CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 3239|Reply: 2

Rahsia Sebenar Bagaimana Saya Membuat Hingga RM13000+ Sebulan Tanpa Menjual!!

Selamat Datang Saudara/ Saudari sekalian,

Cuba Kerja Sambilan dari rumah #1 yang akan saya terangkan sekarang untuk 60 hari, Dan Belajar…

“Rahsia Sebenar Bagaimana Saya Membuat Hingga RM13000+ Sebulan Tanpa Menjual, Jumpa Client, Menulis Atau Buat Data Entry!”

Ya, memang anda pun BOLEH. Teruskan baca, saya akan mengajar trik membuat duit dari keselesaan rumah anda. Untuk pengetahuan anda...

Ia Boleh DiBuat Oleh Sesiapa Sahaja Termasuk Mak Ngah Anda - Semudah Itu!

Saya Tak Berani Mengajak Anda Jika Saya TAK CUBA!. Kalau nak tahu, saya mula tiga tahun lepas- tapi hari ini - RM10000 (secara purata) setiap bulan. Tak percaya tengok buktinya......

Pendapatan saya untuk 3 bulan terakhir (dalam USD) di Paypal. Untuk pengetahuan anda dalam 3 tahun saya telah buat lebih dari USD60,000 hanya dengan bermodalkan usd220. Susah untuk percayakan...sebab itulah saya katakan ia adalah UNIK.

Pengakuan Saya

Saya mengaku, kerja sambilan yang saya terangkan tadi adalah FOREX. Apa FOREX?. Saya dapat dengar keluhan Saudara/Saudari. Ya, mula-mula sayapun SAMA SEPERTI ANDA.

Baca sampai habis..inilah bahagian yang PALING UNIK...

Tapi yang bestnya sampai sekarang (lepas tiga tahun) saya masih tak tahu bagaimana Trade Forex, Baca graph atau tengok turun / naik graf......

TAPI BUAT DUIT DENGAN FOREX!

sebab itu saya katakan ia ADALAH UNIK dan boleh dibuat oleh sesiapa sahaja termasuk Nenek anda.

Kalau cam tu, camne nak buat duit?.
Ia dipanggil Copytrader - maknanya kita copy expert trader - secara FOC (Free). CopyTrader adalah kepunyaan Broker terkemuka
eToro - #1 online broker.

Saya langsung tak tahu apa itu Forex, so bagaimana?.

Dah tiga tahun saya buat duit dengan copytrader tapi sampai sekarang saya tak tahu macam mana trade forex.
  • Saya pun tak minat nak belajar, sebab saya tak sabar duduk depan komputer berjam-jam tengok graf setiap hari.
  • Saya tak pandai ramal naik atau turun nilai matawang.
  • Saya tak ada masa nak buat ini semua sebab saya perlukan masa untuk bersama keluarga tersayang saya.

So, minat saya ialah jana pendapatan Full Time dengan kerja Part Time.

HANYA Dengan Tiga Langkah

1. Open Account, 2. Copy dan 3. Tengok Profit Bergolek Masuk.

Last edited by Jacobsss on 19-6-2014 02:03 PM

Copytrader menghubungkan beribu-ribu expert trader atau Guru Forex ( termasuk Forex trader dari Malaysia + international ) kepada newbie atau mereka yang ingin membuat duit melalui pelaburan dalam trading currency. Guru-guru Forex Etoro mempunyai pengalaman luas serta rekod cemerlang dalam menghasilkan keuntungan setiap trade. Mereka ini menjalani ujian trading ketat sebelum menjadi expert trader etoro. Tengok list dibawah, perhatikan peratus gain mereka.

Erkk kat sini boleh ke post iklan-iklan cegini...