CARI Infonet

Forgot password?
 Register

1234
Return to list New
Author: jay_07

Payudara Besar,Tuah Atau Sumpahan?

akusteeq replied at 5-3-2015 02:06 AM
Kenapa anggap sumpahan? ade peristiwa hitam ke u alami?

Tapi ramai plak kat luar tu termasuk pe ...

Hahaha...i know right... to be honest kan... takda apa yang nak dibanggakan oleh seorang perempuan yang mempunyai biggyboobsapabila setiap kali anda berada dimana-mana saja tak kira lah mall ka, restaurant ka, pasar tani ka, gym ka, even lah kenduri sekali pon
orang memandang  kita mcm kita nih manusia berbulu penuh satu badan... adakah itu sesuatu yang patut dibanggakan? org lain i tak tau...
tapi kalau i...nope...absolutely nope...be on my shoe... u akan rasa sungguh tak selesa dan kadang2 tu...boleh buat you rasa mcm tak secure...
sebab tu i pelik kalau perempuan ka artis ka dok pulun pam bagi besaq... i lebih rela kecik...pakai baju pon senang...tak nampak... nk berlari ka turun
tangga ka...org tak perati u dari atas sampai bawah. Taktaulah kalau ada perempuan yang mmg nak org perati aset sendiri kan... haha...
Tapi kalau perempuan yang dh kawin tu... i faham...untuk husband tak salah kan...tapi hat tak kawin nih... masalah betol.

akusteeq replied at 5-3-2015 02:06 AM
Kenapa anggap sumpahan? ade peristiwa hitam ke u alami?

Tapi ramai plak kat luar tu termasuk pe ...

Takdak pulak peristiwa hitam... setakat nih...alhamdulillah...
cuma i ckp cmnih lah...kalau baju2 i semua yang i selalu pakai tengah basuh...
kalau tinggal pon baju2 santai kt umah...i takkan keluaq haritu...even pi kedai depan rumah pon.
sb yalah...stock2 baju kita bersantai kt umah takkan nk pakai baju koler sampai leher kan?

puterinazira replied at 5-3-2015 03:25 PM
Takdak pulak peristiwa hitam... setakat nih...alhamdulillah...
cuma i ckp cmnih lah...kalau baju2 ...

betol2

puterinazira replied at 5-3-2015 03:21 PM
Hahaha...i know right... to be honest kan... takda apa yang nak dibanggakan oleh seorang perempuan ...

hmmm..yelah..maybe la kot...diorg x rase lagi kot mcmana kalo ade saiz mcm tu sbb tu teringin nak ade...
yg dah ade plak rasa mcm sumpahan plak...tp kene ingat sumpahan tu bakal jadi anugerah bila da kawen...confirm husband x komplen...Tuah bagi husband

akusteeq replied at 5-3-2015 09:06 AM
hmmm..yelah..maybe la kot...diorg x rase lagi kot mcmana kalo ade saiz mcm tu sbb tu teringin nak  ...

Hhahaha...taktaulah nk berfikiran positif mcm mna...tapi terima seadanya jelah...

Kekedang x mintak tengok pon..biasanya lalu depan mata je..cuci mata pon jadik la.

Follow Us
aku suka bentuk & saiz breast pompuan macam Azumi mizushima

Sumpahan atau tuah?tapi bagi aku la..biar 'aset' tu padan dengan badan..jangan la badan kecik tapi bila dekat situ besor gedabak...lagi satu badan besor tapi 'aset' kecik..biar sesuai dengan badan..baru lah tak rasa bebanan dekat badan..pendapat saya saja..hihi..

Biar padan dgn bentuk badan ler.

hahaha macam-mcam aku baca komen korang.. lawak jugak.. tapi kalau da tua bukan setakat londeh je.. time tu acik-acik dah tak kesah dah londeh ke.. kadang-kadang tak ingt ade TEk.. hahahaa ini yang belaku dekat makcik jiran deoan uma aku.. makcik ke? nenek la.. kadang2 selambe jee pakai towel bawah Tek.. aku plak naik segan..

ape punye thread la mcm ni pun ado.. tp sebagai salah seorang buah dada besar.. kate rase tuah kot.. tak baik ckp sumpahan

rokarina replied at 8-1-2015 05:25 PM
rina ok je sebab semulajadi bukan bedah dan anggap tu satu anugerah.. rina bersyukur ada breast yg ...

Kann? Janji ori..hehe. rina saiz ape? Nak banding jap. Yg aku pelik, bkn kaum laki je..kaum prmpuan pn mata asyik pandang sana..housemate aku siap pg pegang lg

tetek besar adalah rahmat bagi wanita...tanda2 wanita itu kuat seks...

ifanonline replied at 24-7-2021 11:36 AM
tetek besar adalah rahmat bagi wanita...tanda2 wanita itu kuat seks...

Ooo ini lah puncanya orang suka buat gangguan seksual kat aku. Diorang ingat aku suka sgt benda alah tu. Aku ni chubby. Part tu mmg menonjol lah. Labuh kan tudung pun tetap nampak juga.

Bagi sy xbest ada payudara besar. Akan selalu jadi perhatian jantan pervert. Bila bercakap berdepan, automatic mata mereka akan melirik kesitu.. jadi xselesa.

Nak bersukan pun susah. Pakai lah sport bra pun, bergegar jgk. Berat..

Tudung kena labuhkan tutup semua. Jangan mimpi nak pakai tudung fesyen paras dada. Nanti berdarah hidung yg melihatnya..

Edited by Buluma at 24-9-2021 01:33 AM

Ada orang cakap, nak cari calon isteri cari yang payudara belum tumbuh lagi.. Biasanya wanita yang mempunyai payudara besar sudah berpunya atau sudah disunting oleh orang.. orang kata lah..

I absolutely LOVE my huge breasts.