ngan org cina minum arak bagain skjap pkai tdung skjap bkak tdung..lpas tu update status ckp mlm ni imigresen nk buat serbuan hati2 ya kwan2 ku di malaysia..perghhh patutlah pati2 ni seciput je dpt tngkap stiap kali operasi.

AYAKAISHI_AYASY replied at 27-2-2015 10:39 PM
Orang kata, nak murah rezeki..
Kahwin..
Banyaklaa...

kawen pembuka rezeki kalo jlankan  tnggungjawab n amanah allah tp kawen sbb nafsu n abaikan amanh tu bkn pembuka rezeki tu tp pembuka saham di neraka hehe...

kudajantan77 replied at 26-2-2015 10:12 AM
aku lempang jugak budak ni ... pening aku baca ak ak ak ak ak ak ak ak ak ak ak ak ak ak ak ak ak ak ...

maaflah dh terbiase lgpun bru berjinak2 dgn forum ni hehe..akn cube baiki lagi hehe

hahahaha..

klakar cite ko..

nak ngis2 la..

kalo aku hambat keluar rumah..

time dpt bini baru, sedap service la..

dah lari nangis..

kahkahkah..

kalo aku jadi ko tak yah layan masalah org cam tu..

rasain!!

cucuq replied at 25-2-2015 05:01 PM
haha..tu je modal dorang..pastu dh kena kikis bru terhegeh2 nak kat wife blik..maklumlah dh pa ...

yea...

indon body cantik..

tp yg dtg sini sume stock bibik2..

cun2 bali nuhhh...

haha